Hanna - Season 3

(série)
Trailer

Epizody(6)

Třetí řada seriálu sleduje Hannu, jak se snaží zničit Utrax, nepřátelskou organizaci, která ji stvořila. V jejím úsilí jí pomáhá problematická bývalá agentka CIA Marissa Wieglerová. Seriál se odehrává na mnoha místech v Evropě a spěje k dramatickému vyvrcholení. Hanna s Marissou odhalí pravdu i děsivý rozsah operací Utraxu, a nakonec i to, kdo za vším celou dobu stojí. (Prime Video)

Trailer

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po kratkom youtube-recape, ktory som si dopriel, dej tretej serie plynulo nadvazuje a nase "killer-barbies" idu do sveta "na misie". Akcie su priehrstia a moc sa nespomaluje, co ma za nasledok obcasne logicke premety. Neda sa tomu vsak upriet divacka zabavnost a celkom tej sabotujucej mensine dvojitych agentov, ci ustrednej dvojke Marissy i Hanny fandite. Uchadzajuci slizak s prostriedkami a mocou slusne sekunduje. Zaver aspon uzatvori viacere linie a je presne v duchu serie. Z toho, co som sa docital, je toto zatial zaverecna seria. Farr vsak nevylucil vznik dalsej v buducnosti, ak by bol pribeh uplne novy a Amazon Prime Video by ho zrejme produkoval. Uvidime. Nadpriemer. 65% Esme bola cele tri serie vynikajucou predstavitelkou hlavnej hrdinky. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Samozřejmě, že vím PRD co se dělo minule... a seriál nemá potřebu dělat jakékoliv opáčko. Každopádně máme tu novou vrchní uber-pipku co tomu šéfuje a "něco" se jakože chystá. Vůbec si nepamatuju že Hanna má spojence (na té slepičí farmě) a přemýšlím, jestli cokoliv co se děje má vůbec jakýkoliv odkaž v tom co jsem už viděl a zapomněl. Co je nezapomenutelné, je slepičárna. Odulá blondýna s kruhama v uších je vážně klenot. ()

gegon10

Tak a máme tady závěrečnou sérii Hanny. Postava Hanny je skvěle napsaná, jenom mě mrzí, že seriál má tak jednoduchý a přímočarý děj . Od první série jde vidět mírné zhoršení, ale i tak to byla fajn podívaná s pěkným zakončením. 70% ()