Tensei šitara slime datta ken

• Japonsko 転生したらスライムだった件 (více)
Japonsko, (2018–2024), 28 h 23 min (Minutáž: 23–24 min)

Předloha:

Fuse (kniha)

Kamera:

Hiroši Sató

Megumi Tojoguči, Tomoaki Maeno, Makoto Furukawa, Sajaka Senbongi, M.A.O, Takuja Eguči, Hóčú Ócuka, Džun'iči Janagita, Kanehira Jamamoto, Haruki Išija (více)

Série(3) / Epizody(73)

Člověk by si měl dávat pozor na to, co si přeje před svou smrtí, na své poslední myšlenky a výčitky. Může se totiž stát, že vás nějaká vyšší síla vyslyší a vy se po své reinkarnaci objevíte v novém světě jako něco, co jste rozhodně nečekali. Své o tom ví Satou Mikami, kdysi 37letý muž, který byl během své cesty z práce smrtelně pobodán neznámým útočníkem a díky svým posledním přáním a výčitkám před smrtí byl reinkarnovaný v cizím fantasy světě jako sliz. Sliz je amorfní stvoření, se kterým se setkalo již mnoho dobrodruhů v různých fantasy příbězích a hrách a je považován za jednoho z nejběžnějších a spíše slabších oponentů, ovšem toto není Satoův případ. Ten má totiž velmi silnou speciální schopnost, díky které dokáže absorbovat vlastnosti a schopnosti veškerých předmětů a stvoření, které pohltí. Tak se rodí Rumuru Tempest, nový druh uvědomělého slizu a jeho legenda vedoucí mezi ta nejmocnější monstra jaká svět fantasy poznal... (Jeoffrey)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (50)

Meikjú kórjaku (2019) (S01E22)

Další část záchrany fakanů. ()

Kanwa: Verudora nikki (2019) (S01E25) odpad!

Opět shrnutí celého anime z vyprávění draka Veldory. ()

Season 2 (2021) (S02)

První půlka určitě lepší jak druhá. Samozřejmě oproti první radě zde není tolik novinek a první řadu jsem podcenil. Druhá půlka je hodně ukecaná s málo akci. Méně budování a rozvoje. Spíše boj o přežití ať už politický nebo pomocí síly. ()

Džú ókoku no kóeki (2021) (S02E02)

Další a další delegace. Upovídanější díl bez velkého postupu. ()

Rakuen, futatabi (2021) (S02E03)

Pokračování návštěvy v sousední zemi a noční průzkum nevěstince. ()

Bórjaku no Falmuth ókoku (2021) (S02E04)

PO diplomatických úspěších z předešlých dílů přichází hrozba od nealiančních stra. Lidí i monster. ()

Ugokidasu reidžin (2021) (S02E06)

Město monster na pokraji zničení a sliz téměř poražen. ()

Zecubó (2021) (S02E07)

Útěk z boje a seznámení se situací ve vypleněném městě. ()

Kibó (2021) (S02E08)

Příprava šíleného plánu jak dosavadní neúspěchy zvrátit. ()

Subete o kakete (2021) (S02E09)

Porada za poradou, ale příslib masakru do dalších dílů. ()

Megido (2021) (S02E10)

Likvidace nepřátel OK, ale bylo to až moc snadné, na to jak bezvýchodně situace ještě pár dílů zpátky vypadala. ()

Maó tandžó (2021) (S02E11)

Vše dobře dopadlo. Skoro všichni lidé umřeli a ze sliza se stal Overlord. Jen ten prvotní démon se mě nezdá, že bude takový kamarád. ()

Tokihanatareši Mono (2021) (S02E12)

Ďábel je stále silně nedůvěryhodný. Vzkříšené draka. Ale jinak se toho moce nestalo. ()

Otozureru monotači (2021) (S02E13)

Oslavy a jednání. Celkem hodně se tu v seriálu jedná o něčem diskutuje. ()

Džinma kaidan (2021) (S02E14)

Porada a v podstatě opáčko toho co se už stalo. ()