Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V prvním díle čeká rodinu Mlejnkových hektický den. Čerstvý důchodce Karel se chystá na první hlídání malé Elišky, zatímco její tatínek Kamil se naopak sžívá s rolí šéfa oblastní kriminálky, kterou po Karlovi převzal. Monika je zase nervózní z toho, že začala znovu studovat a na Elišku proto nebude mít tolik času. Vlasta ji uklidňuje, že to Karel zvládne. A Petr neuklidňuje ani nehlídá nikoho, protože má ze všech jen legraci. Zatímco si rodina zvyká na nový rytmus, je zabit podnikatel Hrázský, který podvodem s nemovitostmi okradl polovinu lidí ve městě včetně Mlejnkových. Kamil je záhy z případu odvolán pro střet zájmů. Něco takového Karel nemůže nechat být a začne proto na vlastní pěst vyšetřovat Hrázského vraždu s nečekaným parťákem – Eliškou! (Česká televize)

(více)

Recenze (29)

Peabody

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ppo dvou dílech lehké zklamání, od Tomáše Baldýnského bych čekal jiný humor než typově ten z Ordinace + posrané miminko. Svaťa Skopal táhne pořád dobře, paní Medvecká má napsané tak příšerné texty, tedy místy, že se jí docela divím. Takový podivný mix mezi kriminálkou a chtipným rodinným seriálem. Kriminálka je o něco lepší než děsivý strážmistr Topinka, ty vtipy jsou až na pár vyjímek stejné kvality. Hlavně se mi zdá, že ty dvě roviny se nějak moc neprotínají, jen se přepínají mezi sebou. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slušná filmařina, ovšem vnouče bylo na děj naroubováno dle mého hodně násilně. Klidně mohl vyšetřovat na vlastní pěst penzista, bez nemluvněte. Takto mi přišlo více než cokoli, že je uměle natahováno vyšetřování jinak jednoduchého případu. Navíc hudba, která měla navodit veselou atmosféru, mi připadala spíše jako umělý potlesk v sitcomu. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sváťa to docela utáhne. Sympatický Adamczyk, kočička Pidrmanka, ostatní se dají, dokonce i jindy na pěst Holub je tu dobrej. První díl solidně rozvinul zápletku, a hodně rychle jí ukončil (ještě 7 minut před koncem jsem netušil jestli případ bude přesahovat do další epizody nebo najde řešení). Líbila se mi postava Fraňka, tvůrci se slušně "pomstili" Maryškovi :-)) ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Hodně špatné. Vrah se dá odhadnout ve chvíli, kdy se objeví, a ty prachy nejspíš má hlídač v té své boudě (když ho podnikatel posílal pryč). Jinak to bylo celé až moc dlouhé na tak prostinký příběh, mimino po alespoň trochu vtipném úvodu zmizelo ze scény a jako by nebylo, těch vtípků k pousmání tam je jak šafránu, což je škoda, ale zase tady asi Tomáš Baldýnský neměl čtyřicet externích či interních vymýšlečů nápadů jako u Comebacku. Slušná kamera, ale nepohlídat si třeba takové věci, jako že chlap přijde do hospody a za pár minut povídání si s ostatními u stou k němu nepřijde servírka nebo hostinský? Jinak i z toho posedu nebo co to bylo by přes ty stromy asi neměl střelec tak hezký výhled, musel by být výš. Překvapivě nejlíp tady hraje (a vyslovuje) Radek Holub. Na druhou stranu, Pavla Beretová je hezká ženská, ale vídat ji ve dvou kriminálkách týdně je docela sousto a myslím, že si to v ČT mohli pohlídat. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Policajtská rodinka , kde je nemluvně ( které kdyby tam nebylo, tak si toho nikdo nevšimne ) v čele s dědou skvělým Skopalem vyšetřuje kriminální případ zavražděného podnikatele. Sice je tam taková úporná snaha nacpat tam feeling rodinné zábavy alá S tebou mě baví svět , ale nadsadím tomu tři hvězdy za solidní technickou stránku věci, herecké výkony a řekněme, že zápletka byla jednoduchoučká, ale mírně nadprůměrná mezi současnými krimi seriály. První polovinu jsem koulel očima o co se to tu kdo pokouší zkřížit krimi a rodinnou komedii, ale nakonec výsledek je celkem neškodná oddechovka, která neurazí. ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama