poster

Smrtonosná past

 • USA

  Die Hard

 • Slovensko

  Smrtonosná pasca

 • Austrálie

  Die Hard

Akční / Thriller

USA, 1988, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Na světě je 9 milionů teroristů a já zabiju zrovna toho, kterej má menší nohu než moje sestra." S pistolí v ruce, sarkasmem v ústech a dotěrností v genech se John McClane rozhodl překazit rafinovaný obchod poctivým teroristickým obchodníkům. Tak vítej, Johne, a veselé vánoce. Rád tě kdykoli znovu uvidím - třeba na letišti, v ulicích New Yorku, v kybernetickém neznámu nebo třeba v Černobylu. Všude nám bude fajn.(24.7.2011)

 • Gilmour93
  *****

  Oh the weather outside is frightful / but the fire is so delightful / and since we've no place to go / Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow.. Z nebe ovšem nebudou padat vločky, nýbrž němečtí gangsteři, nepočítající při plánování své akce s faktorem John McClane. Čistokrevná akční roznětka Willisovy hvězdné kariéry.(1.9.2008)

 • Malarkey
  *****

  Smrtonosná past je ultimátní akční pecka. Viděl jsem jí jako hodně malej a tenkrát jsem si říkal, jakej je ten Bruce borec. Jenže pak jsem tuhle pecku neviděl nějakejch patnáct let a zapomněl jsem na docela dost scén. Říkal jsem si, že tak to nemůžu nechat a tak jsem se k filmu opět vrátil. Tenkrát jsem ty emoce nemohl jevit naplno, ale teď vím, že do Johna McClanea jsem se vysloveně zamiloval.(2.2.2013)

 • Isherwood
  *****

  Geniální scénář, jehož základní osa příběhu se dočkala tisícovky kopií, které však nikdy nedosáhly jeho kvality, invenční McTiernanova režie s drajvem tak nekompromisním, až vlastně nasadil laťku tak vysoko, že ji nikdo (včetně jeho samotného) už nikdy nepřeskočil, atmosféra Štědrého večera, kdy se to všechno posralo a Bruce Willis v životní roli unaveného, odhodlaného a hláškujícího policajta, to jsou základní pilíře nejenom tohoto filmu, ale celkově žánru akce, která už po Die Hard nikdy nebyla na plátně lepší. Dvouhodinová extáze v tom nejluxusnějším balení, kterou nemůže milovat jedině tupý ignorant!(24.9.2006)

 • Xmilden
  *****

  12 teroristů a jeden počítačový expert stojí proti osamocenému Johnu McClainovi. V době vánoc ve slunné Californii a děj se prakticky nehne z budovy mrakodrapu. Jedno z nejúžasnějších akčních dobrodružství při kterém jsem objevil Bruce Willise. Už navždy pak byl pro mě zapsaný svými smrtícími hláškami. "Hoplá, ty zmrde!" 100%(28.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace