Saxos

Neobvyklý vypravěčský počin s jehož stylem se budete trochu sžívat, ale určitě vás upoutá. Klady: od všeho trochu, ale přesně akorát a na správném místě; Hunnam je prostě "Jaxík". Závěr: doporučuji. ()

JFlower

Nesmíte ztratit nic ze své pozornosti, jinak se ztratíte - a v tom je ta promyšlená uhlazenost filmu. Asi by nebylo špatné podívat se na to dvakrát (a to klidně i se slizounem Grantem, co je beztak k zulíbání). ()

Lengom

Na kvalitní skládačkový film jsem čekal už hodně dlouho.... A vypadá to, že jsem se po těch letech zase dočkal a jsem natolik spokojený, že dávám 90%. Děkuji, pane Ritchie ;) ()

veverysiak

Takéto niečo dokážu dvaja ľudia na Zemi - Guy a Qentin, každý vlastným spôsobom a nezameniteľným štýlom, ten prvý je drsnejší, akčnejší, špinavší a sprostejší, jednoducho ostrovný, je pravda, že oproti starším kúskom jemne otočil kormidlo, angažoval novú tvár v jeho kúskoch, ktorý sa značne líši od starých neokrôchaných lídrov podsvetia, ale vôbec to nebol krok vedľa, Matthew vypĺňa novú plochu výborne, strašne dlho som sa tak nezasmial a nepobavil, takže 90%. ()

v.indruchova

za partnera:Famózně natočené. Za mě souhlas, však dodám podobné počiny (stejného tématu a žánru) kterí jsou vysoce hodnocené z min. let mi nepřijdou tak dobré, možná je to tím ýe je to prostě natořeno pro člověka dnešní doby. Třeba sbal prachy a vypadni..v českém pojetí je spíš komedii a karikaturou. ()

kolly13

Akce a moderní styl thrilleru mi velmi sedl. Zvlášť, když neoblíbenec Grant vystřihl skvělou postavu úlisného vyděrače, ale nenabourává akční náboj. Zpomalovačky, dokonalé obleky a velký důraz na extra úroveň záběrů mne vtáhlo do děje a rád přimhouřím oko nad ne úplně logickým scénářem, respektive návazností. Odpočinul jsem si a také se bavil! ()

Ace.A.T.L.

Pecka! Rozhodně jsem tohle nečekal a jsem ohromně spokojenej, že jsem se pletl. Guy opravdu parádně zaválel. Tohle je počin hodnej zlatýho trezůrku TOP filmů. Skvěle vymyšlený, skvěle prokombinovaný, skvěle zahraný, skvěle obsazený a ikdyž se mafiánsky vraždí, tak to nejsou žádný zbytečně akční scény a je to přesně akorátně udělaný. Za mě parádních 5* a NEKOMPROMISNĚ DOPORUČUJU ()

hufnagel

Konečne poriadne kino s brutálnymi hláškami,čiernym humorom a geniálnym nadhľadom.Guy Ritchie dáva od začiatku jasne najavo,že tomu rozumie a bolo to cítiť pomaly v každej hláške.Fun,fun,fun. ()

fferdas

No. Sice stylové, ale na me až moc "ukecané". Hlavně začátek, kde jsem realně přemýšlel zda to vypnut či vydržet. ()

bonovox

Po dlhšej dobe konečne výborne zvládnutý film, ktorý skvele nadväzuje na rannú tvorbu Ritchieho a dokonca ju aj miestami prekonáva. Kvalitný scenár s prekvapivými zvratmi a hlavne herci, ktorí si to všetko evidentne náramne užívajú. Jednoducho skvelá oddychovka. A som rád, že Guy Ritchie sa rozhodol vrátiť ku gangsterkám, tie mu totiž evidentne idú najlepšie ()

moriero

Guy ve své nejlepší formě. A tomu odpovídá i jeho zdejší hodnocení. Buď jeho styl vyprávění nemáte rádi (*), nebo milujete (*****). Nic mezi tím. A chtělo by se mi i říct, upadající McConaughey ve své životní roli. Všechno krásně zamotané a rozpletené, tak jak to mám rád. ()

SmajdalfCZ1

Tak tenhle film se velice povedl. Guy se zase převedl jako v Podfucku, Sherlockovi a ano i v tom Artušovi ! :) .... Každopádně McConaughey, Hunman a Farrell se zde rozjeli ve velkém a publikum se nebude stačit divit jakou show kluci předvádějí. Mám rád takové chytré krimi filmy či detektivky. A zde jsem si pošmakoval. Film bavil od začátku do konce a uběhlo mi to velmi rychle. ()

esmoke

Guy Ritchie se vrací k tomu, s čím začal - legrační současné britské gangsterky. Příjemné si připomenout, že to před lety bylo fajn. (CZ dabing) Rozpočet: $22 miliónů, Tržby: $115,171 miliónů. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm