Malyszs

Nádhera. Vypravěčský masterpiece. Všichni herci v hlavních rolích hrají naprosto famózně. Dokonce i Matthew McConaughey, kterého považuji za těžce nadhodnoceného je tady skvělej. Ale na Charlieho Hunnama, Colina Farrella a největší překvapení, Hugha Granta nemá. Líbí se mi, že se příběh s ničím nesere. Jednou něco řeknou, a to stačí. Žádný bossfight, žádná finální přestřelka, prostě vyprávění poměrně simple příběhu takovým způsobem, že většina ostatních 2019 filmů může jen závidět. Vizuál, kamera a zvuk perfektní. Jsou zde hodně vtipné momenty. Většinu doručí Colin Farrell, kterej si zaslouží větší pozornost, a nebo Hugh a jeho (nejen) gay momenty. Také musím zmínit, že rozhodnutí režiséra, o nadměrném používání slovíčka "cunt", respektuji a příjde mi velice efektivní co se humoru týče. Nenapadá mě nic, co bych filmu vytknul. Za mě *masterpiece* a nejlepší film 2019 ;) a to i přes množství skvělých 2019 filmů, které mu konkurují. Nejlepší věc je to, že tenhle film dokazuje, že film nemusí mít revoluční myšlenku, zápletku, zvrat a nemusí splňovat normy, aby byl kvalitní. Tento film vyniká čistě jen svým zpracováním. Kostra příběhu je vlastně uplně primitivní. Viděli jsme ji ve velkém množství filmů. Ale málo z nich se může rovnat s tímto "uměním". Prostě jen další gangsterka přátelé. Akorát lepší :) ()

RavenSpector

Dvě hodiny velkohubých keců z hub pozérských figurek hrajících si na kmotry. Polovina z toho jde o žvásty a polovina je rádoby oduševnělé plození mouder. Shrnuto - vážně myšlený úvod - nuda - žblebty - nuda - povedený skok do kolejiště - žblebty - žblebty - nudáááá - a konec. Pro mě je vlastně jediným dobrým Guyovým filmem UNCLE. Zbytek jsou kraviny za dva body ()

Ronnie92

Teda vůbec jsem nečekal, že to bude tak dobrý. Parádní dialogy. Každá postava má svou důležitou úlohu a celkově je to suprově propracovaný. Oblečky Kouče (Farrell) a jeho kluků jsou boží. ()

ambrožmrož

Tento film je tak dobrý, že jsem kvůli němu oprášil svůj csfd účet a po více než 10 letech se do něj znova přihlásil, abych mohl světu sdělit jak je toto dobrý film. Pokud máte rádi krimi-komedie tak tohle je absolutní strop! Pochybuju, že by se to dalo udělat nějak lépe. Propracovaný, sofistikovaný a vtipný scénář, skvělé herecké výkony, kvalitní režie. Je to jeden z těch filmů, které když skončí tak byste si je okamžitě pustili znova. ()

futislav

Skvěle natočené, dokonalá práce ! Skvělý příběh i napětí v ději. Jednu hvězdu dolu za to, že kam to jde narvou Amíci jako toho nej démona nějakého Rusa. To už je klišé jako prase. Ne snad že by nebyli ale koukat stokrát na to, až se odněkud vynoří ruský oligarcha je trapné. ()

Iorweth

Guy Ritchie se po fantastickém Králi Artušovi a průměrném Aladinovi vrací k tomu v čem je výjimečný a servíruje nám další britskou gangsterku. Gentlemani mají skvěle napsané dialogy ( je vidět že všichni herci si to naprosto užívají a je hrozně těžký říct kdo je z nich nejlepší, protože všichni si to neskutečně dávají), frenetické tempo, spoustu zvratů a hlavně fuckování. Celou dobu jsem se neskutečně bavil a hltal jsem každý dialog. Takže já jsem naprosto spokojen. Víc takových filmů. ()

jauahaoas

Nemohu dát 5* a rád bych. Některé scény super, ale ten styl vyprávění a občasné zbytečné složitosti. Mates dělal co mohl, ale asi to nebyla jeho parketa. ()

jizvoun

Přes značně nepřehlednou první polovinu se film od druhé poloviny do konce stáčel k tomu nejlepšímu, co Guy Ritchie umí a závěr jsem si opravdu užíval. Chvíli to trvalo, než jsem se na začátku zorientoval, ale postupně, jak jednotlivé střípky příběhu zapadaly do sebe, jsem si tu jízdu vážně užíval na plno. ()

Luciaaas2

Výborný film, skvělé herecké výkony, výborný scénář a dobré zvraty na konci, doporučuji, Guy Ritchie se vrátil v plné síle a snad mu to dlouho zůstane ()

maximusBZ

Začiatok pomaly suchý už som myslel ze to vypnem no potom ako tam nastúpil Colin tak ma to začalo baviť.. Takže za neho 4* ()

vitapavlik

Sto lidí, sto chutí. Sto a třináct minut má tenhle film který mě příliš nebavil nebavil. Myslím, že by mě nebavil, ani byl-li bych zhulenej fajnovou bílou vdovou, kterou pan geniální drogový byznysmen v této "sofistikované akční komedii" pěstuje po celé Anglii, a pak když se znaží prodat to nějakýmu výsostnýmu pošahanýmu hipsterovi, tak ten než se rozmyslí jestli chce koupit tadytu kanabinoidovou frančízu, tak já už jsem ze 3/4 spící člověk, a to filmu budiž pomoženo, že zbývající čtvrtina byla způsobena malou potřebou, radši nežli filmem samotným. ()

Oldass_

Začátek filmu totální nuda + dialogové klišé, klišé, klišé ... Druhá polovina to zachránila, ale celkově KLIŠÉ. ()

Kamil111

Tak jo, vrátil se. "Užívám si střední věk. Miluji gentrifikaci, soukromé školy, drahá vína, a rád posnídám lžičku kaviáru, abych byl jako řípa." Jeho nejlepší film mě tu a tam dostal do křečí (od smíchu) a nejméně jednu sérii hlášek budu citovat ve svých nedělních kázních. P. S. Kdo zná, ví, že i tohle byla citace. P. P. S. Herecké výkony taky na jedničku. ()

Tomulka

Řekl bych, že je to nejlepší film Guy Ritchie avšak velkou měrou a to opravdu velkou se o kvalitu snímku zasadili herci. Určitě (a to se dalo čekat) Matthew McConaughey, celkem slušně i Colin Farrell a Hugh Grant, ale opravdu velkým a opravdu velkým dojmem zazářil Charlie Hunnam. Ten teda zářil. Do něho bych to neřekl. Možná jen nedostal (až do teď) tu pravou roli, ale v této se ukázal famózně! ()

kaller

Tak trochu jiný Ritchie... jakkoliv je tu samozřejmě zřejmý jeho mistrovský rukopis, počínaje povedeným příběhem s řadou překvapujících zvratů, přes zajímavé (nejenom) gangsterské panoptikum umocněné stylovým obsazením, kde bych vypíchnul především hlavní postavu, kterou skvěle hraje McConaughey, a konče klasicky vybroušenými dialogy - ale prostě to nějak není ono. Chybí mi tu větší nadsázka a vtip, byť se kupř. Hugh Grant ve své úloze opravdu snaží a výborně prosvětluje temné kontury zdejší story. Chybí mi tu někdo, komu bych mohl jednoznačně fandit, nějaká parta z druhé ligy, jako tomu bylo ve všech předchozích ritchieovkách (Sbal prachy a vypadni, Podfuck, či RocknRolla). A i z toho důvodu jsou pro mne osobně Gentlemani asi nejslabší žánrovka od Ritchieho, v konkurenci výše uvedených. Na druhou stranu si Ritchie nasadil laťku tak vysoko, že jeho zatím poslední projekt stále splňuje požadavky náročnějšího diváka, čili stále jde o velmi kvalitní dílo, co si cestu k vašemu srdci určitě najde. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm