Když John (Marcel Ruiz), adoptovaný syn Joyce Smith (Chrissy Metz), propadne prasklým ledem jezera v Missouri, každého nad bezvládným tělem opouští veškerá naděje. Přes pochmurné předpovědi lékařů i vědců Joyce neztrácí víru a stane se inspirací i pro ostatní, kteří se začnou modlit za Johnovo uzdravení. Snímek Zlom, který vznikl podle neuvěřitelného skutečného příběhu, je fascinující připomínkou, že víra a láska mohou přinést vlnu naděje a někdy dokonce i zázrak. (Bontonfilm)

Thomas_xxxxx

Tento komentár môže obsahovať nejaké spoilery. Bez ohľadu na to, že som ateista a tento film bol akousi kresťanskou propagandou, tak bol natočený s citom a dokáže chytiť za srdce. Náhle uzdravenie je možno vzhľadom na okolnosti trochu pritiahnuté za vlasy, no v celkovom zúčtovaní to nehrá veľkú rolu na kvalite filmu. Pekný film. ()

BOURQUE

Existujú veci, ktoré sa nedajú vysvetliť. A tu nezávisí na tom, že či je človek veriaci alebo nie. Pekný snímok (vyžadujúci diváka s „otvoreným srdcom“), ktorý napriek príliš veľkému „USA feelingu“ ma dokázal získať. Nádej zomiera ako posledný. P.S.: „Som lekár a mal by som vedieť, že čo sa stalo. Viem len jedno. Stal sa zázrak.“ Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

brumbrum

Asi takto: ked sa sfilmuje vitazstvo trpajzlikov nad drakmi, tak ludia plesaju, jaka to skvostna sracka. Ked sa sfilmuje skutocny pribeh z prvej ruky, kde zvitazi laska a viera nad smrtou, tak sa to ocajchuje ze 'agitka' a 'odpad'. Takze dalsi hodnotny film nenakruteny velkolepo, ktory by mohol rozsirit obzor neinformovanym ukratenym spoluobcanom, ze Boh bol, je a zostane Autorom a Panom nasisch zivotov. Ako tisice inych, aj tento pribeh je z prvej ruky od tych, co to prezili a protagonisti filmu stale ziju - no ale ovsem nie je zaujem o dokazy ci autenticke pribehy, ludia si radsej pozru daku trpajzlikovsku sracku ku pivu. Ja davam 5* ()

Cinematrix

Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z mála amerických filmů, kde v dialozích nezazní slovo hovno, může to někomu připadat jazykově chudší. Taky tam neni žádná akce a ani jednou jsem se nezasmál. Takže na tohle všechno si dejte pozor! A když už si na to ten pozor dáte, uvidíte moc hezký a dojemý film. ()

kacaabba

Já vím, není to běžné, aby se staly takovéto věci. Však to také z konce filmu jasně vyznívá, když je hlavní hrdina konfrontován s otázkou, proč on ano, ale jiní ne... Za povzbuzení pro lidi za 5, ale za tu sladkobolnost filmového kusu 3. Takže výsledná 4. ()

Nix

Nikdy jsem nebyl křesťan, ani po tomhle filmu s tím nezačnu, ale na druhou stranu klobouk dolů před matkou a její sílu ve víru. Je to jeden z těch lepších příběhu dle skutečnosti, mne se to líbilo. ()

DoubleJo

Typická americká kresťanská propaganda. Drísty o bohu sa sypú počas celej stopáže, modlitby sú účinnejšie ako medicína a keď sa budete extra kvalitne modliť, privediete k životu aj mŕtveho. Ak neveríte v bradatého dedka v oblakoch, tomuto filmu sa zďaleka vyhnite, inak zbytočne zabijete 116 minút. A ak to chcete vidieť, lebo ste fanúšikom Luka Cagea, tak ten sa tam objaví dokopy na 10 minút. Totálna strata času. EDIT: Arsenal83 nejde prežiť, že niekto tu vyjadrí svoj názor na túto sračku. A nie, nepozeral som to dobrovoľne, pozeral som to, lebo mi za to zaplatili. A vraj kresťania odpúšťajú. ()

jirkaslava odpad!

To je překrásná ukázka náboru mezi černoprdelníky. Jak tam můžou uvést dla skutečné události. To pak ty doktory vlastně vůbec nepotřebujem... ()

Ukrizku

Filmařsky žádný zázrak, ale zázrak to každopádně byl. Stačí, aby si jeden vážil toho, co má a modlil se za to, že to má. ()

fafejt001

Věřím , že je to možné . VÍM , že zázraky se dějí . Ale způsob natočení příběhu podle skutečnosti , je tak nějak opět po americko-křestˇansku . Občas mírně jakoby hloupé , kýčovité a ta jeho nevlastní máma , mi lezla na nervy už po 10 ti minutách . Hasič dobrý , doktor také a reverend lehce podivný . A scénka jak matka seřvala doktora a sestry u postele kde ležel její syn , ta mi už přišla vysloveně jako scifi ! Celkově film na mne působil často dost kýčovitě . Asi tohle je standart v zámoří , jak natočit něco s tímto tématem . Zpěv pod okny špitálu až vysloveně přehnané . No je to film . Věřím , že zázraky se dějí , tohle bylo skutečně silné téma , leč zpracování mi už tak dobré nepřijde . ()

Ace.A.T.L.

A Ty vole... Tak tohle bylo pro mě, jako neznaboha, dost nepříjemný. Příběh, jako takovej je zajímavej, ale ten podtext a navádění jsou příšerný. Kdyby se ten příběh nestal(bez ohledu na to, co za uzdravení mohlo), nedal bych ani tu 1*. Tohle byla příšerná pánbíčkářská vymejvárna. Tohle už si nikdy nepustím a rovnou to letělo do zapovězených vod. Za mě bídná 1* a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ()

Simon.Dobes

Pekný film, ktorý rozhodne neurazí. Nie je to žiadna silená kresťanská propaganda, ako písali niektorí predo mnou. Práveže to tu bolo podané s ľahkosťou, aby si to mohli užiť aj neveriaci. Film nám ukazuje, aká je dôležitá a silná viera. Hrajú tu druhotriedni herci, avšak to nemení nič na odkaze filmu. Potešil Mike Colter, ktorého poznám vďaka marvelovským seriálom ako Luka Caga. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 7/10 ()

La Llorona ovládla Velikonoce

La Llorona ovládla Velikonoce

22.04.2019

Nadpřirozený horor La Llorona: Prokletá žena, jenž je spin-offem k V zajetí démonů a zároveň samostatně stojícím filmem, ovládl v zámoří nejhorší velikonoční víkend za poslední dekádu a půl. Snímek… (více)