Monster Hunter

• Německo Monster Hunter (více)

Za hranicemi našeho světa se nachází jiná dimenze, kde vládnou krutá a nebezpečná monstra. Když do tohoto neznámého a nepřátelského prostředí zavleče písečná bouře poručici Artemis (Milla Jovovich) a její elitní jednotku, začíná boj o holý život. V zoufalé snaze vrátit se domů skupina spojí síly s tajemným lovcem (Tony Jaa), jehož schopnosti a zkušenosti jsou pro přežití v nehostinné zemi nepostradatelné. Tým bojovníků musí odrážet nesčetné útoky zákeřných příšer a připravit se na konečné zúčtování... (HBO Europe)

adamix

Je zaujímavé, koľko havárií a pádov zo skál alebo monštier tu hlavná postava prežije a vyviazne len s pár škrabancami na tvári. Kto očakáva niečo vážne alebo niečo nové, je strašne naivný. Toto je ale cieľovka pre masy, ktoré netúžia na chvíľu po ničom inom, iba vyhľadávajú zábavnú akciu na zabitie času. A požiadavky to aj splní. Porovnávať s inými podobnými fantasy bijákmi sa neoplatí, pretože z každého si kradne niečo a robí zo seba zlepenec opozeraných situácií. Neuškodí, ale ani nepomôže. Milla je však ešte stále atraktívna a sympatická po rokoch práce vo filmovom priemysle. U mňa 3*. ()

whysoserious odpad!

Měl jsem za to, že to bude zábavné béčko, stejně jako prvních pár Andersonových Resident Evil filmů- blbinka, u které nemusíte zapínat mozek a i přesto baví. Skutečnost byla ale zhruba taková, že třičtvrtě filmu je úplně o ničem, protože pasáže mezi jednotlivými akcemi s digitálními příšerkami neobsahují kromě nudy vůbec nic. Hrdinové se v nich poznávají tak divně toporně a nepřirozeně, že by bylo přirozenější sbližování slepice s plejtvákem obrovským. A kromě toho, že jsou tyhle části nudné, tak jsou zároveň i dlouhé, což je tragická kombinace. A ani Miluna J. to tentokrát nezachrání. Nevím o co přesně rejžovi při práci na filmu šlo - vím jen, že mu to hodně nevyšlo. Jediná fajn věc je, že se digitální triky kupodivu docela povedly. Ale chybí tomu svižnější tempo v podobě častější akce- to je totiž jediný důvod proč se na tyhle filmy člověk dívá. ()

RedEagleSK odpad!

Ač se Milla s přibývajícími roky začíná čím dál tím více podobat na Davida Bowieho, přesto se mi na její nepřesvědčivé herectví s mou nepřesvědčivou erekcí celkem dobře kouká. Bohužel se to nedá říct o sračkách ve kterých hraje a které stojí zcela za piču. Snad nebudu opět označován za antisemitu když napíšu že hlavní vinu na tom nese její starej, který natáčí filmy které jsou stejné jako jeho děti... blbé a ošklivé. Už i ten rákosník Tony působí v tomhle filmu stejně směšně, jako v dnešní době městký fízl nahánějící malé děti po parku, a Ron Perlman zde zase vypadá jako postavička z Dragon Ball Z v důchodovém věku. Vskutku nevím po jak dlouhou dobu by se musel Anderson přestat se svou ženou oddávat Strapon sexu a chlastání sójového mléka, aby konečně pochopil že již nejsou 90-tá léta, a že koukat se na tyto feministické pičoviny nebaví už ani feministky. Paul by měl kráčet s dobou a natočit raději akční (né nutně scifi) film zasazen třeba do Prahy roku 2025, film by byl o Pražské židovce Millade Horakoviczch z Opletalové ulice, která se rozhodla zajít do obchodu bez roušky, testovacího a očkovacího průkazu a análního sledovacího čipu... Ty vago! na ten film bych čuměl jak autista na dildo. Také musím podotknout že ač vím že půl roku lock dawnu se neblaze podepíše na psychice člověka, zejména toho tuzemského, který byl na tom na piču se psychikou už i před lock dawnem, stejně nerozumím tomu, že ač je naprosto očividné že je film věnován dětskému divákovi trpícího downowym syndromem, vidím tady dospělé kokoty trpící aspergerovym syndromem, kteří tomuto odpadu mrdají ještě i čtyř hvézdičkové hodnocení.. holt to jsem celej já, kokot s přehnaně koherentním myšlením, který pořád nedokáže docenit nepředvídatelnou nenáročnost dnešního československého diváka. ()

Jeremiasz

Tenhle film je prostě jako hamburger - furt se to žrát nedá, ale čas od času na něj má člověk strašnou chuť a pak přijde vhod. Hodnotit to nemá smysl, já si u toho fajn odpočal jako u téměř každého Andersonova filmu ()

Solverino odpad!

Ultra kktina s tolika nesmyslama, že je to strašný a nekoukatelný! Přehlídka zaťatých čelistí a soutěž o nejdrsnější škleb! Hnus velebnosti! ()

Ivoman

A další zbytečně pomluvená a nedoceněná pecka od zdejších rádoby chytroušků, kteří chtějí po blockbusteru kde je v názvu slovo MONSTER, kdovíjak hluboké charakterní postavy. Na hovno, pusťte si Havla, tam si můžete poplakat nad sedmou cenovou skupinou. Já se raději mrknu na todleto dvakrát, protože účes Rona Perlmana a jeho domácí kočka stojí za to. ()

PlysovyMacko

Uff, dobrá blbosť. Milla ako kapitánka, ktorá sa so svojou posádkou vojakov ocitnú v inom svete plnom oblud. Cele je to iba zámienka, aby s Tonym Jaaom mohli bojovať s priserami,  tie sú v prvej polke filmu slabé, ale Rathalos bol podareny. ()

Tominni

Asi bych u Monster Hunter neřešil příběh, protože jsem ani žádný nečekal. Čekal jsem nějakou variaci na Riddicka či Černočernou tmu tentokrát v podání ženy a toho se mi také dostalo. Mozek jsem během sledování ničím zatěžovat nemusel, ale podívaná to tak špatná nebyla. Solidní tři hvězdy. ()

strachon

Spousta akce, příběh jednoduchý a přímočarý. Akční hra na plátně, jejíž hodnota nepřesahuje hranice fanouškovské záliby. ()

Luciee113

Miluju Millu, ale proč se proboha upsala takové ptákovině to nevím... Na tom filmu mi nepřišlo absolutně nic zajímavého. A ani se mi nelíbilo, jak byl natočený... Ve druhé polovině jsem to vzdala a odešla od telky... ()

migele

Tak záleží podle čeho ten film mám hodnotit. Podle toho jestli jsem se bavil ? Ano, dobrá akční řezba, monstra, apod...  všechno co mám rád. Stopáž byla tak nabitá, že nebyla sekunda, kdy bych se nudil. 4 kvezdicky zaslouženě. ()

Pitryx

Docela hezká, ba přímo nádherná vykrádačka spousty filmů. V ději v podstatě žádné hluchoty a stále se něco děje. Mila je tu velmi milá a Rona Perlmana jsem na první pohled vůbec nepoznal. Celé je to jednoduché, žádné složitosti, takže u mne v klidu za osmdesát bodů. „Pouze“ osmdesát proto, že to všechno už tu bylo. ()

xxmurphyxx odpad!

No ty vole, tak toto bolo zas za sračku. Tento týždeň by už hádam aj stačilo. Przniteľ mojej milovanej videohernej série Resident Evil, netalentovaný čurák P.W.S. Anderson, ktorý natočil za celú svoju mizernú kariéru až jeden nadpriemerný film sa rozhodol dojebať ďalšiu hernú legendu prenesením na filmové plátno a musím uznať, že sa mu to podarilo na výbornú. Takýmto štýlom dojebať niečo, kde netrebalo moc trápiť hlavu príbehom, iba preniesť materiál z monitora na plátno, dodať tomu epickosť a kopu štýlových scén, kde sa vybláznia grafici sa nepodarí len tak hoc komu. To že to bude mať príbeh zaujímavý asi ako v každom nemeckom porne muselo byť jasné každému, kto o hre Monster Hunter aspoň počul od susedy, ale to že tam bude chýbať to najdôležitejšie z hry a to epická akcia, zrejme prekvapí každého. Biednu réžiu som čakal rovnako ako biedne herecké výkony od Milly Jovovich, ktorá bola kedysi možno fajn modelka, ale ako herečka bola od jak živa poleno a Tonyho Jaa, ktorého herecké umenie spočíva v neustále nasratom výraze a pár saltách a kopačiek z otočky. Ostatní čisto ako krovie. Až na Rona a jeho parochňu. Za mňa topka. Dialógy zložené z holých viet, generické monštrá bez nápadu a osobnosti, nulové herecké výkony, impotentná akcia, efekty v prvej polke filmu ako z nejakej beta verzie a hudba....kapitola sama o sebe. Pazvuky mali zrejme navodiť 80's feeling a zaspomínať na časy, keď vládlo Nintendo, ale to by tomu kreténovi musel niekto vysvetliť, že Monster Hunter vyšiel prvý krát na Playstation 2 v roku 2004. Tento film robí toľko vecí zle, že to je pomaly nemožné všetko vypísať. Jediné prečo si tento výplach budem pamätať je útok Milly, Rona a Tonyho s polystyrénovými mečmi na draka a že keď si na cudzej planéte poraním členok, stačí mi naň nasypať pušný prach a zapáliť dvomi kameňmi. Pomaly ale isto tento kretén dobieha v kurvení filmov podľa videohier aj neprekonateľného Uwe Bolla. Snáď sa už na to obaja vyserú, kým nie je neskoro. ()

baclajean

Púštne vojnové survival fantasy. Ešteže má Milla za sebou tréning z Resident Evil. Darmo, mne sa to skrátka páčilo, nemôžem si pomôcť. A záver jednoznačne naznačil, že by mohla byť aj ďalšia časť. ()

a0001 odpad!

Prehliadol by som tú démonicky dememtnú obludu z púšte, teraz nemyslím Millu, dokonca by som možno strávil tých hrdinov USA army, ale tú klišoidnú podstatu a osnovu filmu s megatrapnými scénami a dialógmi stráviť nedokážem. Keby ten film vznikol 20 rokov dozadu fajn, ale dnes nemôže niekto natočiť taký naivný, dementný brak a dočkať sa pozitívneho hodnotenia. ()

johnsnow

Musím sa priznať čakal som to horšie. Efekty dobré, potvory pekné, PG-13 rating na piču chcelo to R-ko. Mila fajn, Jaa perfektný, Perlman nemá veľa priestoru. Koniec otvorený, šak treba si veriť na pokračovanie. Suma sumárum B-čko ktoré prekvapilo. P.S. Tú mačku chcem mať doma. ()

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (více)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (více)