Reklama

Reklama

Smím tě políbit?

(seriál)
Komedie / Drama / Romantický
Maďarsko, (2011–2013), 13 h 11 min (Minutáž: 24–34 min)

Kamera:

Sándor Csukás

Hrají:

Dorina Martinovics, Kornél Simon, Adrienn Réti, Móni Balsai, Lia Pokorny, György Gazsó, Ildikó Tornyi, Patricia Kovács, Péter Sándor, Nóra Parti (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Třináctidílný seriál z produkce maďarské HBO představuje vztahy, hledání štěstí, manželství a rodinný život tak, jak je prožívá dnešní generace třicátníků z velkoměsta, a to s nemilosrdnou upřímností okořeněnou trpkým humorem. (HBO Max)

Recenze (3)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Svižný děj ,udržovaný ve všech epizodách.Chvílemi jsem se v těch vztazích ztrácela.Nejlépe to vystihla úplně poslední scéna z oslavy,kdy scénář všechny milenky vyskládal do záběru jak slepice na hřad.Prostě se nebudete ani vteřinu nudit. ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Tento seriál podľa mňa výrazne padá na detailoch, teda presnejšie povedané na ich absencii. Naivne som dúfala, že možno druhá séria to nejako dotiahne, žiaľ opak bol pravdou a pritom si to seriál miestami priam žiadal. Priestoru na to mali habadej, ale využívali ho na skôr na "omáčky" a niekedy nepochopiteľné skratky, ako na veci pre mňa podstatnejšie napr: hlbšia kresba jednotlivých charakterov, prepracovanosť vzťahov a deja. No aby som len nekritizovala, tak musím povedať, že to bol naozaj príjemne strávený čas so sympatickými hercami, humornými situáciami, ktoré ma skutočne od srdca pobavili. Pre milovníkov nenáročných vzťahoviek a romantiky, môžem vrelo odporúčať napr. cez hbogo. ()

Reklama

hanca.uh 

všechny recenze uživatele

Tato maďarská 1. série je verzí Hřebejkova seriálu Až po uši (2014-2017) a je fajn. Když si odmyslíte celkovou přehnanost seriálových postav, tak za mě je tato dřívější verze našich sousedů super a pro pobavení úplně dostačující (navíc v té maďarštině je to ještě víc.....egy nagyon vicces szar sorozat:-)). A jelikož jsem naši později natočenou českou verzi viděla dříve než tento prvotně uvedený seriál:-)), tak můžu tady ty maďary srovnávat....no aktuálně jsem na konci 1. serie a zatím teda vedou:-) ()

Galerie (253)

Reklama

Reklama