Epizody(8)

Otis se konečně dokáže uvolnit, a to často a impozantně, jenže tlak na výkon se stupňuje, ve škole řádí chlamydiová infekce a kamarádi se potýkají s novými problémy. (Netflix)

Trailer

Toren

9,5/10. Ještě osobnější, zábavnější a paradoxně vážnější, než první série. Ty postavy nelze nemilovat - jsou stavebním kamenem celé show a bez nich by byl zážitek poloviční. Neuvěřitelný balanc mezi odvážnou, sexem prosáklou sondou ze života mladých lidí a současně neuvěřitelně silná, až autenticky přesná dramedy, která fascinuje tématy a problémy, jenž nepůsobí nikterak uměle. Neskutečný. Trefa do černého. Více: https://www.youtube.com/watch?v=X1Bdv7M2cxo ()

Pilda17

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá řada je svou kvalitou vyváženější než první a to je co říct. Tenhle seriál je otevřený, svým způsobem až perverzní, ale i tak dokáže zaujmout. Najdou se odpůrci, tomu věřím, i já nerad koukám na gaye ve filmech či seriálech, ale tady je to jiné. Seriál umí pracovat jak s postavami, tak s emocemi a to je hodně velká výhoda. ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neskutečně srdcervoucí..je skvělé, jak se seriál vyhejbá takovým těm nejočividnějším klišé a není to jen limonáda, ale hořkosladká feel good pecka. Přitom to byl zpočátku tak nenápadný seriál, jež zaujal zejména velmi zajímavým vizuálem. Platí vše, co jsem napsal k první řadě, nové postavy snadno zapadly do obsazení a opět zamíchaly kartami. Snad jen to tlačení na LGBT komunitu bylo až příliš, možná prozatím stačila girl power v předposledním díle, jež je ukázkou toho, jak se to má nenásilně točit. Sérii hodnotím víc než měsíc po premiéře, protože jsem si to šetřil. Hrozně se těším na další řadu, naštěstí ji už potvrdili..a teď rok čekat. :( PS : Pokud je pravda, že někdo (tvůrci, samotná herečka) nechal obarvit Emmu "Margot Robbie "Mackey, aby tolik nepřipomínala právě božskou Margot, tak jde úplně proti proudu a měli by se opět vrátit k blondýně. ()

Marthos

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Absolutní pecka. Druhá řada hraje i na vážnější strunu, objeví se dokonce několik témat, která se nemohou minout s tím, co současný divák od podobného seriálu očekává. Postavy mají skvěle vypointované příběhy plné nečekaných zvratů a silných emocí, velký prostor tu vedle Otise (Asa Butterfield) a jeho okouzlující matky (Gillian Anderson) získává i jejich bezprostřední okolí – Eric (Ncuti Gatwa), který se musí rozhodnout, čí láska je silnější a opravdovější, Maeve (Emma Mackey), která se potýká se svou matkou, závislou na drogách, Jackson (Kedar Williams-Stirling), kterého jeho úspěšná kariéra vrcholového plavce dovede až k zoufalým činům, Aimee (Aimee Lou Wood), na kterou čeká složitá cesta k znovunalezení ztracené jistoty, Ola (Patricia Allison), která zjišťuje, že její vztah s Otisem není to pravé ořechové... Je toho samozřejmě mnohem víc, důležité je, že seriál neztrácí ani svůj ironizující humor, ani vrcholné highlighty – za ten lze považovat divoký mejdan, pořádaný Otisem, v sedmé epizodě, a potom úplný závěr, kdy se během postmoderního školního představení Shakespearova Romea a Julie odehraje několik důležitých momentů. Nezbývá než se těšit na třetí řadu. ()

DwayneJohnson

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Přemýšlím, co mi na téhle sérii vadilo nejvíc a asi je to fakt, že je tady toho všeho až moc. Moc problémů, různých vztahových peripetií a přerodů a také jakési sexuální vyváženosti. Prostě tak lehkost a dravost z první s řady je pryč a zbyla jen velká snaha zavděčit se všem, což snad dost dobře ani nejde. Vůbec mi nevadil otevřený konec a Otisovo "skórování" bylo za mě ok, bohužel, ty nedostatky, co jsem napsal dřív, ty převažují. ()

• Najlepšie hodnotená epizóda seriálu k júlu 2021. (Pat.Ko)