Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Otis se konečně dokáže uvolnit, a to často a impozantně, jenže tlak na výkon se stupňuje, ve škole řádí chlamydiová infekce a kamarádi se potýkají s novými problémy. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (120)

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada je svou kvalitou vyváženější než první a to je co říct. Tenhle seriál je otevřený, svým způsobem až perverzní, ale i tak dokáže zaujmout. Najdou se odpůrci, tomu věřím, i já nerad koukám na gaye ve filmech či seriálech, ale tady je to jiné. Seriál umí pracovat jak s postavami, tak s emocemi a to je hodně velká výhoda. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neskutečně srdcervoucí..je skvělé, jak se seriál vyhejbá takovým těm nejočividnějším klišé a není to jen limonáda, ale hořkosladká feel good pecka. Přitom to byl zpočátku tak nenápadný seriál, jež zaujal zejména velmi zajímavým vizuálem. Platí vše, co jsem napsal k první řadě, nové postavy snadno zapadly do obsazení a opět zamíchaly kartami. Snad jen to tlačení na LGBT komunitu bylo až příliš, možná prozatím stačila girl power v předposledním díle, jež je ukázkou toho, jak se to má nenásilně točit. Sérii hodnotím víc než měsíc po premiéře, protože jsem si to šetřil. Hrozně se těším na další řadu, naštěstí ji už potvrdili..a teď rok čekat. :( PS : Pokud je pravda, že někdo (tvůrci, samotná herečka) nechal obarvit Emmu "Margot Robbie "Mackey, aby tolik nepřipomínala právě božskou Margot, tak jde úplně proti proudu a měli by se opět vrátit k blondýně. ()

Reklama

Toren 

všechny recenze uživatele

9,5/10. Ještě osobnější, zábavnější a paradoxně vážnější, než první série. Ty postavy nelze nemilovat - jsou stavebním kamenem celé show a bez nich by byl zážitek poloviční. Neuvěřitelný balanc mezi odvážnou, sexem prosáklou sondou ze života mladých lidí a současně neuvěřitelně silná, až autenticky přesná dramedy, která fascinuje tématy a problémy, jenž nepůsobí nikterak uměle. Neskutečný. Trefa do černého. Více: https://www.youtube.com/watch?v=X1Bdv7M2cxo ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přemýšlím, co mi na téhle sérii vadilo nejvíc a asi je to fakt, že je tady toho všeho až moc. Moc problémů, různých vztahových peripetií a přerodů a také jakési sexuální vyváženosti. Prostě tak lehkost a dravost z první s řady je pryč a zbyla jen velká snaha zavděčit se všem, což snad dost dobře ani nejde. Vůbec mi nevadil otevřený konec a Otisovo "skórování" bylo za mě ok, bohužel, ty nedostatky, co jsem napsal dřív, ty převažují. ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Sexuchtivě tunili, čímž seriál zprasili." Pětihvězdičková první série byla zábavná a ze života, psaná se shovívavým úsměvem nad těžkým údělem puberťáků. Všemi (ne)možnými motivy přeplácané pokračování už bohužel stálo za vyliž kapsu. Jako by postavy z jedničky vesměs zapomněly, čím vším už si úspěšně prošly v úvodní sérii a udělaly pár nesmyslných vývojových kroků zpátky, což bytostně nesnáším. Jedinou kontinuální postavou byl bohužel tápající Adam, sexuálně i životem zmatený a s permanentním výrazem: "Asi jsem právě překousl švába a nevím, co si o tom mám myslet." Opravdu velké zklamání. Do trojky už nejdu. Ani v seriálu, ani v reálu :-). ()

Galerie (48)

Zajímavosti (14)

  • Žlutý automobil, kterým přijel na návštěvu Otisův otec Remi (James Purefoy), je Ford Cortina Mk III ve verzi GT (Grand Touring). Třetí generace Fordu Cortina se vyráběla mezi lety 1970–1976. (J.F.B.)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama