Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

I Klinger dojde k názoru, že generál Bartford Steele je blázen, když si ho splete se svou manželkou. Šílenství u něj vypuklo následkem posedlosti vojenskou disciplínou. (TV Nova)

Recenze (7)

Winster 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sama cítím jak měknu! Je to pravda Frenku ? :D ..dále: První dobrovolník v panamském kanále :D, Já a major Hulihenová uniformu nesundaváme! Skladiště matrací :D jako balící taktika. Teď né maržory ted prohlížím jednotku! :D A potom poručíku srovnejte zdi a natřete matrace! A legendární šla nanynka do zelí... ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nedotýkej se mých lékařských časopisů. Radost z nahoty? To je odporné. To doufám.😀 Generála dabuje ušitrhajícím způsobem doayen českého dabingu D.Klapka... ()

Zajímavosti (7)

  • Frank (Larry Linville) v tomto díle dělá také anesteziologa, což byla běžná praxe chirurgů ve 20. století. (Winster)
  • Když Steele (Hary Morgan) kontroluje personál MASH, za Radarem (Gary Burghoff) stojí voják s turbanem. Příspěvkem Indie do Korejské války byla 60. výsadková polní nemocnice. (sator)
  • Harry Morgan (generál Steele) cituje generála Granta, když poukazuje na to, že alkohol a válka nejdou dohromady. Harry Morgan hrál generála Granta ve filmu Jak byl dobyt Západ (1962). (sator)

Reklama

Reklama