Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 3 (1974) (série)


Generál za úsvitu (S03E01)

(epizoda)
  • USA The General Flipped at Dawn

Obsahy(1)

I Klinger dojde k názoru, že generál Bartford Steele je blázen, když si ho splete se svou manželkou. Šílenství u něj vypuklo následkem posedlosti vojenskou disciplínou. (TV Nova)

Recenze (7)

Winster 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sama cítím jak měknu! Je to pravda Frenku ? :D ..dále: První dobrovolník v panamském kanále :D, Já a major Hulihenová uniformu nesundaváme! Skladiště matrací :D jako balící taktika. Teď né maržory ted prohlížím jednotku! :D A potom poručíku srovnejte zdi a natřete matrace! A legendární šla nanynka do zelí... ()

Reklama

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nedotýkej se mých lékařských časopisů. Radost z nahoty? To je odporné. To doufám.😀 Generála dabuje ušitrhajícím způsobem doayen českého dabingu D.Klapka... ()

Zajímavosti (9)

  • Harry Morgan dostal za vedlejší roli v této epizodě cenu Emmy. Také si tím zajistil své pozdější účinkování v seriálu v roli plk. Pottera. (formelin)
  • Toto je jediná epizoda v seriálu, kdy se Harry Morgan objeví na obrazovce s McLeanem Stevensonem (Henry Blake) a Waynem Rogersem (Trapper), protože oba herci opustili seriál předtím, než se Harry připojil k jednotce MASH jako nový velitel 4077, Sherman Potter. (sator)

Reklama

Reklama