F. Emasculata (S02E22) (epizoda)

 • Česko

  Hmyz

  (neoficiální název)
 • USA

  F. Emasculata

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1995, 45 min

 • Arkanoid
  ****

  Na začiatku si divák musel užiť nie celkom čisté sklo kamery. Neskôr našťastie tvorcovia precízne zvýraznia akčnú zložku snímaním väčšieho priestoru, rýchleho strihu a dynamiky a záhadný smrteľný prípad dostáva hneď nový rozmer. Dean Norris ku dvojke Duchovny-Anderson celkom pristane. Temná, konšpirátorsky plodná epizóda nestráca ani na chvíľu na svojej pôsobivosti a záverečný soundtrack len perfektne podčiarkuje pachuť skazenosti.(22.5.2018)

 • Tommassi3
  *****

  "Dozorci nejspíš vězeňský filmy moc nesledujou.." ;) Tradičně formálně famózní a žánrově uvědomělá Bowmanova epizodka variující hned několik motivů kultovních bijáků..(1.3.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "The F. Emasculata is a parasitoid, a bug that carries a parasite. In this case, a deadly parasite that attacks the immune system. The pustules are part of the natural reproductive cycle. They're full of the larvae that you see there in the scope."(28.2.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Tu nemoc jsme zastavili zadržením informací." Tak mají lidi nárok na pravdu nebo nemají? Odpověď slušňáka Muldera je A, ti mocní odpovídají B a tradičně zfalšované statistiky jsou na jejich straně. Mě tento další prohraný boj dost bavil, jen ta nulová ochrana sterilních doktorů před prskajícími vředy mě moc nepřesvědčila. A pokud někdy v mém okolí uteče z klece nějaký zákeřný virus, tak mě o tom neinformujte. Já prostě chci být šťastný až do své smrti.(4.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace