Worf a Dat se vydávají na neobvyklé cesty za svými otci. (SkyShowtime)

Salsecnew

V posledních řadách se už řeší rodinné problémy a mezilidské vztahy více než objevování nových forem života a nových civilizací, přesto tato epizoda je poutavá a zajímavá i něčím jiným, než na co jsme byli doposud zvyklí. Datova zápletka je hodně zajímavá, když zjišťuje, že jeho tvůrce zanechal v jeho programu nezvyklé překvapení. ()

PKD

1. díl je pro mě ve 2 ohledech zajímavější a lepší. DS9 silně potěšila, byť nedošlo (krom 1 super vyjímky) na další camea. Ale i tak jsem se při prem. vznášel na oblaku chromopáry.;) A ten 2. jest samoz. dr.Bashir (já tyhlencty návštěvičky ST postav v jiných ST tv s. miluju) a linka s Datem a neplánovaném spuštění programu napsaného pro snění. A za tradičně úletové alá ST obsazení vynálezce warp pohonu jako Yridiana.;-) ()

noriaki

Promarněná šance na pořádný cross-over a také Datova linie mohl být hlubší nebo košatější. Oceňuju sbírku vytvořených kreseb. Některé bych si v klidu pověsil po bytě. ()

sirien

relaxační charakterizačka postav s určitým vývojem Data a volným cross-overem s Deep Space Nine (teda - dva záběry z promenády a hostující Bashir, nevim jak moc se to počítá za cross-over...) Takové slabší, ale pořád docela jisté 4* - pokud netušíte nic o DS9 nebo vás vůbec nebere, tak velmi solidní 3*. (dvoudíl spíš velmi symbolicky, reálně vůbec - Worf se tu něco dozví, ale nemá čas to řešit, takže to řeší až v dalšim díle.) ()

majo25

Stret seriálov NG a HV9 určite potešil, aj keď okrem doktora Bashira a samotnej hviezdnej stanice sa nič iného neprepájalo. Dve linky, s Datom a Worfom, fungujú, aspoň do istého bodu. Datova mysteriózna linka je ukončená, Worfova ešte len začína. ()