Love, Death & Robots - Season 2 (2021) (série)

Duch Vánoc (S02E06)

(epizoda)
  • USA All Through the House
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2021, 7 min

Tvůrci:

Tim Miller

Na Vánoce seběhnou dvě děti po špičkách do přízemí, aby na vlastní oči zahlédly Santu. Ujetý příběh jenom pro dospělé. (Netflix)

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mysleli jste si, že Santa, Ježíšek a děda Mráz jsou výmyslem rodičů? Tak to jste měli absolutní pravdu! Kam se hrabe vyhrožování čertem, zákazy na počítač a telefon. Pokud jste pokrokovými rodiči, tohle pusťte vašim dětem a nemusíte mít obavu, že budou chtít ještě někdy zlobit. Někdy stačí k naprosté spokojenosti opravdu málo. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vánoční speciál! Tohle bylo fakt vtipný, to jsem nečekala. Děti se jdou mrknout na Santu, kterej tak úplně není podle jejich představ. Není to žádnej děda, co jezdí s povozem sobů.  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hmm jsem fakt ráda, že u nás máme Ježíška. No myslím, že tyhle děti se už na Santu nikdy podívat nepřijdou. Hodnocení: nemůžu uvěřit, že už jenom dvě epizody a je konec. Tahle série je fakt závislost. A jak je krátká, tak máte za chvíli dokoukáno a jediný, co vám zbejvá je čekat dva roky na další, jestli vůbec bude/10         ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Santa Claus verze Bratří Grimmů. Chcete postrašit či traumatizovat své ratolesti, naskytla se vám jednoznačná příležitost. Ta britská angličtina v podání škvrňat byla jako pohlazení na duši. ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

ČO keby Santa vyzeral "tak trochu" inak ? :D Takéto jednohubky naozaj môžem, ide o šikovný mix žánrov, ktorý si vďaka archetypu Santu vystačí s kratučkou stopážou. Úsmevné. Takže Stay Good a nebojte sa piatich, inak sa zrejme budete musieť báť. ()

pilarius

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Naprosto boží, dosud nejlepší díl! Úplně mě z něj mrazilo! To se mi fakt, fakt, fakt nestává. krásná a vhodně zvolená animace zdůrazňuje atmosférický kontrast mezi úvodem a tím, co následuje. ()