Hladina adrenalinu

• Velká Británie Extreme Ops (více)

V rakouských Alpách poblíž hranic s bývalou Jugoslávií natáčí malý filmový štáb televizní reklamu. Hlavní roli v ní mají šílené kousky tří vášnivých snowboardistů a odvážných vyznavačů extrémních sportů, pro které jsou strmé svahy a nebezpečné laviny jen neodolatelnou výzvou k dalšímu měření sil. Skutečný souboj na život a na smrt začíná teprve ve chvíli, kdy hrdinové v horské pustině náhodou natočí tvář hledaného zločince. Banda jeho dokonale vycvičených zabijáků má jasný úkol - zlikvidovat záznam i nežádoucí svědky.

Začíná vzrušující honička, ve které musejí protagonisté akčního dobrodružství prokázat své schopnosti ve vysokohorském terénu - na lyžích, na snowboardech, na padácích i raftech. Jako nevšední "sportovní" náčiní v klání, jehož hlavní cenou je vyhrát vlastní život, využijí také vrtulníky nebo motorky. (oficiální text distributora)

Nancy

Slabý, ubohý a nicotný film, který se může pochlubit tak akorát celkem ucházejícíma téměř kaskadérskýma kouskama, které předvádí hlavní hrdinové. Kromě akce zde ale bohužel opravdu není nic k vidění (kromě těch holek, které ale stejně potěší spíš pánskou část publika) a to by to možná stačilo jen trochu (nebo trochu víc) vypilovat a už je z toho mírně nadprůměrný akčňák. Takhle to ale těsně po premiéře skončilo v propadišti filmových dějin. ()

PROROK14

Nie veľmi zlý ale určite nie veľmi dobrý akčný film. Dosť jednoduchý, priemerný filmik čo stačí raz pozrieť a niekto sa na tom možno aj zabaví. Pre mňa to nebolo nič extra takže dávam 55% ()

Dale

Keby sa tvorcovia sústredili len na hlavných hrdinov a ich extrémne kúsky, mohol z toho byť zaujímavý film. No zbytočným pridaním tých amatérskych záporákov, ktorí ako keby vyskočili z nejakého nízkorozpočtového béčka docielili tvorcovia to, že sa z toho stal len ďalší podpriemerný akčný film. ()

mis-ko

Ale veď až také zlé to nebolo. Jasné, je to slaboduché a bez nápadu, ale o to nejde. Hlavne že im to všetkým tak pekne ide na lyžiach / snowboarde / skateboarde / whatever a že sú mladí a pekní. ()

zdepapepa

Nuda, až na pár scén - jízda za vlakem, po střeše, z kopečka, z lanovky a pak ještě honička se psama a ta punkerka. ()

Vojcl

Velice trapný a nezáživný film, který vám rozhodně adrenalin nezvedne.. Doporučuji se mu v kinech i videopůjčovnách vyhnout!! Čas se dá zabíjet i užitečněji.. ()

Naslund

Když jsem se díval, tak jsem si říkal, jaké by to asi bylo, kdyby dostali dost peněz na nějaké ty triky, áčkové herce a lepší kameru. Dokonce mi přišlo, že šetřili i na munici, protože za půlku filmu padne snad jediný výstřel, ale ejhle, jejich rozpočet byla půlka rozpočtu Společenstva prstenu. Takže buďto tunel, nebo hrozné rozhazování. Každopádně pro odpočinek, jako relaxaci po něčem chytrém, to snad špatné není. Ikdyž by se rozhodně našly lepší věci. ()

Martin741

Reziser Christian Duguay /serial Hitler - vzestup zla/ natocil priserny film. Umela dejova linia nedava zmysel, herecke vykony su priserne a dialogy sa nedaju pocuvat. Prepadak plnym pravom : 5 % ()

c.tucker

Slabý podprůměr, který shazuje slabí scénář a málo free sjezdu a snowboardu. Některé scény zajímavé a poutavé, ale je jich po čertech málo (jízda za vlakem a pár pěkných downhillů). Na to, že to má být o extrémních sportech, je tam jen pěkný výhled na hory a jinak nic. ()

otík

Celkem solidní adrenalinový akčňák z prostředí velehor, kam přijela skupina sněhových bouráků natáčet reklamu a k jejich smůle se na vrcholku v nedostavěném hotýlku setkali s hledaným zločincem, který jim pěkně zavařil. Kupa digitálních prvků bohužel přebíjí některé velmi hezké záběry na lyžaře a snowboardisty v reálu. ()