Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň youtubeři s našláplou kariérou. Morthyho však už jejich dětinské pranky přestávají bavit, také díky vlivu jeho přítelkyně, ambiciózní influencerky Sáry. Když poslední video kluků sklidí na sítích vlnu kritiky, jejich kanál přestane vydělávat a vyslouží si za něj veřejně prospěšné práce, vypadá to na jejich definitivní rozchod. Jedinou šancí, jak si napravit youtuberskou pověst, je společný plán na „poslední velkou akci“. Shoky, Morthy, Sára, svérázná lovkyně duchů Lucie a prodejce vysavačů (a neúspěšný youtuber) Radomil se vydávají po dálnici D1 na divokou jízdu vstříc objasnění záhady Devíti křížů. (Falcon)

fafejt001

Nebýt té  krvavé  , nechutné  scény  ve  sklepě  ke  konci  filmu , tak  bych  řekl  , že  by se to  dalo  někdy  jěště  shlédnout . Magnusek  byl  překvapivě   dobrý  a  hudba  rovněž . Ta  co  mluvila  někdy  česky  a  někdy  slovensky  byla  sice  pěkná  , ale  její  role  dost  mimo  mííísu . Naopak  něco  do  sebe  mělo  to  místo  s  těmi  kříži , záběry  na  ně ,   hlavně  večer .  To  až  člověka  zamrazí . Jo  a  ten  farář  taky  dobré . Ovšem  úplný  závěr  ,  jako  ta  nevěsta ,  co  se  zjevila  klukům  u  sanitního  vozu  - šoking !  To  jsem  se  trochu  lekl  a  holky  vykřikly  , protože  tohle  fakt   nečekáte . A  jinak   kámoši  říkali  ,  že  tohle  dílko  byla  celkem  pi...ovina .  Sorry  za  slovník . Možná  , pokud  by  byl  více  propracovaný  scénář  a  nějaká  tajemná  , duchaplná  linie   s  nějakým  poučením  pro  život  , mohlo    to  být  o  dost  lepší  . Kozub  i  Štáfek  by  na  to  měli .  Ovšem  na  tuhle  tématiku   my   nemáme , asi ,  scénáristy . Zřejmě . Možná  se  pletu . To  bych  velice  rád . ()

Ironhead

Je to pochopitelně šílená kravina, ale já se u toho často skvěle bavil. Dal bych snad i čtyři hvězdy, ale bylo by to trochu nefér vůči jiným opravdu kvalitním filmům, takže někde mezi 3 a 4. A překvapivě nejzábavnější je postava Magnuska (to bych nevěřil :_). ()

KoudyTheAlko

Cíleně trapná a po většinu nevtipná chujovina, kterou zachraňuje převážně posledních 25 minut filmu. Ta trapnost byla cílená a chápu úmysl, ale dalo se to udělat minimálně tu první hodinu lépe. Každopádně tam byly i vtipné momenty a tu poslední půlhodinu sem se i docela bavil. Akorát už to nezachránilo tu první hodinu skoro o ničem - Tahle hodina se mohla vlézt do zajimavejch 15-20 minut. Rozhodně Štáfek s Kozubem nebyli nejhorší dvojka, která se dala komediálně dohromady. Kozub je skvělej a rozhodně dodává filmu jednu hvězdu. To Štáfek mě tady moc nezaujal. Věřím že u novýho Vyšehradu se do toho ale dostane líp. Rozhodně to není úplná sračka a na nějakým mejdanu na bytě to může být dobrá kulturní vložka. ()

Dawe2

Dobrá ujetina. Dvakrát mě přepadl neovladatelný smích a to se mi moc nestává. Je to vtipný, dobře natočený, ujetý ... Jako proč ne, potěšilo, Kozuba fakt můžu. Magnusek ve své roli skvělý, stejně tak Babišová. Pro příznivce žánru s neobvyklým černým humorem dávám doporučení. ()

Kvajet

Fajn oddechová komedie. Štáfek a Kozub spolu fungují, sice jim to youtuberství moc nevěřím, ale na tom zase tak moc nesejde. Magnusek je nečekaně super, trochu mě to donutilo zapomenout na trilogii Bastardů a mít toho pána o něco radši. Finálová akce je docela WTF a zbytečné násilí na mě tedy vůbec nefungovalo. Škoda toho. ()

v.indruchova

No, nesmála jsem se nahlas. Ale pobavilo. Nejen Parodie na dnešní YT samozřejmě zveličené i upravené. Ale taky pokládá jasnou otázku" KAM až to může zajít jen kvůli popularitě?" ZA potoky krve - mínus hvězdička. Bratři Nedvědi, parádní hudba. I nakonci moderně přezpívané. Sem se naprosto hodí. A nemyslím to jako výsměch této hudbě. (Když jsem se nořila do perličkové koupele se svým tehdejším přitelem /chata byla jeho otce/ a on zapl magneťák a tam hráli s kazety tito bratři, přitažlivé mi to dvakrát nepřišlo, ale vzpomínka hezká XD). Dobrý to bylo, Kozub hraje pěknýho magora, a Štáfek (Martin/Morthy) se jen hledal až našel. Je podle mého i s Happy endem. Ještě, že podivínku hraje Babišová, osud to tak pěkně zařídil. Nerozumím tomu proč Češka mluvila slovensky a Slovák česky, to bylo zbytečné a slyšitelné. ()

tomino28

Uznávám, že je to hodně ujeté a místy možná trochu trapné. Ale řekl bych, že přesně o to tady tvůrcům jde! Navíc se jim nedá upřít originalita, chemie mezi dvojicí hlavních hrdinů, lehce nechutné a nekorektní scény a v neposlední řadě i popis současné doby v podobě nejroztodivnějších týpků, z nichž každý může být youtuberem. Takže za toto všechno a především za odvahu tvůrců s tímto snímkem přijít - palec nahoru! ()

Emperor1

Ten závěr se krapet zvrhnul, ale nakonec mě film jako celek docela bavil. Jako rýpnutí si do YT influencerů dobrý, jako příběh slabší, ale bylo to zas něco trochu jiného. A Magnusek výbornej. ()

Naghavi

Průměrnému snímku, kde je patrná velká amatéřina fandím hlavně proto, že se mu podařilo proniknout na Netflix, kde působí svěžím dojmem a vyčnívá mezi ostatní českou tvorbou, která je plná bezmoci a seriálových herců. ()

tchempi

Zábavná jednohubka o chlapském přátelství, (ne)dozrávání, zdegenerované youtube komunitě a reinkarnaci Magnuska. Kozub & Štáfek výborní, Magnusek boží. Jen jsem nepochopil tu kočenu v roli Štáfkovy přítelkyně. Během hereckých migračních vln k nám přišly stovky hezkých a talentovaných slovenských holek. Tak proč tu roli dostala Pražanda, která slovenštinu odporně przní? Protože má šestky kozy? Aha, no tak jo. Ale v tom případě je mohla aspoň ukázat. ()

SuzieS

Nejsem absolutně cílovka ať již scénáře, tak stylu humoru. Ale párkrát jsem fakt vyprskla smíchy. Bohužel prostě todle není můj šálek čaje, ikdyž chápu, že v tomto žánru se jedná o nadprůměrnou záležitost. ()

Neto

Štáfka a Kozuba mám velmi rád. Proto mě mrzelo, když se objevili v takovýhle břečce. Ačkoliv film si ze začátku dělá srandu z YouTuberáckých pranků a srandiček tak je to humor vhodný do roku 2015. A to jim ujel vlak o víc než jedno odpoledne. Ve finále nevtipná nepoutavá blbost která si tu hvězdičku zasloužila jenom dobrým obsazením který to sem tam udělali koukatelný do bodu že jsem si nechtěl probodnout palec na noze z nudy. ()

P_Neubauer

Je to neskutečná pitomina (hlavně teda konec), ale jako pitomina to funguje naprosto úžasně, jen to fakt člověk nesmí brát vážně, především ten konec. Asi první skutečně podařená parodie na youtubery. Doufám že to bude nějakým způsobem pokračovat, protože potenciál na to má. 85% ()

BrusVejn

Bolo to fajn. Film je zrežírovaný výborne, aj po technickej stránke som bol celý čas spokojný, ale niečo tomu proste chýbalo. Veľmi ma bavilo špičkovanie medzi dvoma hlavnými postavami a hlavne postava 41-ročného youtubera. Čo ale trochu haprovalo bola zápletka, ktorá toho humoru príliš naponúkala. Avšak, kľudne by som si pozrel pokračovanie. ()

vaclav.g.kar

Tak nevím co se stalo že Češi začali točit celkem zajímavé a originální snímky. Po docela dobrém Ubal a Zmiz, dokonalých Chybách tu máme tohle.. Naprosto nadupanou černou komedii od mladých pro mladé.. Tohle jsem opravdu nečekal, jízda od trochu slabšího začátku až do kulervoucího konce. Na konci jsem měl pocit že koukám na film od Rodrigueze v nejlepších letech. Štáfek zvládá hlavní roli s přehledem, Kozub trochu tlačí na pilu, ale vzhledem k jeho postavě oprávněně... Tomáš Magnusek si to tu strihnul totálního joudu. Ale skvěle. Nikde mě nenapadlo že bych ho mohl za cokoli pochválit. Zaslouží si to. I obě slečny jedou na plný plyn. Líbila se mi i ta strašidelná stránka. Občas to bylo opravdu děsivé. Ideální film na letní kino s kamosema a pár pivama. 80% a jestli to nezíská žádného lva. Odjíždím na SakraKopec😂 ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD