Epizody(9)

V kriminálním dramatu Jett z produkce Cinemaxu se představuje Carla Guginová ("San Andreas", "The Haunting of Hill House") v hlavní roli prvotřídní zlodějky Daisy "Jett" Kowalské. Jen co opustí brány věznice, je opět přinucena vrátit se k tomu, co umí nejlépe. Skupina morálně rozporuplných, nebezpečných a výstředních zločinců, od nadějných femme fatale až po zkompromitované příslušníky zákona, je odhodlána využít jejích schopností ve svůj prospěch. (Cinemax)

Recenze uživatele zodiak217 k tomuto seriálu (1)

Jett (2019)

Áno, áno, tak tento seriál rozhodne môžem a urobil mi veľkú radosť. Carla Gugino v hlavnej úlohe je tak sexy, mystická, nebezpečná a pritom matka, ktorá urobí čokoľvek pre svoju dcéru. Tento seriál vás chytí už v prvej epizóde a nepusti až dokonca lebo sa neustále niečo deje a hlavne sa dejú nepredvídateľné udalosti s ktorými nepocitate. S nahotou tu rozhodne nemajú problém a aj to doplňuje pikantnost tohto seriálu. Jednoducho veľká spokojnosť z mojej strany s dejom, hereckým obsadením, nepredvidatelnostou, kamery. Dúfam, že sa dočkáme aj druhej série. ()