Stále ještě bydlí v ponurém domě na kopci, ke kterému patří nevelký motel. Od konce druhého dílu uplynul jen krátký čas a Norman se právě pustil do opravy a znovuotevření motelu. Zanedlouho přivítá prvního hosta, sympatickou dívku Maureen, bývalou jeptišku, která opustila řád, protože si kladla vinu za tragickou smrt jedné z jeptišek. Norman je šokován, protože dívka se až neskutečně podobá Marion, jeho nešťastné první oběti. Není však jediná, kdo se do motelu nastěhuje. Je tu také zlověstný Duane, kterého Norman zaměstná na noční služby, banda nepříliš slušných bývalých spolužáků, kteří se sjíždí na sraz třídy, a nakonec vlezlý reportér, který hledá tu správnou senzaci pro své senzacechtivé čtenáře a postupně odhaluje Normanovu minulost, a to v tom nejméně vhodném okamžiku - krátce po záhadném zmizení jednoho z hostů motelu. Je víc než jisté, než film skončí, mnozí z těch, kdo se ubytovali, budou mrtví. Ovšem zdaleka není tak jisté, že pachatelem je Norman. Nebo ano? (oficiální text distributora)

SNCIS

"Neříkej mi, že jsi jeden z těch, co se po tom hned odvalí a usnou." - "Sbalil jsem tě v baru, to si tě mám hned vzít? Musím brzo vstávat do práce, tak mazej domů." Kouzlo originální jedničky i průměrné dvojky je pryč. Anthony si zkusil režisérské křeslo ale myslím si, že měl zůstat jen u toho hraní. Na rok 1986 to mohlo bejt lepší, po vizuální stránce rozhodně. "Vyhoď tu ště*ku z mého domu! Vyhoď ji do bažin, špínu, tam kam patří." Příběhově je to vlastně pořád to samé. "Dobrý Bože, synu, ty už se ven nedostaneš. Zavřou tě nadoživotí." - "Ale budu volný. Konečně budu volný." - 40%. ()

maro0902

no ono by to nebolo až také zlé keby tam nešaškoval g-čkový trouba jef fahey...tento (ne)herec ma uplne odrovnáva svojou hereckou nemohúcnosťou ()

kiki1

Po excelentní jedničce a slušné dvojce absolutní propadák. Ne nadarmo se říká, že v nejlepším se má přestat! ()

gggggg

Film Psycho o Normanovi Batesovi považujem za kult, dvojku za slušné pokračovanie, ale trojku za zbytočnosť a nudu. Tempo filmu bolo pomalé, film mal náboženský nádych a to fakt nemám rád. Herci nemali žiadnu charizmu, scenár bol katastrofálne napísaný a aj samotnému Perkinsovi došiel dych. ()