poster

Psycho 3

 • anglický

  Psycho III

 • slovenský

  Psycho 3

 • slovenský

  Psycho III

Krimi / Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1986, 93 min

 • filmmovier
  ***

  Slabota, ničím nezajímavé rejžování peněz z předchozích dvou vynikajících dílů. Začneme zápory - scény Normana a Matky už absolutně vůbec nefungují, Anthony Perkins už jen blbě přehrává a špatně režíruje, napínavé to není ani za mák, zato vtipné to je dost - někdy chteně (vynikající scéna se šerifem a bednou s ledem), někdy nechtěně (strašně nasnímaná vražda Maureen, která je ale směšná i sama o sobě - a není to spoiler:)) Pointa sice v těch posledních pěti minutách nebyla úplně špatná, ale ničemu to nepomohlo a působí to blbě. Předchozí dva díly ale tohle Psycho vykrádá celkem obstojně (zejména jedničku) a to zas tak špatné není (aspoň něco). Ostatní herci jsou slabí a za nic nestojí, stejně jako pitomá zápletka. Úplně hanit to ale nebudu, přecejen to mohlo být horší a koukat se na to dalo, pár dobrých momentů se z toho nakonec taky vytřískalo, takže je to za rovných 50%, nádherný průměr, jen by to příště chtělo trochu víc napětí. Uvidíme, co přinese čtyřka. A ten finálovej Normův úsměv byl hodně, ale hodně, ale hodně zbytečnej!(28.8.2015)

 • JohnnyD
  odpad!

  Najhorší diel Psycha. Nudný a občas aj nechutný. Perkinsova réžia je nenápaditá a hudba doslova odporná. Navyše film je plný klišé (zhodou okolností do motelu príde žena, ktorá sa náramne podobá na Marion a má aj rovnaké iniciálny). No a vrchol je, že Perkins chcel silou mocou urobiť slasher, s čiernym humorom (policajt a kocka ľadu), ktorý tu pôsobí rušivo. Veď sa stačí pozrieť na ten dementný plagát...(17.8.2005)

 • woody
  *

  Anthony Perkins sype ptáčkům jed do krmení a pak je vycpává,opečovává svou vyschlou matku v pokoji,zabíjí ženy v telefoních budkách a zachraňuje jeptišku která si podřezala žíly,před tím si však chce zopakovat ubodání ve sprše.A nejhorší na tom je že je úplně zženštilý.Nejzbytečnější Psycho-pokračování.(26.4.2003)

 • Vančura
  *

  Och, tenhle film je vážně... strašný. A s původním Psychem by neměl být vůbec spojován, protože jen parazituje na jeho proslulosti. Psycho III je zoufale dysfunkční v budování nějaké atmosféry, děj je unyle statický a nikam negraduje, a nesympatičtí herci jen podtrhují celkovou ubohost scénáře i neschopné režie. Tohle je hodně pokleslá podívaná - v tom negativním slova smyslu. Anthony Perkins to musel natočit po totální ztrátě soudnosti a Hitchcock se musel obracet v hrobě.(7.4.2013)

 • 5150
  *

  "Všichni jsme někdy trochu šílení." Norman Bates____PSYCHO 3 nemá snad jediný originální nápad (pardon, Norman zavolá krvacející dívce pomoc, místo aby ji dorazil...) a vykrádá první dva díly jak se dá. Samotný konec je pak ukázkou scénaristické bezradnosti a je vyloženě špatný. Norman Bates je kultovní postavou a takhle by se v životě nezachoval nebo se snad z něho stal na stará kolena normální člověk? Anthony Perkins v hl. roli už není tentokrát tak uvěřitelný a režie není jeho parketa, o tom není řeč. Jenom tak podtrhuje fakt, že PSYCHO 3 je zkrátka jen dopočtu.____Ve své první větší filmové roli je k nepřehlédnutí Jeff Fahey.____hodnocení 1,5*(18.5.2007)

 • - Perkins chtěl původně natočit černobílý film, ale studio Universal bylo proti. (Chatterer)

 • - Režijní debut Anthonyho Perkinse. (Chatterer)

 • - Natáčelo se od 28. června do 10. září 1985 v Kalifornii (USA). (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace