Reklama

Reklama

VOD (1)

Stále ještě bydlí v ponurém domě na kopci, ke kterému patří nevelký motel. Od konce druhého dílu uplynul jen krátký čas a Norman se právě pustil do opravy a znovuotevření motelu. Zanedlouho přivítá prvního hosta, sympatickou dívku Maureen, bývalou jeptišku, která opustila řád, protože si kladla vinu za tragickou smrt jedné z jeptišek. Norman je šokován, protože dívka se až neskutečně podobá Marion, jeho nešťastné první oběti. Není však jediná, kdo se do motelu nastěhuje. Je tu také zlověstný Duane, kterého Norman zaměstná na noční služby, banda nepříliš slušných bývalých spolužáků, kteří se sjíždí na sraz třídy, a nakonec vlezlý reportér, který hledá tu správnou senzaci pro své senzacechtivé čtenáře a postupně odhaluje Normanovu minulost, a to v tom nejméně vhodném okamžiku - krátce po záhadném zmizení jednoho z hostů motelu. Je víc než jisté, než film skončí, mnozí z těch, kdo se ubytovali, budou mrtví. Ovšem zdaleka není tak jisté, že pachatelem je Norman. Nebo ano? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (104)

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele

Asi nejhloupější vrah roku osmdesát šest nebo wtf. Nechápu proč tu z Normana Batese dělají takového idiota, když ještě v prvních dvou dílech se mi zdál celkem inteligentní. Postavy naprosto tragické, scénář často přinášel do děje (resp. do celé trilogie) docela zajímavé nápady, buď ale potom nejsou dotaženy do konce, nebo jsou vyloženě zahrabány. Druhý díl mi přišel ještě skvělý, tohle je ale fakt už jen tupé osmdesátkové slasher béčko, které nikoho (doufám) nemá šanci ohromit, jinak bych nechápal filmové standarty člověka kterému by se to vážně velmi líbilo. Není na tom nic objevného, první polovina ještě nepůsobila tak nuceně, druhá už byla peklo, ve většině scén co měly být emocionální navíc nehorázně trapné. Poslední scéna která měla odkazovat na první díl to celé už jen dorazila a pohřbila. 45% ()

Avathar 

všechny recenze uživatele

Dvojka ešte ušla, ale trojka sa už nenávratne rúti na dno. Perkins sa tentoraz neuspokojil iba s hlavnou úlohou, ale rozhodol sa aj režírovať. Neuspel ani v jednom. V jednotke bol jeho herecký výkon ohromujúci, tu je len unyle kŕčovitý a trápny. Navyše do príbehu sú zakomponované dosť trápne vsuvky ( mníška ), ktoré nemajú s PSYCHOM ako taký absolútne nič spoločného. Hlúpy film, ktorý ani nevidesí, ani nešokuje. A položme si otázku: Stojíme o taký horor??? ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Och, tenhle film je vážně... strašný. A s původním Psychem by neměl být vůbec spojován, protože jen parazituje na jeho proslulosti. Psycho III je zoufale dysfunkční v budování nějaké atmosféry, děj je unyle statický a nikam negraduje, a nesympatičtí herci jen podtrhují celkovou ubohost scénáře i neschopné režie. Tohle je hodně pokleslá podívaná - v tom negativním slova smyslu. Anthony Perkins to musel natočit po totální ztrátě soudnosti a Hitchcock se musel obracet v hrobě. ()

5150 

všechny recenze uživatele

"Všichni jsme někdy trochu šílení." Norman Bates____PSYCHO 3 nemá snad jediný originální nápad (pardon, Norman zavolá krvacející dívce pomoc, místo aby ji dorazil...) a vykrádá první dva díly jak se dá. Samotný konec je pak ukázkou scénaristické bezradnosti a je vyloženě špatný. Norman Bates je kultovní postavou a takhle by se v životě nezachoval nebo se snad z něho stal na stará kolena normální člověk? Anthony Perkins v hl. roli už není tentokrát tak uvěřitelný a režie není jeho parketa, o tom není řeč. Jenom tak podtrhuje fakt, že PSYCHO 3 je zkrátka jen dopočtu.____Ve své první větší filmové roli je k nepřehlédnutí Jeff Fahey.____hodnocení 1,5* ()

pravdovravny 

všechny recenze uživatele

Atmosféra troška opadla z predchádzajúcich filmov, ale stále je to kvalitný kúsok a slušné zavŕšenie trilógie Psycho. V trojke sa opäť dozvieme niečo ,, Nového" z Normanovej minulosti+ bude viacej vrážd.Úvod asi nebude sedieť prísne veriacim, počkať čo to vidím 49%? jaj katolíci znova hodnotili podľa toho ako Pán farár povedal v kostole.:) ()

Galerie (71)

Zajímavosti (9)

  • V původním scénáři měl být Duane Duke vrahem napodobujícím Normana Batese. (Chatterer)
  • Režijní debut Anthonyho Perkinse. (Chatterer)
  • Scénář k tomuto filmu napsal Charles Edward Pogue. (Chatterer)

Reklama

Reklama