Dilbert (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 1999, 30x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Nepříliš známý animák, který transformuje stripy od Scotta Addamse do neskutečně zábavného seriálu. Dilbert mění každodenní stereotypní život v kanceláři na něco originálního a humorného. Skvělý seriál, pro všechny pracovně postižené jedince, jejichž slovník obsahuje slova jako: workflow, teambuilding, soft skills, sick day, ASAP. PR, outsourcing, up-seling, couching, brainstorming, feedback atd. Škoda jen, že nevzniklo více jak dvě série.(13.5.2014)

Geniální dílko plné slušného humoru...(28.2.2005)

Naprosto geniální vystihnutí firemního života, který už známe docela dobře i u nás. Stejne jak stripový komix tak tenhle seriál ocení snad všichni kdo pracují v kanclu a mají smysl pro humor.(24.9.2005)

• Anglie

Jak komiks, tak film jsou podprůměr a podle toho vypadá i mé hodnocení. Příliš monotematické a proto špatné.(18.1.2003)

Je to prostě perfektní chlámal jsem se od začátku až do konce a to i když jsem to viděl po čtvrté. Samozřejmě Elbonia rulezz(23.2.2007)

Seriál se nese v naprosto stejném duchu jako komix ... což je naprosto skvělé. Hyperbolizovaná absurdita firemních vztahů, machiavelističtí domací mazlíčci, geniální popeláři ... je tu prostě vše co z komixu udělalo legendu.(20.1.2012)

Vystřihuju si i ty minikomiksy z novin...u některých se opravdu válím po zemi :o)(9.4.2009)