Série(2) / Epizody(30)

Animovaný seriál na motivy stripů od Scotta Adamse, jenž je motivován pro Ameriku typickým pracovním životem. Den za dnem se Dilbert snaží přežít ve své kóji, splnit nesmyslné požadavky svého šéfa a vypořádat se byrokracií (Mr. Catber, ředitel lidských zdrojů) a širokou škálou problému, které nám nabízí život ve firmě. Né vždy musí zvítězit rozum a tak spor managementu s inženýry, znamená pouze další zbytečnou práci. Naštěstí je i zde někdo kdo stojí na pozadí a tak Dilbertův mazlíček Dogbert nakonec vše vyřeší a život se vrací do stejné nudné kóje. (Redswif)

Anglie

Jak komiks, tak film jsou podprůměr a podle toho vypadá i mé hodnocení. Příliš monotematické a proto špatné. ()

Pluhy

Nepříliš známý animák, který transformuje stripy od Scotta Addamse do neskutečně zábavného seriálu. Dilbert mění každodenní stereotypní život v kanceláři na něco originálního a humorného. Skvělý seriál, pro všechny pracovně postižené jedince, jejichž slovník obsahuje slova jako: workflow, teambuilding, soft skills, sick day, ASAP. PR, outsourcing, up-seling, couching, brainstorming, feedback atd. Škoda jen, že nevzniklo více jak dvě série. ()

Redswif

Je to prostě perfektní chlámal jsem se od začátku až do konce a to i když jsem to viděl po čtvrté. Samozřejmě Elbonia rulezz ()

Toshiro

Naprosto geniální vystihnutí firemního života, který už známe docela dobře i u nás. Stejne jak stripový komix tak tenhle seriál ocení snad všichni kdo pracují v kanclu a mají smysl pro humor. ()