Lord of the Piercing

(TV film)
všechny plakáty
Komedie / Krátkometrážní
USA, 2002, 3 min

Na MTV stvořená parodie na zasedání velké rady z Pána prstenů. Jack Black zde hraje hobita, který to trochu nezvládl a udělal s prstenem něco, co dělat neměl. Naštěstí vše vyřeší duchapřítomná Sarah Michelle Gellar. (Vertigo666)

Gemini

Víte, od jisté doby se při sledování Fellowshipu při slavném Boromirově "It is a gift." začnu příšerně řehtat. A kdo za to může??? Přece Jack Black, Sarah Michelle Gellar a páni střihači, kteří si pro předávání MTV Movie Awards 2002 dali tu práci a tohle vytvořili. Ale přiznávám, že parodie na Fincherův Úkryt byla ještě příšernější:) ()

Matty

Se správným přístupem (a s Jackem Blackem) může být i ta nejnudnější dialogová scéna z Pána prstenů švandou k puknutí. Kombinace smrtelně vážných členů společenstva s pitvořícím se Blackem, majícím na jisté intimní partii těla piercing v podobě prstenu, se ukázala být vhodnou výchozí situací pro rozehrání na tři minuty dostatečně vtipného skeče. Velice rád bych viděl upravenou verzi LOTRa seskládanou právě z těchto krátkých parodií povalujících se po internetu ve slušném množství. ()

Djkoma

Sarah Michelle Gellar nehraje v žádných super filmech, ale na její a Blackovo vystoupení na MTV MA se vždycky těším a ani v roce 2002 pro mě nebyl jejich výstup žádným zklamáním. ()

Viktooorka

Nikdy nepochopím, proč si pánové nechávají zdobit svoje nádobíčko, takže se mi to ani v parodii na Pána prstenů nelíbí.. Dobře sestříhané, asi vtipné, Aragorn přísahající věrnost penisu? Trapné! … Gimly, půjčíš mi tu sekeru? :o) ()

novoten

Nemám rád parodie na můj kult, ale v tomhle případě mi úsměv téměř neslezl z tváře. O trochu méně oplzlostí a možná bych byl i spokojený. A snad už všichni definitivně chápou, že Sarah MÁ smysl pro humor. ()

tron

Krátkometrážna paródia (nájdete ju na YouTube) Jacka Blacka na jednu z dvesto najlepších scén PÁNA PRSTEŇOV: SPOLOČENSTVA PRSTEŇA – zasadanie v Roklinke. Neprekáža mi, že sú vo filmovej databáze seriály ani televízne správy televízie Markíza. Ale ZÁBAVNÉ SCÉNKY??? ()

Boss321

Nemám rád Jacka Blacka, ale tohle mi i přes nepříliš vtipnou pointu, přišlo vtipné a docela jsem se i zasmál :-)....... ()

H34D

Jack Black je evidentně na skopič(ov)inky tohoto typu expert. Však se přesvědčte sami, že příběh o slušivém piercingu na přirození těží z jinak absolutně normální konverzační scény maximum a patří mezi nejlepší krátkometrážní parodie vůbec. 8/10 ()

Shit

Naprosto geniální parodie na Pána prstenů, narozdíl od Blackovy parodie na Spidermana je tohle po celou dobu proklatě vtipný, ale je fakt, že asi ne pro každýho a někdo to může brát jako nevkusný zesměšnění asi nejlepšího fantasy filmu všech dob, ale podle mě prdel musí bejt i za tuhle cenu ()

Amarcord_1

69% - Výborný nápad, se kterým si střihači znamenitě poradili. Skvělé, vtipné, laciné (což je mi v tomto případě jedno...). ROFL! ()

Phobia

Tož... je to takový ten fekální humor, co nemám zrovna v oblibě, ale že by mi to nezdeformovalo tlamu v úsměvu, to zas ne. Ach jo, už to vidím, až si zas někdy doma dáme "páněprstenový" maratón: sympaťák Hugo Weaving spustí svým vážným hlasem a já dostanu impertinentní záchvat smíchu. 61% ()

JohnnyD

MTV krátke paródie s Jackom Blackom sú o poznanie horšie ako tie s Benom Stillerom a to hlavne kvôli ústupu od inteligentnejších vtipov smerom viac k vulgárnosti. Ale SMG je SMG! ()