Slavná šéfkuchařka Sasha (Ali Wong) a hudebník Marcus (Randall Park) se setkávají po 15 letech a pořád to mezi nimi jiskří. Oba ale mají svůj svět a přizpůsobit se nebude lehké. (Netflix)

PauloZ

Solidní romatic komedoška, kterou nepopřetelně pozvedl Keanu s jeho naprosto skvělým cameem. 3,5* Soundtrack je super. ()

Alementina

Prvni pulka lepsi nez druha, konec klise, ale nejlepsi je prostredek. Vlastne Keanu si tak trochu ukradl film, protozr jeho scena je proste legendarni... 5* dlouho jsem se tak nenasmala! Ali Wong je sympatanda, Marcus je ztracenec, pro takovy maji zeny slabost, ale deti s nima nemaji. ()

Derek

ali wong a jej baby cobra je skvely stand up s mnozstvom vynikajucich vtipov, tie vsak ale v "always be my maybe" strasne chybaju ako i chemia medzi ustrednou dvojicou. taky richard curtis by z tohto pribehu dokazal urcite vytrieskat viac... ()

applause

Tak takhle jsem se dlouho u televize nepobavila. U filmu na netflixu to bylo možná poprvé. Hodně mě zaujala Ali Wong, které role padla jako ulitá a celý snímek podtrhovala svým hereckým umem. Doteď jsem ji neznala, ale určitě se na něco s ní podívám. Překvapil mě tu Keanu Reeves a scéna, jak přicházel, neměla chybu Jestli se chcete skvěle pobavit a odreagovat se, tak na to je tenhle film jako dělaný. ()

M.i.k.e

příjemná romantická komediální jednohubka,které nijak neubližuje,že jede podle standardního schématu.Reevesovo cameo je příjemným zpestřením.Je vidět,že mu nedělá problém si udělat srandu sám ze sebe...60% ()

Aljak

Typická romantická komédia plná klišé a očakávaných zvratov. Ale napriek tomu to malo v sebe aspoň dávku originality a najmä neokukané duo Randall Park a Ali Wong. Myslím, že každému bolo jasné, ako sa celý príbeh napokon skončí, ale aspoň tá zápletka to pozdvihla na vyššiu úroveň. A musím uznať, že aj po dialógovej stránke to bolo celkom vydarené, dokonca sa na tom dalo aj viac krát zasmiať (čo už býva pri tomto žánri skôr rarita). Inak, celebritná vsuvka s Keanu Reevesom bola naozaj úsmevná. Sarkastické podanie moderného nóbl kulinárskeho biznisu ma naozaj rozosmialo. Takže celkom obstojné, hoci toho klišé tam bolo až-až. ()

Lischai

Romantická komedie tak klasického střihu, že už nemůže být o moc klasičtější. Park a Wong mají fajn chemii a komediální talent, takže je na to docela zábava koukat. A Keanu Reeves jako dickovská verze sebe sama je samozřejmě breath-taking. ()

Pajky3

Obyčejná romantika, která má sice v hlavní roli dvojici asiatů, ale zapamatovatelná je pouze jedinou věcí - perfektním cameem Keanu Reeaves, který si užívá hraní idiotskou verzi sebe sama. Kromě toho mi v hlavě vůbec nic nezůstalo. ()

angel74

Celkem nudná romantika, která neurazí, ale ani nenadchne. Zachránil to však Keanu Reeves. Když přišel na scénu, tak jsem se málem utloukla smíchy. Bylo to osvěžení, které zvedá moje hodnocení lehce nad průměr. A rap v samotném závěru byl taky cool! ()

Larushka

Nesedlo mi to. Hlavní postavy se mi nelíbily. Škoda, že Daniel Dae Kim se tam nezdržel déle. Jediná světlá chvilka byl Keanu. ()

Remivsremi

Hlavní dvojice se krásně doplňuje, nejsou tady žádné tupě fekální humory, je to lidské, příjemné a má to střeleného Keanu. Moc milé překvapení a rád se na film podívám znovu. ()

andalin

Koukala jsem na to z jednoho prostého důvodu - mojí momentální závislostí je písnička May I Have This Dance a ta měla ve filmu zaznít. Je to hodně povrchní důvod, ale spousta lidí v komentářích na yt o filmu psala, tak jsem si řekla, proč ne. Písnička v něm byla asi 5s a byla úplně nevyužitá - v tomhle směru jsem tedy dost zklamaná. Jediná dobrá věc zde byl Keanu Reeves. Třeba se někdy přinutím kouknout na Johna Wicka, přestože nemám ráda akční filmy. Ali Wong byla fajn, ale příběh byl dost nuda a deprese. Možná bych ve svém rozpoložení spíš měla koukat na horory, hmm. ()

spikey1

vtipné, svěží z komunity, kterou je fajn prozkoumávat, s nadhledem a neberoucí se vážně jako všechny romcomy z 90-00 a ta hvězda snad hlavně za Keanu v dokonale sebeparpdující poloze ()

Mitin

Není to žádný zázrak, ale chvílemi pobaví a objeví se tam Keannu. Taky ocením, když film naláká zůstat ještě na titulky, v tomhle případě rap songem. ()