Billy Lee a jeho bratr Jimmy jsou experti na bojové umění, kteří se starali o děvče jménem Satori, když ji umřeli rodiče. Satori jim za to daruje půlku starého čínského talismanu, který má mimořádnou sílu. Druhou půlku vlastní šéf podsvětí Koga Shuko, bojový mistr a velkomagnát, který udělá vše proto, aby získal jejich půlku - a s ní taky absolutní moc a sílu. (oficiální text distributora)

drankeryth

Postapokalypticka vizia Los Angeles v buducnosti. Scenerie mesta nevyzerali spracovane zle, ale skor na tej lepsej urovni. Film mi troska zavanal amaterizmom, co sa tyka samotnych bojov, vyzeralo to take nasilu robene a nezazivne. Troska tam aj bolo vidiet detska zainteresovanost v nejakych momentoch, ako ten zmutovany chlap s cirom na hlave. Vyzeral skor smiesny a komicky:) Od hlavneho zaporaka som ocakaval toho viac, ked sa premenil na nieco extra hrozivejsie. Vyzeral k svetu, ale zhola toho nic nenarobil proti tym trapnym surodencom. V pohodicke sa dala zhltnut premena na tienoveho typka, ale obcas mi tiez prisiel komicky:) Celkovo film nebol spatny, dokonca som sa aj pri nom dobre odreagoval s mnohymi neduhami vo filme, ale co uz, ved som videl aj omnoho horsie filmy, ako tento meganahul od Amikov:) ()

Psycho.R

Rozhodoval jsem se mezi dvěma a třema hvězdičkama. Nakonec jsem se rozhodl pro tři, protože tohle jsem kdysi hrával a udělalo mi radost vidět některý postavičky a situace, které jsem ve hře prošel. Každopádně styl se mi moc nelíbil. Stejně jako Supermario je film zasazenej do futuristický budoucnosti(Mario je paralelní svět), kde všechno vypadá dost ošklivě a nezapomatovatelně. Co se dá dělat. Tenhle film už dávno stejně nemá potenciál, tak prostě dám tři. ()

Likan7 odpad!

Dvojitého draka můžete ohodnotit buď plnou palbou nebo odpadem, neexistuje nic mezi. Mít bandu kámošů a spoustu alkoholu, věřím, že si to divák dokáže užít. Je to totiž neuvěřitelná konina. Příšerná akce, ve který musí Dacascos předvádět co nejméně, protože jeho parťák, Scott Wolf je bojový pako, choreografie tu neexistuje, rvačky jsou jak z večerníčku, scény na sebe nenavazujou plynule, je to příšerně sestříhaný a příběh, pokud tu nějaký je, se vymýšlel cestou na plac. Patrick musel po Terminátorovi brát šílenou hromadu drog, jinak nechápou proč do týhle srágory chodil. A finále? Představte si, že Thanos získá všechny kameny a místo lusknutí se půjde prát. A dostane i tak přes držku. Asi tak vypadá finále Dvojitého draka, kdy Patrick vlastně vyhrál, aby za 5 minut dostal kopačku do kolena a prohrál...a šel do vězení... Tak asi tak.. ()

Stejšn

Celou dobu se to potácí tak na hranici dvou hvězdiček, ale posledních deset minut, které by měly každý film vygradovat, je tady tak neuvěřitelně zoufalý, že na víc než jednu to ani náhodou nemá. Double Dragon je klasická automatová mlátička, která měla několik celkem populárních pokračování. U tohohle filmu je ale dobře, že žádné další pokračování nevzniklo. ()