Režie:
James YukichKamera:
Gary B. KibbeHudba:
Jay FergusonHrají:
Robert Patrick, Mark Dacascos, Scott Wolf, Julia Nickson, Alyssa Milano, John Asher, Michael Berryman, Andy Dick, Mark Brazill, Vincent Klyn, Roger Yuan (více)Obsahy(1)
Billy Lee a jeho bratr Jimmy jsou experti na bojové umění, kteří se starali o děvče jménem Satori, když ji umřeli rodiče. Satori jim za to daruje půlku starého čínského talismanu, který má mimořádnou sílu. Druhou půlku vlastní šéf podsvětí Koga Shuko, bojový mistr a velkomagnát, který udělá vše proto, aby získal jejich půlku - a s ní taky absolutní moc a sílu. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Robert Patrick
USA
Nejlepší filmy:
Terminátor 2: Den zúčtování (1991)
Akta X: Rekviem (2000) (video kompilace)
Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)
Mark Dacascos
USA
Nejlepší filmy:
John Wick 3 (2019)
Mistr neznámého boje (1993)
Šílená jízda (1997)
Scott Wolf
USA
Nejlepší filmy:
Go (1999)
Ruby záchranářka (2022)
Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství (2001)
Julia Nickson
Singapur
Nejlepší filmy:
Rambo II (1985)
Panský dům (1988) (seriál)
Cesta kolem světa za 80 dní (1989) (TV film)
Alyssa Milano
USA
Nejlepší filmy:
Komando (1985)
Glory Daze (1995)
Láska na druhý dotek (1997)
John Asher
USA
Nejlepší filmy:
Vesmírní kovbojové (2000)
Mladý Indiana Jones: Prázdninové dobrodružství (1999)
Zúčtování (1993)
Michael Berryman
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Star Trek IV: Cesta domů (1986)
Vrána (1994)
Andy Dick
USA
Nejlepší filmy:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Lví král 2: Simbův příběh (1998)
Mládí v trapu (2003)
Mark Brazill
Nejlepší filmy:
Dvojitý drak (1994)
Vincent Klyn
Nový Zéland
Nejlepší filmy:
Bod zlomu (1991)
Pěst spravedlnosti (1993)
Gangland (2001)
Roger Yuan
USA
Nejlepší filmy:
Duna: Část druhá (2024)
Batman začíná (2005)
Duna (2021)
George Hamilton
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)
Kmotr III (1990)
Kořeny (1977) (seriál)
Leon Russom
USA
Nejlepší filmy:
Akta X: Rekviem (2000) (video kompilace)
Big Lebowski (1998)
Opravdová kuráž (2010)
Garrett Warren
Nejlepší filmy:
Spider-Man 2 (2004)
Vítejte v džungli (2003)
Parchanti (2010)
Jim Byrnes
USA
Nejlepší filmy:
Whale Music (1994)
Uneseni (2002) (seriál)
Blesk z čistého nebe (1980)
Al Leong
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná past (1988)
Smrtonosná zbraň (1987)
Oni žijí! (1988)
Nils Allen Stewart
Nejlepší filmy:
Maska (1994)
Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)
Pěst spravedlnosti (1993)
Ron Yuan
USA
Nejlepší filmy:
Zúčtování (2016)
Mortal Kombat Legends: Snow Blind (2022)
Blood and Bone (2009)
Kristina Wagner
USA
Nejlepší filmy:
Mizera (1994)
Dvojitý drak (1994)
Rio Hackford
USA
Nejlepší filmy:
Trumbo (2015)
Pretty Woman (1990)
Vzpomínky (2006)