Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Rodinné drama dostane monstrózní rozměry. Rodiče Fred a Deloris loví nadpřirozené stvůry a dvojčata Viv a Geoff si střeží svoje zvláštní tajnosti. (Netflix)

Recenze (25)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Problém seriálu „October Faction“ bych viděl v tom, že jsou zde poměrně celkem očekávané zvraty, není zde vyloženě nějaké překvapení, to, že se nějaká postava objeví, i když by měla být mrtvá, také není až tak překvapivé. Je to taková sázka na jistotu, kdy scény s dospělými a s organizací vyloženě nebaví, zato scény s mladými a poznávání jejich schopností už vyznívá lépe. ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Námět nebyl vůbec špatný, leč provedení poněkud prach bídné. Emoce na nule, vývoj postav se nekonal, akce málo a ubohá, bubáci skoro ýádní, vizuál laciný, gradace zaspala. Herci jak kteří, dialody stupidní, hudba také nic moc. Celkově obří průser, což je docela škoda, neb stačilo málo a mohla to být slušná pecka. Takto za mne jedna hvězda za jednu lekačku a jeden či dva překvapivé momenty. ()

Reklama

Kordus 

všechny recenze uživatele

Po tom výčtu negativních komentářů bylo moje očekávání tak nízké, že to ve výsledku ani nemohlo dopadnout jinak - byl jsem docela příjemně překvapen, že to není největší odpad v historii televize, ale jen další z mnoha seriálů na podobné téma, s několika kvalitami a několika slabinami. První tři díly se vezly ještě ve stylu "tohle už jsem viděl stokrát", naštěstí se pak příběh trochu rozjede, otravné postavy dostanou do vínku trochu vývoje charakteru, konspirace se začnou konspirovat... Nakonec jsem těch deset dílů dal za tři večery a upřímně by mě zajímalo, co by mohlo být dál. Jo a varování pro Numeny a další podobné, obsahuje to teplé černochy! ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Po všetkých tých ultranegatívnych komentároch som nakoniec dostal niečo, čo síce okamžite zapadá len do priemeru, ale priemeru slušného. V podstate kecy o nesympatiách hercov či postáv neriešim, lebo to je vždy subjektívna záležitosť, jediné negatívum pre mňa je Geoffova orientácia, ale to nemôžem môc rozpitvávať, lebo budem za homofóba. Jednoducho ma štve, že to Netlix násilne tlačí do každého svojho počinu. Je pekné šíriť osvetu, ale netreba tlačiť na pílu. Čo sa týka toho sveta, tak celkom zaujímavá mytológia, zaujímali by ma začiatky prezídia a celého konfliktu, keďže je to už niekoľko storočí. Pekná kombinácia trošku inak pojatých klasických monštier (upíri znovu inak, vlkodlaci znovu inak atď.) a moderných technológii. Nie je to síce niečo, čo by ma totálne posadilo na zadok, na to sú tu iné skvosty, ale na druhú stranu to dáva dostatok akcie, krvi, tajomna atď. Dokonca si dovolili zájsť ďalej a ani dobro a zlo nie je vyslovene čiernobiele. Ďalšia séria síce pre mňa nebude udalosť ála Stranger Things alebo Lost in Space, ale pozriem si ju, ak príde. ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele

Binge-watching - tedy asi to zase tak špatné nebylo, když na shlédnutí všech dílů stačila jedna neděle. Překvapilo mě, že je to vlastně první série z několika. Čekala jsem ucelenou řadu, která nebude mít pokračování. Ale dle posledního dílu je jasné, že pokračování přijde. V tom případě i postupný vývoj seirálu dává smysl. Není to úplně top seriál, který vás smete a uděláte "Wow!" - ale na druhou stranu je to zajímavý seriál, s novým nápadem, kdy vás zajímá jak to nakonec vlastně dopadne. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama