Venom 2: Carnage přichází

• USA Venom: Let There Be Carnage (více)

Na filmová plátna se vrací Tom Hardy jako Venom, jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. (Falcon)

AndreyCSFD

Ani nevím, proč téhle disneyovce (opravdu ne marvelovce) dávám 3 hvězdy. Příběh byl předvídatelný a lineární, bez jakýchkoli mikroodboček, postavy ploché jak prkno, vtípky jalové s ratingem snad i pro kojence, výprava odbytá. Herci se sice snažili, ale když je scénář jako z pera žáka sedmé třídy, tak by toho moc neuhrál ani Clint Eastwood. Stopáž odpovídala kvalitě, takže se jedná o nejkratší marvel..ehm.. disneyovku všech dob. Film i tak těžce doklusával do očekávaného finále. Mít o pět minut déle, jednalo by se vyloženě o agónii. Andy je dobrý Glum, ale na režii talent prostě nemá. Chyběla gradace děje, jediný zapamatovatelný záběr, nápad... na druhou stranu, mít 12, tak jsem nadšená - super jízda s oblíbeným antihrdinou, co dopadne dobře a nemusí se přemýšlet, CGI v pohodě a i ta Mischelle se dala. Tož za 3. ()

Chundys

Já věděl, že Venom 2 bude bolet! Ale, že až takhle, to jsem opravdu nečekal! Zasmál jsem se všehovšudy 2x. Akce byla parádní ale sakra pomálu a vůbec, ale vůbec to nebyl hezký film, který nedával jako celek na tak krátkou stopáž vůbec smysl vzniku. Harrelson je fajn, Hardy taky, ale ani jeden zde nedostali prostor a když už jo, tak to bylo trapné prostě! A to, že ve filmu chyběla téměř hudba jen podporovalo tu zbytečnost a jak se při první skoro hodině filmu koušete nudou tak to je asi něco špatně ne! Trojka by mohla být zajímavá, ale je potřeba hodně vstřebat tenhle úlet!!! ()

abetu

Není to žádná tragédie, ale šablona superhrdinského filmu bez nejmenší ambice něčím překvapit. Nudit se museli i tvůrci, splnili zadání a šli domů na gauč. Předvídatelnost bolí víc než digibordel a nevyužitý potenciál humoru je smutná tečka. Proč aspoň nepřitlačili na vtípky, když už na nic jiného zjevně nezbývala energie. Mohla to být fajn popcornovka. Tak zas nic. :( ()

Untitled07

A já jsem spokojená! Mně se druhý díl líbil stejně jako ten první, takže mě docela překvapuje nízké hodnocení ostatních diváků. Celou dobu jsem se náramně bavila, bylo to akční, bylo to vtipný a Tom Hardy je fešák 😏 ()

peetrejr

Jednotka bola dobrá. Dvojka je taká istá....jediné čo sa zmenilo je Carnage. A ten bol.....hrozný. To už aj ten symbiot z jednotky, ktorý sa prichytil na toho Draka bol lepší. Dej sa iba opakuje. Síce priateľstvo medzi Eddiem a Venomom sa zničí a potom zas dá dokopy lenže to už nie je ono. Tento film je taká komerčná sračka. Prepáčte mi za vulgarizmy ale tu sa nič iné nehodí. Nemám rád Marvel takže som asi až moc kritický.....ale viete, tieto filmy by mohli byť také, že by mi vypadli oči z dierok. Ale nie sú. Nie sú pretože je v ich strašne veľa prehnaných efektov, ktoré to akosi tak kazia. Predpokladám že trojka už nebude. To je dobre, pretože nechcem dostať mŕtvicu. A ak trojka vyjde, tak ju nebudem pozerať. ()

Hapretor

Nejlepší postava ? bohužel ne Hardy ale PC vytvořený Venom ... ach jo ... zklamalo ... obyčejné ... málo hlášek ... neprocítěné ... a mohlo to být drsnější ... pořád nějaká cenzura a správnost ... s tímhle u mě nepochodíte ... zdar ... ()

Rathalos

Tak ja budem jeden z mala,no mne sa dvojka pacila o nieco viac ako jednotka,konecne Marvelovka,ktora ma stopaz pod dve hodiny,asi aj preto ma tento diel uputal,nebol taky roztahany,bol viac akcny,Tom Hardy pohoda,taktiez aj triky a samozrejme Venom ma bavi,ta jeho vecna nespokojnost s niecim sa mi paci,aspon je sranda...:-) ()

Kopi1

Už první díl mě neoslovil a druhý už vůbec. Postava Eddieho je pro mě od prvního dílu špatně napsaná a nezajímavá (přijde mi, že má více společného se závodníkem MotoGP než s novinářem), celé to tak nějak postrádá logiku, od začátku filmu mi na nikom a ničem nezáleželo, co se stane a všechny postavy se chovají nelogicky. Jak nikdo nemůže Venoma odhalit když například přelézá mezi lidi a skáče, nebo co třeba kamery v budovách atd.?? Příběh vypadá, jak kdyby ho někdo vymyslel za jeden večer a aby se něco dělo, tak tam hodíme Carnage (protože je v komiksech), který je ale absolutně zbytečný a ničím nevyniká. Jediný, co mě zaujalo, byla potitulková scéna a jak to naváže na Spider-Mana. Za mě zcela zbytečný film, který nic nepřinesl a za chvíli na něj zapomenu, vlastně přinesl peníze, takže asi úkol splněn. ()

Artard

Tom Hardy je skvelý ako vždy, ale ani on nedokáže potiahnuť scenár, s ktorým by som si ani zadok nevytrel hh. ()

BOURQUE

Po prvom diele, ktoré síce mal svoje nedostatky, ale bol celkom solídny debutom, sa jedná o niekoľko krokov dozadu. Problémom je hlavne nevydarený scenár, ktorý nemá v sebe ani kvapku komplexnosti alebo snahu posunúť príbeh a jeho postavy niekam dopredu. Akoby sa tvorcovia báli byť trochu odvážnejší, nehovoriac o režisérovi A. Serkinsovi (ten mimochodom produkuje svoje najslabšie dielo ako režisér). Samotné postavy len miestami berú samých seba trochu vážnejšie, chémia medzi Hardy a Venomom je stále dobrá (Harrelson a Carnage sú v porovnaní s nimi vzadu). Dúfam, že v ďalšom pokračovaní sa tvorcovia poučia zo svojich chýb. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Trešlson

Tohle je zlý a vážně moc doufám, že při propojení se Spider-manem ho Venom s Morbiem (od toho očekávám podobný peklo) nestáhnou ke kvalitativnímu dnu komiksových filmů. Nerozumím tomu, jak v jednom studiu může vznikat Spider-man s Hollandem a hlavně Spider-Verse s Milesem Moralesem a na druhé straně takováhle žumpa, kterou člověk musí i tu mrzkou hodinu a půl protrpět. Jednu hvězdu dávám za to, že to trvá jen hodinu a půl. Alespoň v něčem měli tvůrci soudnost. ()

strikeman

Předpokládám, že scénáristka dostala příležitost hlavně proto, že je žena, tj. aby byly splněny současné hollywoodské kvóty, protože přesně podle toho vypadá výsledek. Navíc jindy charismatičtí herci Tom Hardy a hlavně můj oblíbenec Woody Harrelson vypadají, že je k tomuto angažmá snad někdo přinutil - naprosto profesorské odehrání svého partu bez špetky zápalu. Hlavně Hardy mi připadal, že se zde prostě jen vyskytuje... 50% ()

helloween93

První Venom se mi líbil, a to i proto, že jsem ho měl rád už v komiksech Spideyho, a to samé platí pro jeho nemesise - Carnage. Bohužel dvojka Venoma je oproti jedničce kvalitativní krok zpět. Na prostoru 90 minut většinu filmu tvoří sitcomově laděné hádky mezi Venomem a Hardym a na lepší vykreslení motivací Carnage nebo Shriek tu není čas, ten ostatně není ani na prohloubení vztahu mezi Brockem a Annou. Akce je do finále hodně chudá a Venom s Carnagem se potkají až ve final fightu. Režisér Andy Serkis dle mého názoru udělal několik chyb, počínaje krátkou stopáží, přes opravdu komiksově naivní jednání postav až po nekonzistentní scénář, který se věnuje nepodstatným věcem, jako je hledání těl Cassadyho obětí a pak není čas např. vysvětlit proč je symbiont Carnage jako dítě Venoma silnější a proč narozdíl od Venoma dokáže svoje končetiny měnit na sečné zbraně. Zkrátka zvědavý divák dostane tradiční blockbusterový nášup, ale o symbiontech a jejich vztazích se tu toho mnoho nedozví. O třídu horší než první díl. 3* ()

domirovec

Zatímco všichni serou oběma Venom filmům na tu jeho černou hlavičku s neustálým “šťastným“ úsměvem, tak já se naopak, mám-li být naprosto upřímný, velmi příjemně bavil. Tom Hardy, jakožto jediný herec, kvůli kterému pochybuji o své sexualitě, je opět vynikající, plus to bylo vtipný a příjemný na sledování. Fajnový akční film, dost nice. 4/5 ()

hazaba

Popravdě, vsechny nejlepší scény asi byly zobrazeny v traileru. Nebylo to špatné, ale čekala jsem více vtipu. ()

geek.ondra

Stejně jako jednička je to na dnešní dobu neskutečně opožděný blockbuster. Nechutný triky, nepřehledný akční sekvence, debilní postavy a naivní scénář. Hardy a Harrelson se sice tuhle potápějící loď snaží zachránit a činí film aspoň trochu snesitelným ale i přesto je druhý Venom kolosální průser kterým si Serkis uřízl pořádnou ostudu. Návrat do dob Ghost Ridera, Elektry, Catwoman a podobných failů. 3/10 ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (více)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (více)