Marta – to je show plná humoru, hudby a rozhovorů s těmi nejznámějšími osobnostmi, o kterých se dozvíte zase něco nového! Populární zpěvačka Marta Jandová se představí ve svém novém pořadu poprvé coby moderátorka. Je spontánní, emotivní, má ráda humor a nebojí se udělat si legraci sama ze sebe. V každém díle přivítá dva hosty, kteří mají něco společného. Může to být profese, stejná záliba nebo schopnost, jeden mohl být pro druhého inspirací nebo je spojuje třeba jejich přátelství. Pro každého hosta si Marta připraví úkol nebo výzvu, kterou se host pokusí splnit. Vždy je to něco, co chtěl zkusit, případně si tak ověříme to, co tvrdí. Někdy to ale může být také splněné přání prvního hosta, a díky Martě se seznámí s osobností, se kterou si vždy přál se setkat. Můžete se těšit nejen na zajímavé rozhovory, ale především na show plnou překvapení, spontánní zábavy a hudebních vystoupení – nejen Marty Jandové a její kapely. (TV Prima)

ACDCKL odpad!

Jinak řečeno, tento pořad se v pohodě vyrovná Jaromíru Soukupovi. Marta je dobrá zpěvačka, ale strašná moderátorka, hosti bývají dost často trapní, zda schválně nebo jestli jsou takoví od přírody, to nezjistím. Víc než odpad tomu nemohu dát, pořad si zaslouží zapomenutí v historii zapomění. ()

papilon395

Pár dílů jsem zhlédla, třeba ten s Ivou Janžurovou a Pavlínou Štorkovou. Líbí se mi, že Marta má o hosty živý zájem a snaží se je i něčím potěšit/překvapit. Většina pozvaných je natolik známá a vedení hovoru natolik povrchní, že se nemám co nového dozvědět. ()

hurki odpad!

Nedávno jsem tuhle vyhihňanou ženskou slyšel na jakémsi rádiu, kde radí lidem, co a jak mají dělat, pozvracel jsem se. A když jsem viděl tohle její vřískání, poblil jsem se. ()

meda2016

Ještě to neskončilo a už dumám, jestli je to tak spontání nebo tak nacvičené. Gregor plus Gregor asi dobrá volba, ti pojali svou životní prezentaci jako divadelní představení a proto jsou pro Martu pokladem. Všichni (další) ve svém oboru talentovaní, nezpochybnitelné. Nezní tu heslo "vrať se do hrobu"? Pro náctileté to není, pro sátníky odstrašující. Je to pro ty, kteří chtějí zabít čas? Není to odpad ale taková nadbytečná vata. Ve vložené reklamě říká Pavel Liška "Mohlo to být velký". Můžeme přepnout. ()

EddieIron

Takže, pro těch pár zakomplexovaných tydýtů: Marta Jandová je poměrně velká hvězda v Německu, kde jejího tatínka opravdu nikdo nezná. Tudíž za její úspěch Petr Janda fakt nemůže. Druhá věc je to, že první díl byl opravdu špatný, ale Marta avízovala, že není moderátorka, takže jí dám ještě pár šancí. On je taky důležitý výběr hostů a oba pánové z první části rozhodně nejsou moji oblíbenci. Uvidíme, co dál. Jo, a ten song jako znělka je fakt dost děs. ()

gorerated odpad!

Opravdu smutné kdo všechno u nás může být v televizi, a co hůř... označit se jako "talkshow" !! Jak někoho může bavit poslouchat krávu o tom, jak se baví s kreténama který nikoho ve skutečnosti nezajímají. Přesně kvůli těmto lidem a jejich debilním žvástům umírají děti v Africe, a možná ještě někde (ne že by mě to nějak sralo). Ale pokaždé když Marťa(n) otevře hubu, tak jeden černoušek pojde na ebolu. A když to samé udělá nějaký její host, tak vychcípá celá vesnice, voda zůstane otrávená a už nikdy tam nevyroste ani zrnko pšenice. ()

BruceTichac odpad!

Trapné, ubohé, stupidní!! Po shlédnutí pěti minut prvního dílu vím, že už tuto taškařici ani paní Jandovou nechci nikdy vidět!! ()

nudlis odpad!

Tvl, další naprosto zbytečná tókšou. Co Jandová a její "hosti" myslej že ještě národu sdělej novýho nebo zábavnýho? A proč si myslej že zrovna u tohodle by se měl divák bavit? Měl jsem o Jandový lepší mínění, ale holt je to jenm dcera Jandy, no. Lepší než on nebude. Než na tohle je zábavnější čumět zhulenej na Vochcáčka se Soukupem, u toho se aspoň člověk zasměje jaký jsou to tupí idioti. ()

Cesty timem

Já to na odpad nevidím. A to protože když to srovnám s koktašou, tak je to tak na dvě*. Navíc, jak tu už napsal "Romanstekl", zpívají tam naživo. Marta ikdyž tento pořad neumí (zatím), snaží se a zatím tam vždy měla hosty, které mám rád a dost mne to zajímalo. Co bude až jí takoví hosté dojdou? Nevím. Třeba to srazím na dvě *. Jejího tátu a jeho Olympic zbožňuju a děti slavných a zvlášť úspěšných jako Petr to mají hodně těžký a nechtěl bych z tohoto důvodu/pohledu třeba otce Jandu. A mnozí potomci to rovnou vzdají, zabalí nebo se věnují něčemu jinému v ústraní. Marta se snaží a ikdyž neposlouchám přímo její hudbu a skupinu, není jako zpěvačka špatná. Takže hodně štěstí! ... No a co, zkusila i tohle. ()

terez.coufal odpad!

Tak já si myslím, že hned úvodní znělka celej pořad pohřbila. Nevím, jestli to bylo hostem nebo tím nezáživným povídáním, ale vydržela jsem pouhých 10 minut. Mimochodem Marta má nějaký finanční problémy nebo co? Poslední dobou je opravdu všude! ()

Kralovna.Noc

Mě to připadalo,jako by si Marta s hosty povídali jen tak pro sebe v kavárně,ale ostatním toto nic neřekne. Byla to nuda a poradila bych jí zůstat raději u zpěvu, případně porotcování. ()

Beliel odpad!

A je to tu zase, nuda jako prase!!! Další nicotná talk show s neustále se opakujícími ksichty, které dokolečka povídají jedno a to samé už dobrých dvacet let!! Nechte tuhle parketu pouze trojici Šíp, Kraus a Mareš. ()

Mac._ odpad!

Televizní licence musí být skutečně za babku, servírují-li v hlavním čase podobnou kvalitu, navíc na hlavním kanále skupiny (v tomto případě Prima). Bohužel, stává se to čím dál častěji i na veřejnoprávním vysílání. Jandová postrádá úplně základní pravidla mluveného projevu, jaká by dobrý moderátor měl mít, a jakmile na konci zazněly "Stánky", bylo o hodnocení rozhodnuto ;) ()