Bývalí agenti státní bezpečnosti berou spravedlnost do svých rukou poté, co se dozvědí, že policisté unesli syna jednoho z nich... (TV Prima)

woodsman

tak z tochto som padol na zem polsko natocilo neuveritelnu akcnu pecku malo to preste vsetko ten konec genialny pekne odjebal toho kiveho detektiva takto maju filmy vizerat ()

mira007

Boguslaw Linda aka Sekal, kterého je třeba zabít jako po pětadvaceti letech propuštěný gangster, který musí spojit síly s jediným nezkorumpovaným policajtem Marcinem Dorociński, aby našel pohřešovaného. Protože jsem neviděl dva předchozí filmy z devadesátek, na které tento navazuje, tak jsem se místy ztrácel a protože to má přes dvě hodiny a vypráví se to kapku pomaleji než by bylo třeba, má to dost nudných pasáží bez šťávy. Průměrné krimi z Polska. ()

petikacka

3/4 filmu jsem byla nadšená...Scénář...akce...křiví gliňaři...dobré zápletky....Pak to, ale najednou nějak pozbylo smyslu a stal se z děje nesmysl...nějak se tam nedalo komu fandit ani tomu jedinému správnému...Ten tam udělal největší veletoč ze správňáka na totálního blba...No škoda, nebýt toho konce dala bych 5*...Za mě 85% ()

tranquill

"nikoho už nezajímáme, ale to furt neznamená, že si s tímhle zasraným světem nemůžeme vyrovnat účty!" Polská snaha o akční film. ()

Shitonit

Polskie perdole nám utekly do pierdole, a českým tvůrcům nezbývá, než si smutně honit prdele. Dostal jsem se do situace, když nevím kudy kam, pustím si polskou krimošku. A funguje to bez chybky. ()

srolyma

Nevím, jestli to bylo tím, že to byl třetí díl, natočený navíc až po 25 letech, přičemž první dva jsem neviděl, ale přišlo mi to dost nesoudržné, místy až zmatené. Pár starých vysloužilých estébáků se nejprve snaží vypátrat zmizelého syna jednoho z nich, aby to nakonec skončilo těžkým bojem proti zkorumpované policii. Nebylo to špatné, Linda jako vždy výborný, ale od Poláků jsem poslední dobou zvyklý na lepší věci. ()

Saxos

Už trochu zbytečná trojka, kterou uvedlo Francovo muklovské snění a tím změnu závěru hodně starého předešlého dílu. Úroveň trochu klesla a vypadá to, že jsme fakt v závěru. Snad nevymyslí zase nějaký sen. Závěr: stejně doporučuji a je třeba vidět 1 i 2, aby byl člověk v obraze. ()

Kushina

V celku dost slušná ploská kriminálka. Problém tohoto filmu byl v tom, že se do problému zapojovalo tolik stran, že člověk za chvíli pořádně nevěděl kdo je kdo a musel se pekelně soustředit. Tož ale jako celku to na kvalitě tolik neubralo. 65% ()

kolly13

A nyní již víme, že i poláci umí lépe akci, napětí, no prostě nadupanou gangsterku. Kde všichni berou a nahoru se derou. Kde jen jeden jediný proti všem si hájí svou čistotu. A mrtví přibývají. ()

PTuranyi

Veľmi slušne natočená drsná policajná dráma, kde na jednej strane stojí jeden poctivý policajt s partiou policajných dôchodcov proti skorumpovanej policajnej klike. Produkcia je kvalitná a herecké výkony uveriteľné, ale atmosféra sa nakláňa skôr k akcii, takže napätie je tu len v náznakoch. Záverečná prestrelka je už trocha cez čiaru, ale to je chyba scenáristu. 75% ()

Modeman123

Taková ta polská akční (dnes už) klasika. Staří páni dokazují, že ještě nepatří do mafiánského kovošrotu. K tomu jim sekundují mlaďoši ze série Pitbull. Film neurazí i pobaví, ale moc od toho nečekejte. ()

vinducha

Zde je opravdu perfektně vidět , že od událostí minulého , mimochodem taky skvělého 2. dílu , dělí představitele rolí celých 26 let , prostě líp se na to kouká. ()

mdf

Takové ohlednutí do minulosti,ale už to tak nešlape,jako v minulých dílech,de facto se to nějak rozjede,až posledních 30 min. ()

Milonak

U některých filmů chápu naprosto rozdílné hodnocení většiny od mého. U Psů 3 ale ne - tohle má skutečně 75%??!! Už v první polovině filmu mě měly určité okamžiky varovat, nicméně jsem si říkal, že k vystavění příběhu jsou prostě potřeba a tak jsem je "přešel" - Linda ukradne luxusní auto, ve kterém se pak celou dobu suverénně prohání po městě, po 25 letech jde rovnou za místním drogovým bossem, přičemž mu schůzku dohodí jeho starý kamarád od policie, který v klubu v současnosti čistí WC, atd.... První polovina je hodně uspávací a po nadějném začátku pomalu začíná nudit, ale říkal jsem si, že se to pak rozjede a byl jsem hodně zvědavý, co parta stárnoucích bývalých policajtů předvede v honbě za pomstou. A ono se to opravdu rozjede, ale takovým směrem, že jsem si říkal, že větší blbost jsem už několik let hodně dlouho neviděl. Druhá polovina filmu jednoznačně odpad a to opravdu hóóódně veliký. Například - spřátelený policajt dědků v noci vnikne společně s IT specialistou do databáze a stáhnou si záznamy z mučení, načež se během pár minut z ajťáka vyklube hledaný odstřelovač z Afganistánu a přidá se samozřejmě na stranu dědků. A pak TO následuje.... Spřátelený policajt přivolá na odstranění dědků komando, dojde k obrovské přestřelce plné klišé z těch nejpitomějších amerických akčních filmů a absolutně to dorazí závěrečná scéna před domem největšího padoucha policajta za účasti GRU. A vše samozřejmě skončí šťastně pro hlavního hrdinu Lindu, takže to zavání pokračováním. Chtěl jsem aspoň pochválit herecké výkony, které jsou v první polovině výborné, ale následně bohužel začínají kopírovat pitomý scénář - herci hodně přehrávají. Nevadí mně dobře udělané akčňáky a klidně i nesmysly v nich, ale musí to být natočené jinak než tady. Psí jedničku a dvojku jsem neviděl, musím na ně kouknout a pevně doufat, že to bude úplně něco jiného. Dávám 1* za první polovinu filmu. ()

1svaty

Jsem mladší, jak Linda, takže jsem v pohodě. Tohle bylo překvapení, dosud jsem zastával názor, že ve východním bloku nikdo nebude umět natočit slušný akční film. Názory se mění. Je pravda, že tohle na Lindovi stojí a on se na roli hodí. Scény jsou uvěřitelnější, než v amerických filmech. Hlášky typu: "Kdo to je? Můj právník." jsou také ke snesení. Psy už si nepamatuju, je jiná doba a Evropani, kteří by ještě se ctí obstáli proti Talibanu, jsou skutečně dědci. ()