Epizody(52)
-
Die Schatten der Vergangenheit (S18E01)
-
Ungewissheit (S18E02)
-
Bittere Stunden (S18E03)
-
Entscheidungen (S18E04)
-
Vergangenheit (S18E05)
-
Ausgestorben (S18E06)
-
Das Festessen (S18E07)
-
Entweder – Oder (S18E08)
-
Richtig oder falsch? (S18E09)
-
Herzensangelegenheiten (S18E10)
-
Es reicht! (S18E11)
-
Paso doble (S18E12)
-
Unser Lied (S18E13)
-
Der alte Narr (S18E14)
-
Üben, üben, üben! (S18E15)
-
Heldentum (S18E16)
-
Bedrohliches Schweigen (S18E17)
-
Einer für mein Baby (S18E18)
-
Komm flieg mit mir (S18E19)
-
Mein Weg (S18E20)
-
Liebe und Heirat (S18E21)
-
Das können sie mir nicht nehmen (S18E22)
-
Es war ein sehr gutes Jahr (S18E23)
-
So ist das Leben (S18E24)
-
Was Dummes (S18E25)
-
Was jetzt, meine Liebe? (S18E26)
-
Seemannsgarn (S18E27)
-
Frost (S18E28)
-
Der Schläfer (S18E29)
-
Hochzeitsglocken (S18E30)
Hrají
Annemarie Wendl
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Christiane Blumhoff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Irene Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)
Joris Gratwohl
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sontje Peplow
Západní Německo
Oliver Polak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Harry Rowohlt
Německá říše
Nadine Spruß
Západní Německo
Georg Uecker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Gerd Lohmeyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Jo Bolling
Německá říše
Peter Hart
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hermes Hodolides
Řecko
Viva Marie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Johnny Müller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Marita Ragonese
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christa Rockstroh
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Miriam Smolka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)