Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Nový komediální seriál Rodiče zkoumá paradox, který každý rodič dobře zná, i když to nikdy nepřizná – za své děti byste bez váhání položili život, ale často je také máte chuť zabít. Martin Freeman ztvárňuje hlavní roli starostlivého otce Paula, který zjistí, že není tak docela mužem, za jakého se vždycky považoval. Jeho partnerkou ve zdolávání závratně strmého kopce zvaného rodičovství je Ally (Daisy Haggardová), majitelka nahrávacího studia, která dokáže Paula rozesmát a také zvládá svým dětem číst a přitom u toho spát. V této upřímné a nepřikrášlené komedii se Paul a Ally snaží zvládnout práci na plný úvazek, stárnoucí rodiče, hypotéku, manželské rozepře i nezáviděníhodné překážky, které jim do cesty klade výchova jejich dvou malých dětí Luka a Avy. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

bizz_mjc 

všechny recenze uživatele

Hurá, komedie a já se skutečně zasmál! Breeders ale nejsou trapnej humor rodičů reagujících na nezvládání výchovy nebo rozmazlený caparty, celkově nahlíží na vztahy v rodině i vliv práce na život v ní, kariéru, kouká i vzad a zhodnocuje a doplňuje vážností, ale krátký formát, chytré dialogy s pointou a super charaktery vč. výtečných herců ve mě zapnul čudlík s očekáváním další sérky. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

1. série - 80% - Bál jsem se, že půjde o sled tu suchých, tu očividných situací na téma "dítě křičí / pláče / mluví ve chvíli, kdy by nic z toho dělat nemělo". A přesně takoví Rodiče také jsou - ale naštěstí jen v pilotní epizodě. Tam se najde spousta momentů, které z premisy plynou tak nějak samy. Ratolesti jsou střídavě k politování i na zabití, máma je nad věcí, táta nad věcí není a na děti neustále huláká a nadává. A pak přijdou další díly, delší dějové linky, nečekaná zvážnění i poctivé dramatické chvíle i zvraty a z průměrného rozjezdu je v tu ránu sympatická a na první pohled rozeznatelná žánrovka. S přibývajícím časem pak Martin Freeman čím dál víc hraje sám sebe místo uzlíku nervů, což mu přidává na sympatičnosti a s hlavním hrdinou dokážu okamžitě sympatizovat téměř bezvýhradně. Snad jen kolega Darren by mohl propříště zůstat v práci a nezapojovat se, protože působí, jak když přišel z jiného seriálu. ()

Reklama

Janega 

všechny recenze uživatele

Martin Freeman rieši bežné radosti i starosti so svojimi deťmi, no rieši ich dosť excentricky. Správne je tam niekoľkokrát poznamenané, že prístup rodičov sa mení generáciami, a to čo sa kedysi riešilo bitkou po zadku, dnes z toho robia ťažké psychologické dilemy. Niekedy to však tvorcovia seriálu tak preháňajú, že buď sami nemajú deti, a tak nevedia, ako to bežne chodí, alebo oni ako rodiča niekedy tak pošahane riešia problémy. 2. séria mi príde lepšia. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

ač sem čekal klasickou komedii o tom jak rodiče nezvládají býti rodiči,jsou ve výsledku Breeders spíš hořkosladkou a tragikomickou podívanou a díky tomu jsou tak vlastně mnohem realističtější a snáze se v nich divák najde.Některé momenty jsou sice hodně (a zbytečně) vyhrocené,ale i to k tomu nakonec patří a oceňuji,že se tvůrci nebojí i vážných situací.Celé to pak táhne primárně Martin Freeman,který dokáže sypat z rukávu solidní a vtipné hlášky a zároveň mi ho bylo líto,protože jeho Paul je hodný férový chlap a velmi často ho všichni úspěšně zazdívají.Navíc takovou smůlu snad nemůže mít nikdy nikdo,ovšem k hrocení emocí a vyvolání sympatií to v rámci seriálu stačí...70% ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Nó po pravdě dávám tři hvězdy za Freemana a první půlku. Pak se to už začalo zadýchávat. Vadily mi ty neustálé omluvy, jen aby se náhodou někoho (hlavně žen) něco nedotklo. Na hony je tu cítit ta nesnesitelná korektnost, což v mém překladu znamená pokrytectví. Hodně vtipných hlášek, ale brzy to omrzí. ()

Galerie (109)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama