poster

Family Guy Presents: Something Something Something Dark Side (S08E20) (epizoda)

Animovaný / Komedie

USA, 2010, 44 min

 • hroubek
  ****

  Osobně mám rád,když ve Family Guy parodují části z některých filmů.Ale tohle je pecka a to nepočítam první část vyprávění pod názvem Blue Harvest.Většina vtipu či parodických scén zasáhne přímo do černého jako ta část kde se Luke(Chris)učí od Yody poznat sílů paroduje Rockyho čtyrku.Chvilkami je to bohužel trochu nudnější ale jinak doporučuju všem,kterým se líbí SW.(28.10.2010)

 • Pajky3
  ***

  Family Guy se již podruhé pouští do parodování Star Wars se vším, co k nim neodmyslitelně patří. Takže se najdou nechutné, homosexuální a nekorektní vtípky. Milovnící Star Wars to možná ocení víc, stejně jako milovnící Family Guy. Pro mě osobně to bylo jako obyčejná epizoda, možná dokonce i míň vtipná. Pár věcí je povedených, ale to nestačí...(26.8.2015)

 • ScarPoul
  ****

  Pokračovanie Hviezdnych vojen v podaní postavičiek zo sveta Family Guy. Rovnako ako v prípade prvého dielu aj táto paródia má svoje suché a výborné pasáže. Ale ako to už býva, tých vtipných je podstatne viacej. Čo ma ale úplne dostalo do kolien je posledná hádka medzi McFarlanom a Sethom Greenom ohľade jeho vlastnej paródie v sérií Robot Chicken. Výborné, vtipné a s niektorými výbornými postrehmi na pôvodní film.(24.9.2012)

 • H34D
  ***

  Sequel Star Wars parodií v podání rodinky Griffinů trpí typickými neduhami sequelů, a tak na rozdíl od opravdového Impéria, je zkrátka horší než první díl. Rozdíl však není tak dramatický, právě naopak možná je to tím, že se vaří po druhé velmi podobná káva, tak i téměř rovnocenná kvalita již nepůsobí tak originálně a svěže... Stále však vtipná podíváná, která si s Hvězdnými válkami nebere žádné servítky. 7/10(6.6.2011)

 • MCZ
  ***

  Pár dobrých vtipů by tu bylo ("We're evacuating into outer space, with literally infinite directions in which to flee. However, we have decided that our transports will travel directly toward the fleet of Star Destroyers. Any questions?"), ale jinak zrovna tyhle Family Guy Star Wars parodie nijak zvlášť nemusím. 6/10(28.11.2010)

 • - Kromě pravidelných obsazení můžeme v originálním znění slyšet i lidi jako H. Jon Benjamin, John Bunnell, James Woods, James Caan, Jackson Douglas, Joe Flaherty, James Greene, Phil LaMarr, Kevin Michael Richardson, George Rogan, Johnny Brennan, Chris Cox, Ralph Garman, Wally Wingert, Kirker Butler, Danny Smith, Alec Sulkin, John Viener, Mark Hentemann, Chris Sheridan, Dolph Lundgren, Brigitte Nielsen, Michael Pataki,Tom Selleck, kteří jsou herci, scenáristé, producenti a další lidé, kteří se na výrobě seriálu podílí. (tuberaq)

 • - Scénář k filmu napsal Kirk Butler pod vedením tvůrce seriálu Sethem MacFarlanem během 4 týdnů. (tuberaq)

 • - Jedná se o poslední video film série, který byl natočen za použití ruční animace. (tuberaq)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace