Peter zabaví rodinu převyprávěním epizody Impérium vrací úder. (Disney+)

hroubek

Osobně mám rád,když ve Family Guy parodují části z některých filmů.Ale tohle je pecka a to nepočítam první část vyprávění pod názvem Blue Harvest.Většina vtipu či parodických scén zasáhne přímo do černého jako ta část kde se Luke(Chris)učí od Yody poznat sílů paroduje Rockyho čtyrku.Chvilkami je to bohužel trochu nudnější ale jinak doporučuju všem,kterým se líbí SW. ()

DocBrown

Podobně průměrné jako "jednička". Yoda a Lando mi vůbec nesedli. Mort měl jednoznačně hrát Fetta. Nejlepší perla je na konci, ale obávám se, že pokračování v roce 1885 nebude. ()

Prochy38

Bohužel jsem tento díl viděl dříve než ten první, ale co už. Prostě paráda! Nevím, co k tomu víc dodat. Kombinace jednoho z nej seriálu (pro mě) poslední doby a Star Wars prostě bezchybná! Stewie nejlepší! ()

Olík

Dobře, možná celkem povedená parodie na Star Wars, ale……. Fanoušci Lucasovy ságy se možná pousmějí přesně mířeným narážkám, ale milovníci Family Guy (počítám se k nim i já) budou zklamání jejich nízkou četnosti. ()

Plechpetr

Rozhodně horší jak první díl. Zejména první polovina nezaujme tak jak by sequel měl a proto trpí. Hlášky tu začínají padat někdy kolem 25 minuty a pak to je opravdu hutný a vtipný. ()

umbjaz

tak za celou dobu jsem se pousmál asi 4x. to je poměrně málo od díla, které se bere jako parodie. Robot chicken tuhle hromadu výkalů totálně převálcuje na všech frontách, i když to nemá příběhovou linii, tady je pouze okopírovaná a vtipnýho tam toho zas tak moc není. ()

Uhura

Star Wars v podání Family Guy. Škoda že jde v podstatě o čistý přepis, chvílemi tak máte pocit násilného vtipu, vetřeného do klasického příběhu Hvězdných válek, který zná každý nazpaměť. Takže se místy nudíte, a čekáte, kdy přijde něco vtipného. ()

Godhaj

,,The Empire! Our ships are big triangles." Druhý díl parodií na Star Wars od Griffinových se mi zdá poněkud slabší, než Nová naděje. Zřejmě je to tím, že nepřináší nic nového a obsahuje stejný druh vtipů, kterých je možná trochu méně. Ale pořád je to velmi zdařilé a hlavně vtipné. Obzvlášt náborové video k Impériu mě dostalo do kolen. ()

rhard

Jak je na konci řečeno: ,,Jsem zvědavej jak tohle Robot Chicken překoná...'' Podle mýho názoru má tohle k Robot Chicken hodně daleko. Star Wars zbožňuju, stejně tak i Grifiny, ale tohle mě nějak nenatchlo. Chybí originalita a důvtip. ()