Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série)

Drž se týmu (S01E04)

(epizoda)
  • Jižní Korea 쫄려도 편먹기 (více)

Hráči mezi sebou vytváří spojenectví a když zhasnou světla, není v bezpeční vůbec nikdo. Třetí kolo vyžaduje, aby Ki-hunův tým začal přemýšlet strategicky. (Netflix)

kenkaku

Scénář začíná slušně haprovat. Zcela hloupě se tam míchají věci, které jsou zcela zbytečné. Tak třeba, opravdu není problém to střídání masek? Nebo najednou lze jít na záchod kdykoliv? Co ta “bokovka” s orgány? Sorry, ale už je to moc a měl jsem chuť dát podprůměšr, nicméně jde o nejdynamičtější epizodu ( prakticky 2 hry během epizody ) a příprava strategie na hru "týmů po deseti" byla fenomenální. Takže nechám 4 hvězdy. ()

klukluka

Lidi tam padají na sto způsobů jak mouchy, ale hlavně aby se někomu neudělalo zle ze stroboskopu. 😊 To upozornění na začátku tohoto dílu mě pobavilo. Jinak se mi líbí ta pestrost, jak je každej díl v podstatě úplně jinej. Nemyslím kvůli obměnám her, ale změnám nálad a prostředí a posunům v myšlení… Tohle je fakt velký. ()

Chudobka

Při 1. dílu jsem zuřila, co to je za stupiditu. Nechápala jsem to vysoké hodnocení. Ale tenhle díl mě fakt dostal. To přetahování lanem, to bylo něco. Rady starého pána, kterého by jiní dávno odepsali. Je tedy dost nepravděpodobné, že by se hlavní hrdina, zpočátku tak neurvalý ke své matce, tak změnil. Beru to ale trochu jako pohádku, která prostě musí mít šťastný konec. Parádní epizoda. ()

warrenur

Konecne az v tomto dieli vidno, "navratnost investicie samotneho organizatora". :) ..aspon teda u jedneho "zaskodnika" su to bodyparts. Zvysok je len v darcekovych krabiciach, ale snad uvidime, ci idu vsetci len do spalovne. Zaver a stareho taktika boli super. :) Skoda, ze stale nevidime dovod a motivaciu vobec usporaduvat tak kolosalne hry. Klise by bolo, ze si ludia uzivaju life-stream a stavkuju. Co sa vsak nedeje. ()

MickeyStuma

Nejdůležitější je strategie. Vždy, všude a za každých okolností. Strhující a zatím nejbrutálnější část, která, doslova a do písmene, takřka až zastaví dech. U této části by mělo být upozorněni: Nevhodné pro slabé povahy. Mimořádně nevhodné také pro diváky trpící epilepsií a to vlivem brutální scény, asi tak v polovině dějství, odehrávající se za tmy a ustavičného blikání světla. Šokující zvraty, při kterém by se napětí dalo krájet. V asijských zemích prostě něco takového umí. Dějově se jinak opět dozvíme nějaký ten střípek ze zákulisí pořadatelů her a již ledasco naznačuje. ()

tomik99

Tentokrát se povedla jak hra s přetahováním, tak i to, co tomu předcházelo - tudíž bitka v noci. Jsem rád, že se tvůrci vydali touto cestou a snaží se dostat pod kůži jednotlivým postavám, které přestávají být jednotvárné. Kdyby to bylo jen o bezduchém vraždění, bylo by to asi o ničem. ()

Najt

Tak tohle je fakt nářez. Atmosféra je tady nervy drásající, 3 hra vypadá sice jednoduše, ale musí to být rachot, tentokrát jde o sílu a taktiku a týmovou souhru a konec episody skončí v bodě, kdy prostě nrlze nepokračovat a tak musíte pouštět další díl. ()