Hra na oliheň

Drž se týmu (E04)

(epizoda)
  • Jižní Korea 쫄려도 편먹기 (více)
Thriller / Dobrodružný / Akční
Jižní Korea, 2021, 55 min

Hráči mezi sebou vytváří spojenectví a když zhasnou světla, není v bezpeční vůbec nikdo. Třetí kolo vyžaduje, aby Ki-hunův tým začal přemýšlet strategicky. (Netflix)

Eliott

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatím rozhodně nejnadupanější epizoda. Skělé tempo již od začátku a nápaditou bitku mi pokazilo jen střídavé osvětlení, což nebylo příliš příjemné na sledování a hlavně toho diváku docela dost uteče, neboť je tam furt černo. Mimo to se vše ostatní nese v duchu naprosté dokonalosti. Hustá atmosféra by se dala krájet a třetí hra šla opět s kvalitou výrazně vzhůru a já se dokonce bavil již během rozřazování do týmů. Střih zrovna v tom nejlepším! Nemohu se dočkat, jak to teda dopadne. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Další nabušená epizoda, která nám ukazuje zejména to, jak zábavnou formou se dá pojmout tradiční přetahovaná s lanem. Je třeba tvůrce pochválit, že dovedou být stále dostatečně kreativní na tak malém prostoru. Epizoda nemá slabá místa. Parádní zvráceně zábavná jízda od počátečních minut do závěrečných titulků. Současně s první epizodou rozhodně prozatím nelepší díl s velmi milým cliffhengerem v závěru, kdy divák nemá jinou možnost než okamžitě navázat dalším dílem. [85 %] ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Chaos, brutalita, napětí. Hráči dostali trošku volnost, byli popostrčení tím správným směrem a nechali se beze zbytku využít k prořídnutí svým stavů formou zajímavější "zábavy". Seriál zatím nabízí své vrcholy v podobě jednotlivých her. Když se snaží budovat zájem o jednotlivé hráče, tak vše padá na jednotlivých postavách. Nakročeno to má k slušnému finále. ()

klukluka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Lidi tam padají na sto způsobů jak mouchy, ale hlavně aby se někomu neudělalo zle ze stroboskopu. 😊 To upozornění na začátku tohoto dílu mě pobavilo. Jinak se mi líbí ta pestrost, jak je každej díl v podstatě úplně jinej. Nemyslím kvůli obměnám her, ale změnám nálad a prostředí a posunům v myšlení… Tohle je fakt velký. ()

MickeyStuma

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nejdůležitější je strategie. Vždy, všude a za každých okolností. Strhující a zatím nejbrutálnější část, která, doslova a do písmene, takřka až zastaví dech. U této části by mělo být upozorněni: Nevhodné pro slabé povahy. Mimořádně nevhodné také pro diváky trpící epilepsií a to vlivem brutální scény, asi tak v polovině dějství, odehrávající se za tmy a ustavičného blikání světla. Šokující zvraty, při kterém by se napětí dalo krájet. V asijských zemích prostě něco takového umí. Dějově se jinak opět dozvíme nějaký ten střípek ze zákulisí pořadatelů her a již ledasco naznačuje.  ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konecne az v tomto dieli vidno, "navratnost investicie samotneho organizatora". :) ..aspon teda u jedneho "zaskodnika" su to bodyparts. Zvysok je len v darcekovych krabiciach, ale snad uvidime, ci idu vsetci len do spalovne. Zaver a stareho taktika boli super. :) Skoda, ze stale nevidime dovod a motivaciu vobec usporaduvat tak kolosalne hry. Klise by bolo, ze si ludia uzivaju life-stream a stavkuju. Co sa vsak nedeje. ()

oasismanik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Takešiho hrad pre úchylákov, dobrá časť, len niektoré tie dialogy sú...zvláštne. A epilepťák som pretočil. Ale baví ma to, o tom žiadna. Len si proste musíte zvyknúť na fakt, že logika ide pri tomto seriáli úplne stranou. Btw ja som asi retardovaný, ale myslel som si, že na konci minulej epizody zastrelili toho policajta. ()

Danken07

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vypadá to, že jednému z hráčov pomáhajú strážcovia. Zaujímalo by ma, ako si tato organizácia vyberá zamestnancov (strážcov). Nepreverujú si ich? A nikto si nevšimne, že im jeden hráč chýba? Ani vnútri tej cely? Nebude to divne, keď sa jeden hráč vráti neskoro než ostatní? Nikto si to nevšimne? Vďaka tomu, že ich púšťajú na WC sa tvorcovia ani nemusia zamýšľať nad tým ako ho dostať z cely. Nemajú nejaký časový limit na to koľko môže byť niekto na záchode? Prečo sa tam dostal ako hráč a nie ako strážca? Podľa toho, ako ľahko sa tam náš policajt dostal by to mohlo byť strašne ľahké, a mohli by mu pritom pomôcť aj ďalší strážcovia. Konečne sa začali zaoberať s vzťahmi medzi hráčmi. Napätie v tejto epizóde bolo lepšie než v predchádzajúcej epizóde, kde pri hre použili divný soundtrack, ktorý kompletne pokazil napätie scény. Náš policajt si vymenil masku len tak? Ako je možné, že im do izieb kamery dajú, ale nedajú ich do každej miestnosti? A prečo je kamera v ich izbe namierená z boku, takto sa môžu otočiť nabok a robiť čo chcú. To si nikto nevšimne? Jeden zamestnanec so štvorcom by mal chýbať. Jeho pozícia by mala chýbať  v ich systéme (číslo 29, kruh), zatiaľ čo nosí tu ďalšiu masku. To nemajú nastavený harmonogram? Náš policajt sa dostal so štvorcovou maskou do výťahu plného jeho podriadených (trojuholníky). Mal by v tom výťahu byť nadriadený? Ak hej, prečo tam neprišiel iný nadriadený? Číslo mŕtveho strážcu by už nemalo byť v systéme, prečo na to nikto nereaguje? Od koho dostávajú rozkazy? Vypadá to, že každý si môže robiť čo chce. Stále nechápem, prečo ich neskenujú alebo prečo nemajú kódy, ktoré by poznali len sami strážcovia. Kód by sa samozrejme menil každú chvíľu, ale bolo by to aspoň logickejšie. Zaujímalo by ma, ako to skenovanie masiek vôbec funguje. Môžu skenovať spredu aj zozadu? A prečo skenujú práve masky? Slabé 3 hviezdy (5/10). ()