Reklama

Reklama

Zlouni

  • USA The Bad Guys (více)
Trailer 15

Obsahy(1)

Málokteří hrdinové mají tak špatnou pověst jako Vlk, Had, Tarantule, Piraňa a Žralok. Tihle psanci se tak dlouho hledali, až se našli a dali dohromady tým, pro který je spáchání dokonalého zločinu stejná brnkačka jako vyrazit si v neděli odpoledne na zmrzlinu. Hlavou party je Vlk, Had má na starosti otevírání sejfů, Tarantule je zkušená hackerka, Žralok se umí skvěle maskovat a Piraňa je vztekloun, který pro ránu nejde daleko. Za léta strávená loupežemi všeho druhu získali dojem, že jsou nepolapitelní, jenže i pro ně nakonec bude platit, že se tak dlouho chodí do sejfu pro diamanty, až se zámek zacvakne. Konkrétně máme na mysli zámek na policejní cele. I v téhle prekérní situaci má však pětice zlounů štěstí v neštěstí. Do života jim vstoupí profesor Marmaláda (morče a především klaďas tělem a duší), který má ambiciózní plán – převychovat je na dobráky. Všichni členové gangu souhlasí, protože je to vstupenka na svobodu. Jejich plán počítá s tím, že na oko budou sekat latinu a při první příležitosti se vypaří. Jenže už prvních pár dobrých skutků vede k nečekanému zjištění, že být dobrý je vlastně fajn. Co si s tím počít? A jak se mají zachovat, když uvolněný trůn pro největšího záporáka zabere někdo další? Budou s ním jednat v rukavičkách, nebo si to s ním vyřídí ručně? (CinemArt)

(více)

Videa (3)

Trailer 15

Recenze (125)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Veliká animovaná pecka, která doufám dostane sequel. Vzhledem k mému věku a zároveň prozatímní absenci potomků už mě nebaví ledajaký animák a málokdy mě vyloženě něco v tomto žánru nadchne. Zlounům se to povedlo už v úvodní sekvenci a to zejména díky hlavní hlavní postavě, navíc dabované mým velkým oblíbencem Samem Rockwellem, která je tak strašně cool, že mě to až překvapovalo. A víceméně tomu nespadne řetěz až do konce a vy chcete víc. PS : Již druhý animák, ve kterém neskutečně válí vlčí postava (tou druhou je Kocour v botách 2). ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Animovaná pecka, která je poctou Heist žánrovkám!  Po Zootropolisu a Rodině na Baterky je tu další animáč, který se mi hodně trefil do vkusu. Pojednává o partě zlodějů, kteří jsou zvířata žijící ve světě lidí ( na tohle jsem si musel chvíli zvykat a je lepší se nad tímhle faktorem moc nepozastavovat), jsou postrachem města, nemají konkurenci a jde z nich strach. Čeká je však jedna z největších loupeží a po krku jim jde krutopřísná Šerifka. Vlk a Had mě bavil nejvíc, charakterově asi nejzajímavější postavičky. Vizuálně je film na skvělé úrovni, různá přepadení a heist kousky jsou podány inteligentně a s přehledem ( jde vidět, že tvůrci mají heist žánrovky nakoukané), je zde i skvělá akce- autonaháněčka za doprovodu Chemical Brothers- Go instant goosebumps!, ale bavily mě i různé souboje či epičtější finále. Opět je zde spousta zajímavých detailů a komediálních vsuvek, které jsou moc fajn, ale co mě vyloženě šokovalo, tak nálož šílených zvratů, za které by se nemusela stydět ani Bondovka či kdejaký Thriller, snaha šokovat a překvapit zde funguje skvěle a to v animácích rozhodně nebývá zvykem, za to mají u mě Bad Guys velký plus. Rozhodně skvělá napínavá a zábavná jízda. Příběh 4/5. Akce 4/5, Humor 4/5, Násilí 0/5, Zábavnost 4/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 4/5, Napětí 4/5, Emoce 3/5, Herci 4/5. 8/10. ()

Reklama

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Vlk, Had, Piraňa, Žralok a Tarantule jsou nejlepší zloději ve městě, ale teď jim došlo štěstí. Místo vězení však putují na převýchovu a mají se z nich stát klaďáci. A ono se jim to zalíbí! Zlouni jsou nečekaně svěží a zábavný animák s naprosto lahůdkovou akcí a nadmíru dobře provedenými loupežemi, jehož autoři mají nakoukané heist filmy. Škoda, že samotný příběh a jeho hrdinové jsou poněkud mdlí. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

V kostce. Zlouni mají super animaci, pořádně dojí tématiku morčátek (jo, máte mě!) a snaží se být akčňákem pro mladší diváky (honičky a vloupačky se daří na jedničku). Má to však svoje „ale". Opravdu povedených vtipů je málo a celý film je svou nepředvídatelností hrozně předvídatelný. Umím si představit, že se děti budou královsky bavit a dostanou i zodpovědnou dávku poselství, ale já se popravdě nudil. Což by se mi u animáků stávat nemělo. P.S.: Poslední věta Hladova komentáře to vystihuje dokonale. ()

zelvopyr 

všechny recenze uživatele

Po pár týdnech se vracím k hodnoceným filmům, u některých napsat recenzi, s rozmyslem a odleželou. A u tohohle jsem si ani po přečtení obsahu nebyl první chvíle zase až tolik jist, že jsem ho fakt viděl. Ale jo, nakonec jsem se rozpomněl. Šlo zkrátka o tak strašnou vatu, že mozek film urputně vytlačil do zapomnění. Jo, byl celkem fajn, přesně po ten čas, o který mě okradl. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (8)

  • Když se pan Snake nechá vyfotit, zjistí se, že má narozeniny 2. července 1965. (LUKICKK)
  • Ve scéně, kde pan Wolf a Diane tančí, byla choreografie vytvořena skutečným profesionálním choreografem. (LUKICKK)
  • Na stodolarových bankovkách ve filmu je tvář tehdejší prezidentky společnosti DreamWorks Marjorie Cohn. (LUKICKK)

Reklama

Reklama