Ženská pomsta

Kamera:

David Ployhar

Hudba:

Lešek Wronka

Mahulena Bočanová, Robert Jašków, Eva Vejmělková, Miroslav Etzler, Jana Paulová, Petr Rychlý, Jakub Kohák, Jiří Ployhar ml., Dana Morávková, Pavel Zedníček (více)

Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity. (Bohemia MP)

0kozel

Nic jsem nečekal a přesně to jsem dostal. Asi dvacet minut v půlce filmu jsem neviděl, ale evidentně jsem o nic nepřišel. Odpad nedávám protože jsem se na začátku párkrát pousmál. ()

MUNRO odpad!

Zřejmě největší Česká sračka(omlouvám se,nejde jinak),kterou jsem za poslední léta viděl(nedokoukal,nešlo to..).Je smutné a všeříkající,že tahle zasiflenost má zde obdobné hodnocení jako Suchánkův Večírek.. ()

Slepejsek

Přehlídka tradičních klišé od A po Z a zase zpátky. Předvídatelné a účelové. Co se zrovna nehodí do krámu, to neexistuje, co se hodí, to přifoukneme, zveličíme, nadsadíme. Veškerá vtipnost pomsty na úrovni něco rozbít, zničit nebo aspoň narušit zdraví. A jako bonus - již také klasická - úlitba ženské části publika: "holky, nejdřív se musíme odreagovat!" a šup do kosmeťáku, ke kadeřníkovi nebo na nákupy kabelek a hadříků = provětrat manželovu kreditku... K popukání... Když k tomu přidám mizerné herecké výkony (jen přehrávání ve snaze vzbudit tlačením na pilu smích) a jako pěst na oko působícího dřevěného Koháka spadnu až do spodních vod současné české komedie. Smutné... ()

Capri2016

Film s predvídateľnou zápletkou. Ale miestami vtipné. Skvelé obsadenie, ktoré by excellovalo, keby malo lepší scenár. Rada som videla znovu na plátne Evu Vejmelkovu. Všetky 3 hlavné dámy vyzerali skvelo! ()

Mates Hradecky

Byl jsem pouze zvědav, zda další dílko filmakera Rapoša bude stejně slaboduché, jako předchozí drak s migrénou. A nemýlil jsem se... Tolik trapných a nevtipných scén (např.ta s klaunem) jsem dlouho neviděl. Proč vzal Mišík cameo policisty se asi nedozvím, ale měl by zůstat výhradně u zpívání. Píšťalka vypadá po letech jak zmačkaná plechovka od kolového nápoje a místo romantického úsměvu vrhá nasrané obličeje. Celkem herecky vtipná mi přišla Helenka V., která navíc přes závěrečné titulky zapěla potencionální hit. Tradičně nejlépe z této přehlídky vyšel Jakub Kohák, umírněný a celkem přesvědčivý. Dokoukal jsem celou tuto veselohru jen z lenosti shánět na večer jinou zábavu. ()

Peabody

Manželka si u toho odpočala, ale pro mne utrpení, tak on pan režyséér není moje krevní skupina kromě první Fontány a i tam jsem spíše ocenoval EvuV, která byla moc krásná.   Dneska už tak pěkná není a to, že není herečka je víc vidět, její dialogy jsou utrpení, snaha ji nasnímat tak, aby vynikly pořád krásné vlasy a nezničený obličej je moc viditelná a tudíž směšná. No ona ani jedna z hlavních dam nebyla nikdy o moc víc, než hezká holka, ale taková dřeva druhé dvě dámy nejsou. Pánové jsou dost hrozní už ze scénáře, vcelku očekávatelně od titulu, to musí být samci blbci. Pan Etzler kdysi býval pěkný chlap a tak se mu odpustilo, že hrát neumí. Dnes je takový nějaký napuchlý a posunul se tedy ke komice, ovšem je trapný, nikoli směšný. Hrozná postava, přehrávání, vřeštění, fujjj. Pan Rychlý taky je takový no jak to říci, bavič, spíše než komik, ale není tak hrozný (to by taky bylo těžké), ve chvíli kdy přepíná do politického newspeaku je dokonce dobrý, naposlouchal si tu falešně seriozní notu. Pan Plojhar je asi herec nejvíc, ale ta figura je podivná, tak není co hrát. Dialogy celkově blbé, ještě bych zmínil příšernou - z mého hlediska - hudbu Leška Wronky, že by ostravská kooperace? Takže celkově hrozné a tu hvězdu dávám za to, že to není až na vyjímky vulgární, nediskutuje se o tom, jak si drbat nebo holit frndu, ani kdo má delšího kašpárka jako jinde.  blbé, ale jsou i horší a platíme si na to z Fondu ()

orangee

Úsměvná pohodovka spíše pro holky. Zlepšilo mi to odpolko, mnoho pravdivých situačních okamžiků, kdy si chlapi myslí, že jim oproti ženám asi může projít vše. ()

odella4 odpad!

Strašná blbost, kdy z žen dělají omezené blbky, člověk by čekal, že už se čeští filmaři poučili a ono furt ne. ()

charles3

V podstatě nejlepší Rapošův film za posledních 20 let. Z jeho dvou předchozích počinů mě bolela hlava víc než toho draka a odvahu ke zhlédnutí Cinka panny jsem dosud nenašel... ()

Colomba666

Kvalita tohoto snímku byla již patrná po zveřejnění jeho obsazení. Dobré české herce, samozřejmě ty žijící, spočítáme na prstech jedné ruky, a ani jeden z nich, světe div se, v tomto škváru nehrál, tak jakou to může mít asi úroveň. Ženskou pomstu bych přirovnala ke klasickému Kameňáku, je to prostě škvár, a ještě k tomu slušně trapný. Na celém filmu jsem našla jedinou celkem slušnou věc, a tou je soundtrack, jinak je to totální blbina. ()

Berta

Film se mi líbil i když nemám ráda filmy tipu reklamy na bohatství. Ale tady je to součástí výpovědi. Je to vlastně filmový vtip, Ba co více než vtip, jsou to zhmotněné a filmem zachycené emoce, které asi cítí každá podvedená žena, Proto také emoce zasahují i muže a vesměs většina recenzí a hodnocení psaná muži je odpad! Äno jsou to primitivní emoce, které se derou na povrch u většiny podvedených a oklamaných a pánové přiznejte si, že kdyby ten film byl natočen obráceně, ta, že by se mstili muži, tak hodnocení by bylo shovívavější, Ano, děj je trochu nelogický, trochu přehnaný, prostředí a finanční možnosti pro většinu diváků za hranicí nejodvážnějších snů, emoce bez skrupulí. Ano ale díky tomu to je obraznější a vypovídající. Zhrzená manželka v zástěře píchající vidličku do pneu manželovy felicie nebo stříhající manželovy montérky,  by asi tolik filmového materiálu nezabrala a v celku by to zas až tak moc výmluvné nebylo. Takže za mne dobrý a děkuji za to, že někdo dokázal přes toto skvělé a neokoukané obsazení vynést vtipnou formou na povrch to, co cítí téměř každá žena. A berme to jako bláznivou komedii a ne horor a návod jak zruinovat mužské pokolení. ()

Zdarda odpad!

Nebudu se pozastavovat nad tím, že si tento počin zaslouží být odpadem jako dlouho žádný film. Ale opravdu mě zaráží, jak se na tohle dokážou sehnat peníze? ()