Nezvaný host

Pomocný montér sloužící na mezihvězdném korábu letícím vstříc nové Zemi bude zanedlouho otcem. Musí však nejdřív přelstít nemilosrdnou vesmírnou hrozbu, která chce kosmickou loď použít jako zbraň. (AMC Czech)

BOURQUE odpad!

Very-very low quality sci-fi vec, kde v podstate nič nefunguje tak, ako by mal. A ten kaiju na záver...??       Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) ()

rublik05 odpad!

Jediná kladná věc je asi Bruce Willis, který je po dlouhé době zase hlavní postava, která není otravná, něco reálně dělá a trousí jednu hlášku za druhou. Tady však výčet kladů končí. Breach je zvláštní směsice, respektive vykrádačka všech možných slavných sci-fi snímků, těží tím pádem především ze zcela tuctového námětu, který je zpracovaný mimořádně lacině a hloupě. Akční scény jsou díky mizerné kameře naprosto příšerné, efekty silně korespondují s nízkým rozpočtem. Z hereckého obsazení vyniká především již zmíněný Willis, ostatní herci mimořádně nesympatičtí nebo nezajímavý. Ačkoliv nejsem zrovna velký fanoušek tohoto žánru, kvalitním sci-fíčkem rozhodně nepohrdnu, což ovšem není případ této hloupé zbytečnosti. 0/10. ()

Nyan odpad!

Jako byste vzali filmy Pandorum a Vetřelec, spojili dohromady a vše, co na nich bylo dobré, udělali špatně. ()

Boris. odpad!

Bohužel...doba, kdy sem Willise obdivoval jako detektiva Johna McClana nebo Joe Hallenbecka jsou dávno pryč. Teď už je to jen stařec, kterej se propůjčuje do lacinejch filmů, který za shlédnutí fakt nestojí. ()

Shitonit odpad!

Multisračka: Záměr byl jasnej. Nasrat mě. Dokonale se podařilo. Chvíli jsem měl pocit že se to inspirovalo vetřelcem, a bude se mě to snažit vláčet dějem po stopách ničeho. Bohužel, film se inspiroval ničím, a v dojemné touze po filmovém nebi se plácá sám v sobě. Fajn moment: zjištění, že se na tu hrůzu dá vcelku rychle zapomenout. ()

Clark_Kent

Po tolika sci- fi vykrádáčkách a různých reameků z vesmíru, nemůžeme čekat kdovíjaký pecky přece. Bruce je opět uvolněnej a já se celkem krásně pobavil. ()

Mamlas odpad!

Kvalita tak na úrovni Asylum, spíš ještě horší kvůli třepající kameře, střihu i naprosté bezsmyslnosti všeho. Asylum se taky aspoň pokouší o nějaké bídné triky, tady se bez nich obešli úplně a zůstalo jen vypatlané žvatlání podle otřesného scénáře, debilní děj, hnusné barevné filtry a lacinost vyhnívající z každého záběru. Pochválit nejde nic. Blejt. (0%) ()

Pitryx

A mi je fakt úplně fuk že je to B, já jsem se královsky bavil a dávám 70%. Uznávám, že tam byly nesmysly, uznávám, že se herci flákali. Ale pro mne zábava až na střechu. Bruce Vilice velice střílel a sem tam házel hlášky, takže co. Já jsem jednoduchý člověk, mám rád přímý tah na branku, potažmo tedy na divákovo nervstvo, takže svobodně prohlašuji, více takových blbinek. ()

johnsnow odpad!

Ono najprv to pôsobí na willisovinu relatívne dobre avšak tá druhá polka ide do márii bohovej a nebol som to ani schopný dokukať. ()

baclajean

Brucovi zrejme nestačil záver v Armageddone, a tvorcovia sa evidentne ukájali na The Thing alebo Votrelcovi, čoho výsledkom bol tento brak. ()

arconike odpad!

Neviem, či by som to bez toho vína dopozeral.. Ale v každom prípade to bola hrôza. B. WILLIS už viac klesnúť nemohol. A to milujem sci-fi :) ()

Hopeman

Tak slovo "Dojebat" je v tomto případě něco jako uznání.....ten kdo to režíroval,psal scénář,sříhal,dělal kulisy,triky tak tydle všichni nebyli na tripu...ti si vzali k srdci slova prezidenta Trumpa a tu dezinfekci si prostě do těch žil píchali....* za žánr! ()

Heywood odpad!

Naprosto hloupé ve všech směrech. Hloupý admirál, špatná loď připomínající obrněný vlak z II. světové, herci bída nikoliv lesk, Willis stejný a stejný, námět už milionkrát špatně natočený, prostě po padesáté minutě už jsem byl doslova zdegustovaný. ()

DJMaroko odpad!

Tak to tedy bylo něco ! Musel jsem to dokoukat až do konce, ale vždy jen po deseti minutách. Hlavně, že k takovým sračkám se točí i dabing ??? nechápu. Nejvíce mě bavila scéna kdy se jednotlivé dvojice perou a při záběru na ostatní není vidět ani náznak pohybu jako kdyby zamrzli. To co už tady psali ostatní ...nechápu jak se Bruce k tomuto vůbec propůjčil to už může rovnou točit reklamu na Mountfield. Raději natočí dvacet sraček a má vyděláno a to se vůbec nemusí snažit. Klapka a vše na první dobrou ...prostě žádné přetáčky. ()

v.indruchova odpad!

V tomto filmu je vše špatně, už od začátku. Nedává to smysl. Dialogy psalo malé dítě s pastelkouzapíchlou v nose. Bruce ve filmu hraje arogantního pitomce, jedna hláška byla dobrá. Efekty jsou jak z roku 2000. Nestrácejte čas s tímto filmem, zahrajte si radši šipky nebo si přeštěte knížku. ()

endymion

Papundeklová sci-fi natočená v kulisách Červeného trpaslíka a ve skladu Hornbachu, na motivy slohové práce absolventa Jedličkova ústavu. Účast Bruce Willise se dá ještě pochopit, ale co tam dělal Thomas Jane?! Tome, tohle fakt nebyl spin-off seriálu The Expanse! ()

Yamatosan

Ach Willisi, jak moc je mi tě líto. Tohle si nezaslouží nikdo, a ty... jak se tohle do prdele vůbec mohlo stát? Co to kurva je? Mnohé kulisy evidentně jsou ty kusy polystyrénu z krabic od spotřebičů. Prakticky není záběr, aby nebyl WTF. Totální dno, všech sraček futrál. Chtěl bych říct, že vlastně celkem i chápu, proč se to některým fandům Willise nějakým zvráceným způsobem může líbit, protože on tam, mezi těmi hrůzami, co předvádí ostatní, i přes ten svůj styl hraní z posledních let, pořád trošičku trošilinku vypadá jako ten borec, co jsme ho milovali... jenže actually not, je stejně strašný, jako ostatní, jen to je do píče Bruce Willis, takže si chceme najít aspoň kousíček toho něčeho, nějaký ten úšklebek, rádoby hlášku... hovno, ne, šmitec, není to tam. ()

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu