Nezvaný host

Pomocný montér sloužící na mezihvězdném korábu letícím vstříc nové Zemi bude zanedlouho otcem. Musí však nejdřív přelstít nemilosrdnou vesmírnou hrozbu, která chce kosmickou loď použít jako zbraň. (AMC Czech)

corpsy

Sci-fi horor, kde sa dočkáte zopár parádnych hereckých výkonov. A hlavne ten od BW. Tento chlapík proste začal zabíja čas pakovinami tohto štýlu a tých pár melónikov za tieto výstupy možno investuje do kúpi nejakých starožitností, malieb...alebo proste len aby svojím krásnym dcérkam kúpil nejaké to autíčko, ako výživné. Tento B-C snímok považujem za jeho ďalší pád, pád ktorý mu je zrejme asi u prdele. Veď má za sebou toľko skvelých filmov, že si to môže dovoliť...možno si to tento kultový herec takto myslí...my by sme si ale asi od neho radšej dali niečo, čo má aj rozpočet a hlavne ducha diel, ktoré niekedy točil. ()

vegetol.mp

Levný rutinní Shimandlovský béčko, ve kterým Bruce Willis likviduje zombie emzáky v kulisách z dřevotřísky. Nicméně je to zábavný a fanouška žánru jako jsem já, to vcelku slušně pobavilo. Ale vzhledem k tomu, že následující Willisova akční sci-fi Cosmic Sin vzniká ve stejným tvůrčím týmu jako tohle, vzdal jsem se veškerých nadějí, že by to mohlo být dobrý. ()

bourec odpad!

Suits se nějak rochní v těch parazitech až zapoměl, že film musí taky trochu jako film vypadat. Kdyby tady byla kategorie do mínusu, třeba stoka, sračka, tak to tomuhle hovnu za ten konec dám. Co to bylo.0%. ()

Martrix

Mnoho hororů a scifíček obsahuje scény, kde postavy na svou zvědavost škaredě doplatí. Díky tomuto skvostu se k nim teď můžu počítat taky. Přestože ještě vláda nevyhlásila jednoletý tvrdý lockdown, který by mě na 24 hodin denně přibil k TV, dobrovolně jsem si pustil béčkový film jen proto, abych se podíval kam až Willis upadl. A bylo to poučné. Tento zážitek ve mě totiž probudil několik otázek jako: Není protizákonné, aby dělalo kameramana desetileté dítě? Opravdu si někteří lidé pletou slova originální námět a orangutální nátěr? Kdo tohle platí? Nu, otázek by bylo mnoho, ale ty do recenzí nepatří. Takže abych to nějak stručně okomentoval. Bruce Willisovi neuškodí ani účinkování v takovéto neoriginální a diletantské zbytečnosti. Pořád je to Ten Bruce Willis. Ovšem na stranu druhou, je tato roztřepaná, ohavně nastříhaná a laciná vykrádačka Věci a Vetřelce tak špatná, že ji ani účast Bruce Willise a ostatních brigádníků nepomůže. Kolskaja sverchglubokaja, kterou jsem nedávno viděl, je oproti tomuto neskvostu oskarová pecka. Netuším kdo je cílovka takových filmů, ale někde jsem četl, že vkus a soudnost jsou v mnoha ohledech velmi přeceňované schopnosti. ()

majo0007

Bruce ako pirátsky destilátor chlastu z čistidla na vesmírnej arche - treba vidieť - taký scenár máte v rukách raz za storočie! Pridať tomu viac cool šplechov a vypilovať hlavnú postavu (čo to bolo za pandrláka!), bolo by to najzábavnejšie scifíčko roka. ()

oveckaoa odpad!

Kurnik šopa co je tohle za posranou amatérskou parodii na sci-fi?. Na Zemi vypukne mor tak se rozhodnou, že lidi budou posílat na novou planetu, kterou obydlí a film sleduje život jedné posádky z vybraných lodí . Už od začátku je to stupidní kapitán lodi a jeho armáda cca 10 lidí se zavře v kryokomorách a nedělají většinu filmu nic na lodi je 300 000 lidí většina v kryospánku a zůstane vzhůru zhruba 15 lidí. Kdyby se kdokoliv vzpouřil stačí vyhodit kapitánskou kajutu ( jsou tam všichni v kryokomorách proč všeci na jednom místě nevím) a bylo by po starostech. Těch 15 lidí tam celý film dělá úplné kulové jen jeden občas umyje zem tomu říkám náplň práce jo teda pardon chlastají tam jakási podomácku vyrobený nápoj . Vypukne tak jakási mutantí nákaza a kulky jich nezabíjí a oheň taky ne všichni to ví nebo postupně zjistí , ale přesto do nich střílí pořád jak pacení. Thomas Jane je tam tak 5 minut na začátku má proslov pak až na cca 30 minut před koncem a je po něm. Na konci tam po nich střílejí plastovýma pistolkama podobnýma těch co reklamují v těch reklamách na nerv. Jo a jinak hlavní monstrum vypadá hůře než monstra z hororů z 80 let proti němu jsou i monstra co byli zde https://www.csfd.cz/film/82259-pomsta-vetrelce/komentare/ kvalitní. ()

Sany33

Príbeh: Zem je zamorená pandémiou a tak hŕstka obyvateľstva uniká do nového sveta na palube vesmírnej lode. Všetci sa ponoria do hybernačného spánku až na pár chlapcov z upratovacej čaty. Vec sa začína komplikovať keď sa na palube lode objaví mimozemsky netvor živiaci sa ako inak ľuďmi. Herecké obsadenie: Kariéra Brucea Willisa (nar. 1955, Západní Německo) nabrala strmú sínusoidu smerom k zániku. V poslednej dobe je jeho produkcia odpad za odpadom a inak to nebude ani tu. Prevedenie: zrejme všetky prachy išli na Willisov plat inak si neviem predstaviť prečo sa pri pohľade do vesmíru neustále pozeráme na jeden a ten istý záber lode a prečo má kameraman evidentne Parkinsonov syndróm krížený so začínajúcim štádiom epilepsie.  Pocity: Jedno klišé strieda druhé. Ani efekty ma nepotešili a čo sa týka toho hyspánca v hlavnej úlohe to je učinená katastrofa. Jediný človek čo si to na place užíva je evidenten Willis. A záverečná scéna AKA Armagedon, ktorá mala asi hrať trocha na moje city, tak pri tej ma normálne naplo. Pridaná hodnota: Absolútny odpad, ktorý zachránilo to že Bruce si to aj napriek tomu evidentne užil. 11% ()

JohnSmith

Tak tohle byla hodně velká sci-fi hovadina. Vykrádačka všeho možného, ale blbě natočená. Willis doslova příšerný. 1* za podiv, jak se režisérovi podařilo sehnat slušné béčkové obsazení. ()

sedm.1

Nebudeme si nic namlouvat, objektivně by si tato podívaná totiž zasloužila maximálně jednu * a nazdar, jenže se jedná o další zářez v posledních letech bohaté laciné Willisově kariéry, a v tomto ohledu prostě tu druhou * musím přihodit, jelikož kvalitativně to je skutečně o něco výš, než ten ostatní škvár, co Bruce jinak točí, respektive nyní již bohužel točil. Jako nechci to tedy nějak úplně přehánět a rozdivočet se 8D, ale Breach nabízí přeci jen opravdu o něco víc, než na co jsme všichni za poslední roky od této kdysi akční ikony zvyklí, především tedy poměrně snesitelnou zápletku, disponující dokonce i spádem a minimem nudných momentů, odehrávající se v důstojnějším a snad až přesvědčivém prostředí, s ne až tak imbecilními dialogy a chováním postav, a dokonce i s působivými momenty atmosféry a napětí, což je fakt jako už dost nečekané sousto. Willis se zde navíc veškerého toho dění též zúčastňuje víc, než bývá obvyklé a nepůsobí vůbec špatně, a i efekty koneckonců nebudí jen posměch, ale to už asi přeci jen přeháním, lacině to totiž působí pořád strašně. Takže za mě sice s odřenými oušky, ale přeci jen pěkné 2* za nenudící céčko z vesmíru, a já si tak myslím, že jak pro Bruce, tak pro potenciálního diváka této podívané to znamená docela pěkný úspěch. ()

iXtr3m3

Z úcty ku castingu vyslúžilých akčných hviezd (jednej kedysi áčkovej a ďalších béčkových) dávam dve hviezdy, ale strašný blábol, polystyrénové kulisy (a to doslova, stačí pozrieť pred koncom záber, kedy hlavný hrdina stojí pri otvorených dverách do únikového modulu, ako sa hýbu vo vetre, alebo len otrasmi :) Škoda. Čakal som aspoň na tri slabšie hviezdy, ale v skutočnosti sú to dve slabšie hviezdy a nebyť tých mien, tak je to odpad typu Asylumu. Škoda. ()

borec999

V najhoršom roku Willisovej kariéry tretí a konečne posledný film. Zase to nestálo za veľa, ale je to pravdepodobne to najlepšie čo v tomto roku Bruce natočil. Stále je to hlúpe, béčkové a lacné( mimozemšťania tu boli znázornení komparzistami, ktorí boli ponatieraní nejakým čiernym olejom). Akcia je hlavne v druhej polke, no film je paradoxne stráviteľnejší v prvej polovici, a to najmä kvôli Willisovi, ktorý tu dáva celkom solídne hlášky a zrejme ho natáčanie aspoň trochu bavilo a úplne to neodflákol. Takže za pár jeho hlášok a triezve zhodnotenie tvorcov, že nemá zmysel aby sa film bral v niektorých momentoch úplne vážne, to na tie 2* nakoniec zaokrúhlim. Stále je to však na pomery Willisových filmov bieda. 25% ()

mosnak odpad!

Už na první pohled poznáte, že Bruce je ve špatném filmu :-( zapomeňte na všechno co kdy v minulosti Willis natočil, protože za poslední roky se rozhodl, že bude točit sračky a tohle je jedna z nich... 1% ()

Flopik

Neviem čo ma šokovalo viacej, či tie hračkárske zbrane ktoré občas blikali, efekty kde zombie mali frcnuté na sebe troška čiernej farby alebo elitná admirálova jednotka ktorá umrela za 20 sekúnd. Ale zas nebudem kritický, vedel som do čoho idem a že Brucík točí jednu blbosť za druhou. Koniec kde mega červa porazíš tak, že viacej zakričíš a budeš ešte viacej strieľať ma rozsekal už úplne. Ohromná blbosť ale za pár úsmevných momentov 2* dám. ()

Israha

Spotřební DTV sci-fi horror, v němž režisér neumí budovat napětí, nezvládá vyděsit a přes jakous takous krvavost ani znechutit, a akci sice zvládá slušně natempovat, ale už se vhodně nepopral s atraktivitou jejího nasnímání. Nepomáhá mu ani hlavní protagonista, který vypadá jako vlasatější Enrique Iglesias, a nemá ani charisma akčního hrdiny, ani to sympatické loserovské. Ve výsledku pak film k jakés takés koukatelnosti táhnou jen Willis s Janeem, kteří nastavili svůj přístup na ideální poměr "mám u prdele/baví mě to" a na jejich výkonech je to znát. Jinak tu nic zapamatovatelného ani nápaditého není. Podprůměrné béčko, které svou existencí sice potěší milovníky stříleček po něčem slizkém v prostorách vesmírné lodi, a prostřednictvím Willise s Janeem brnká i na nostalgické struny fanoušků akčních hrdinů z osmdesátkem, ale samo o sobě je v podstatě zbytečné. ()

Bozvav odpad!

Co to jako mělo být? To si zase jednou pár dementů nasálo bílou lajnu příliš hluboko do hlavy a když u nich převládl neodbytbý pocit, že jsou z nich chytří, talentovaní a schopní filmaři, rozhodli se, že natočí něco velkolepého. A ejhle, ono to vyšlo! Tak velkolepou hromadu hoven už jsem dlouho neviděla. Scénář nebyl, neb takové snůšce nekompaktibilních zvratů bez zápletky, pointy a dějové linky se scénář říkat nedá. Režisér, potažmo břídil byl a zjevně režíroval - bohužel. Dialogy funkční asi jako žaludek krávy, když sní 2 kila hovězí sekané a neherci, tak ti byli bohužel také přítomni a to v docela hojném počtu. Jen jsem netušila, že díky coroně už ani Willis nemá co žrát, takže je ochoten objevit se v jakékoliv hnačce, co mu nabídnou, ale moc mu za to asi nedali, neb se ani nenamáhal cokoliv hrát. prostě tam jen byl. A pak že umělci nejlépe pracují pod tlakem a hladoví, pane prezidente?! Co více dodat? Kdyby to mělo nějaký úvod do děje, vysvětlení proč a kam, kdyby vyzuál nevypadal, jak zbytek kulis z ochotnického divadla z Kotěhůlek, kdyby kameraman nebyl debil, a kdyby tam alespoň někdo uměl hrát a měl co, tak by to nemuselo být úplně marné. Takto odpad je ještě moc dobré hodnocení. ()

Hapretor

Konečně Bruce ve filmu, na který jsem se vydržel dodívat ... slušná bejkovina ... konec očekávaně trapný ... ale zabavilo ... v poslední době omezené karanténou a covidem a apod. není záhodno pohrdnout i takovýmto brakem ... je docela vidět snaha ... za málo peněz hodně muziky ... jo ... za hudbu dávám hvězdu navíc ... ta měla šmrnc ... ()

korok

Nízkorozpočtovost, amatérština a béčkovost z toho dost číšela ale vzhledem k tomu, že jsem velký fanoušek vesmírných sci-fi, tak přimhuřuji oči a hodnotím možná lépe, než by si to zasloužilo. ()

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu