Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

Scaevola

Je se mnou patrně něco v nepořádku, ale kromě několika vyloženě povedených vtípků jsem se po většinu času nudil nechápavě zíraje na to, do čeho to také obsadili V. Kilmera. ()

Desmi odpad!

Řeklo by se, že vtip založený na parodování nacistů nikdy neomrzí... Tahle slabomyslná kravina bez jakéhokoliv děje mě ale omrzela fakt rychle... Těžká nuda s ohranými vtipy. ()

Igy007 odpad!

Chtěla jsem dát jednu hvězdu, ale když ono není za co ... Proč tvůrci geniální série Naked gun vyrobili tento shit ? Tak a teď jsem urazila shit. ()

MrKrahujec

No, na plný počet to možná opravdu není, ale když mě tyhle klasický parodie tak ohromně sednou! Chvílemi mi totiž silně připomínají nedostižnou Pytlákovu schovanku a občas přímo dosáhnou její úrovně. ()

FandaF

Jeden z nejzbytečnějších filmů, co jsem kdy viděl. Já vím, má to být bláznivá komedie a parodie. Ale podle mne dost špatná. Je to spíš blbost. ()

Talita1

Výborná komédia, kde mladá spevácka hviezda (Val Kilmer) odlieta do Východného Nemecka a pridáva sa k odboju. O fóriky tu nie je núdza, dokonca film servíruje aj kratučké paródie na Modrú lagúnu, Pomádu, Elvisa či westerny. V úvode ma pobavil olympische Mannschaft, v pizzerii zase ťahajúci syr a v závere scénky s fingovanou kravou. Celé to oživujú rockenrollové piesne a kreácie hlavného hrdinu. ()

pavont

Jedna z tych lepsich parodii a to je co povedat a hoci niektore gagy mi prisli trapne ci nevhodne ( nacizmus ), u vacsine som sa skvele bavil. ()

StepHood

Hoja hou na druhou, Párksoni. K této parodii jsem se dostal stejně slepě jako Mičl k zápočtům. Byla by to ovšem neuvěřitelná škoda nevidět další skvělou komedii z dílny bratrů Zuckerových a Jima Abrahamse. Jedná se přesně o ten typ filmu, kdy většina fórků je opravdu střelených. S každým dalším zhlédnutím si člověk ale všímá dalších a dalších drobných šprýmů a úsměvných narážek. Opravdu jsem se dlouho nahlas u nějaké komedie nezasmál. Jako ukázka by mohl posloužit monolog zlého německého důstojníka: „Dovole abych vám připomněl, pane Riversi, že trest za vraždu je smrt zastřelením. Doufejme ve vašem zájmu, že seržant Krüger přežije.“ * zazvoní telefon, Němec ho vezme* „Jaký je stav seržanta Krügera? … ano … rozumím … dejte mi vědět, kdyby se jeho stav jakkoliv změnil“ *položí telefon* „je mrtev“. Je tedy hezké přivítat mezi Toppera Harleye (Žhavé výstřely), Franka Drebina (Bláznivá střela), Teda Strikera (Připutejte se, prosím), Jacka Colta a Wese Lugera (Nabitá zbraň 1) dalšího – Nicka Riverse. Bravo!!! ()

mire.k

Perfektní parodie. Předchůdce připoutejte se prosím a bláznivých střel. P.S. Tak se mi zdá, že tu nějak mizely komentáře a hodnocení. ()

P@\/EL

Dle mého názoru se jedná o výborně zparodovanou satiru a nadlehčený pohled na studenou válku. Přítomnost absurdního humoru je u podobně ražených filmů podmínkou a musím říct, že zde těch dobře mířených vtípků je dostatek, což má za následek, že se divák co chvilku něčemu chechtá a nemá šanci se ani chvilku nudit. Tomu všemu navíc do karet hraje i fakt, že film nabídne poměrně vydařený a ucelený příběh. V neposlední řadě mě potěšilo i to, že je film nasáklý vynikající hudbou - tedy rock 'n' rollem. ()

Yamatosan

Z hlediska tvorby ZAZ spíše slabší (však se teprve rozjížděli), v porovnání s valnou většinou dnešních parodií pořád silně nedprůměrné. ()

zanvalzans

Hviezda za kravu.Inač neviem prečo tak vysoko hodnotiť total-sprostý film v ktorom ponižovať nemeckú rasu.No proste debilizmus na entu!!!!!!!!!!!! ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí