Týně a Sylvě zemřel táta. Týna se snaží pokračovat v otcově odkazu a starat se o statek, Sylva je naopak rozhodnutá, že statek prodá. A není sama, i ostatní lidé z vesnice se zajímají. Týna vyčte svému klukovi Štěpánovi, že jí nepřivezl plynovou bombu na grilování. Štěpán pro ni jede, ale má autohavárii. Zachrání ho Janek Linhart, bohatý podnikatel z Prahy. Ten se před svými kamarády vytahuje, že Týnu dostane do postele. Vymění si se svým řidičem Vildou role, Janek bude vystupovat jako Vilda a Vilda jako Janek. (TV Prima)

borohub odpad!

Když jsem viděl ukázky a upoutávky, tak jsem věděl že je zle.. Ano Krejzovi byli totální sračka, jenže ty se aspoň nebrali příliš vážně a po prvním dílu bylo téměř jasné jakým směrem bude seriál směřovat. Po prvním díle tohoto absolutně nevím, bude to komedie? bude to něco "vážnějšího" (lol) ve stylu ordinace? Herecké obsazení mi vůbec nesedlo, ti Krejzovi se aspoň ze začátku mohli pyšnit obstojným Postráneckým v hlavní roli, zde je v hlavní roli příšerně nesympatická Eva Burešová, která s výjimkou totálně sračkových seriálů v ničem jiném pořádně nehrála a ještě víc nesympatický Marek Lambora. Ano v seriálu i lze zahlédnout známější tváře, ale přišlo mi, že se spíše jelo na kvantitu než na nějakou kvalitu (proč je těch postav vlastně tolik?). Přítomnost ducha snad ani nebudu komentovat, na to si netroufli ani v těch Krejzech a to byla pořádná pičovina.. ()

AgnesDee

Postavy a jejich situace jak z telenovely, romantická zápletka jak ze Zkrocení zlé ženy, jen mnohem pomalejší a bez misoginie. Po shlédnutí této epizody jsem také pochopila, proč je popis k tomuto seriálu tak dlouhý, protože bez něj by se divák naprosto ztratil. Nedostaneme v podstatě žádné informace o práci Janka, sice je zde řeč o jakési zázračné vodě, ale spíš by to působilo jako naprostý bullshit, a co je k sakru ta jejich kuchařka, jejíž jméno už si nepamatuju, zač? Proč do toho pletou jakousi kouzelnou moc a vodu, jejíž účinky nemusí nepozorný divák ani postřehnout, když to zatím vypadá, že to pro příběh vůbec není podstatné? A kdo je ten tajemný profesor s jednou nohou, který tam pořád jenom sedí v kuchyni a nic nedělá? To tam pracuje? Nebo je bezdomovec, protože prochlastal všechny peníze? Po tomto díle mi v hlavě naskočilo více otázek, než mi je seriál zatím schopen odpovědět. Technická stránka seriálu až na pár výjimek není špatná (jen ten střih je dost zlý, hlavně na začátku, kdy se prostříhávají scény z pohřbu a z firmy - proč se prvně nevěnovali jednomu segmentu, a potom až druhému?), ale jinak se na seriál dá celkem koukat, herci jsou sympatičtí a nevím proč, ale zajímá mě, jak se ji bude snažit sbalit, když měli mezi sebou asi tři konverzace. Možná to je ten důvod, nevím. ()

EddieIron

Myslím, že to tvůrci už při psaní scénáře nevzali za ten nejlepší konec. Pokud jsem to správně pochopil, je mlaďas něco jako solární baron a ti fakt v současnosti sympatie veřejnosti nemají. A když ještě tenhle frajer hned na začátku okrade porodnici, tak nevím, jak z něj chtějí udělat /předpokládám/ sympaťáka. To, co provedl bych normálně klasifikoval jako podvod a další díly se mohly točit na Borech. Jinak je to takový typický český seriálový pilot, kdy se jen seznámíme s postavami. Trochu to shazuje hadička na traktoru /to fakt neumí vymyslet něco méně blbého?/,ale nápad se zjevením Oty Jiráka je fajn a chtěl bych, aby pokračoval i v dalších dílech. No a Eva Burešová? Na tu bych se vydržel dívat pořád. :-) ()

Ajfist odpad!

Hloupost,nad hloupost.Dcera se tulí k duchovi svého otce.Její ségra provede neodhalitelnou závadu na traktoru.Batulková má zřejmý problém v tom,aby se neodhalilo,že syn není synem jejího manžela.Superpitomec se snaží za sázku sbalit holku co má úplně jiné starosti a pak se do ní nabeton zamiluje a už nepůjde o sázku,ale o lásku.Předvídatelná primitivní kravina.Jako vždy,když je před uvedením přehnaná reklama a upoutávky co naserou každou chvíli do obrazu sledovaného pořadu. ()

Fracek

Marnost nad marnost, je to marnost, z hovna bič neupleteš ... takže v žánru jakýchsi uplkaných telenovel, kde divák uslintává nad vztahovými zvraty či zvratky je to za deset hvězdiček. V případě, že bychom očekávali inteligentní zábavu s oblíbenými i neoblíbenými herci je to odpad, ale něčím herci musí vyplnit místo mezi reklamama, takže s úctou k jejich pozici na trhu práce dávám za jedna. ()

doriana.g odpad!

Dala jsem cca 10 minut. Ještě teď je mi špatně. Vlezlé, podbízivé a úplně pitomé. A ti hlavní dva jsou nesympatičtí až na facku. ()

jauahaoas

Normální člověk se na tyto seriály nemůže koukat a dokoukat, tak nemůže ani hodnotit. Škoda, s chutí bych dal "ODPAD"! ()

malet

Asi jsem cílová skupina, mně se to prostě líbí.... Představení hlavních hrdinů, rozehraná hlavní linie, lehce odpočinkové téma a sympatické obsazení. Drama ohledně prodeje statku a zfalšovaného mailu tatíka, hnusná Batulková shazuje vinu za nehodu na potencionální snachu, mládežníci se baví po pražsku, drbny se předhánějí v buzeraci podpantofláků, tatík duch mi vůbec nevadí, naopak mi bylo líto, že nepřišel, když Týna skolila ten strom. Jen ten traktor byl trochu přitažený za uši. Doufám, že to bude pokračovat v tomto sympatickém duchu... Zatím 4 hvězdy.. ()

lineker odpad!

Napadá mne pouze jediné. Dá se ještě v trapnosti a hlouposti na české seriálové scéně posunout níže? ()

Josie7 odpad!

Někdo došel k závěru, že nic v TV se nemůže obejít bez Tomicové, Batulkové, Šťastného atd. stále stejní herci z předešlých seriálů, jen prostě přecházejí z jednoho do druhého. Co vůbec nechápu, je obsazení dvou typově stejných hereček - Burešové a Jánové - koneckonců fotka dole je tohoto přešlapu důkazem - je na ní Burešová, ne Jánová! Mladá zjevně vbrzku milenecká dvojice Burešová + Lambora je katastrofa, nesympatie na druhou! Řídký děj víceméně o ničem, hadička z traktoru, kácení stromů, trocha vzušení z bouračky, zmrtvýchvstání Oty Jiráka... co k tomu dodat? Jo, ještě primitivní písnička! ()

Calabria

Hodnotit každý díl tady nebudu, jsem u 3. dílu a budu koukat i nadále a jde vlastně o takový uplně běžný seriál z nelékařského prostředí. A pro mě jsou postavy Burošové, Jánové, Lambory a Pavelky uplně v pohodě, nejvíc mě zarazila role Tomsy alias Pupíka - Naprosto se hodí na svoji roli a perfektně zahrané. Jánovou (nwm jak se jmenuje v serialu) jsem oproti Kuřete nepoznal, jen mě něco říkala mimika. Role Záporačky jí svědčí uplně stejně dobře. ()

Jarsey odpad!

Vzala se parta z Ohnivýho kuřete a přesunula se do jinýho seriálu. Což by mi nevadilo, Ohnivý kuře jsem měla ráda, dodnes si občas pustím nějaké epizody. Ale nemůžu se dívat na seriál, kde je mi hlavní hrdinka neskutečně nesympatická. Druhý díl jsem dala jen do poloviny. EDIT: Občas ze zvědavosti kouknu i na další. Stále o ničem. Interiéry mají lepší i ochotníci, kancelář, Jankův byt, neskutečně odporný, bezduchý interiér. Protože ale už se v dnešní době nedivím ničemu, tak mě ani nepřekvapuje obsazení herečky Terezy Brodské, která mluví hrozně nepříjemně, nemá výslovnost a neustále to zní, jako by byla opilá. Hodně špatné obsazení. Odporné interiéry. Nerovná se dobrý seriál. ()