Epizody(8)

Adam Price žije pro rodinu. Spletitá síť tajností ho ale přinutí, aby začal zoufale pátrat po pravdě o lidech, kteří mu jsou nejbližší. (Netflix)

Sticks

Od zhlédnutí Stranger se bojím otevřít lednici aby na mě nevyskočil Adam a zvolal Kde je Corinne. Pořádně hluchý cast a špatný výběr herců a oproti El Innocente vyústění nedává smysl a hodně linek zůstane hluchých, takže příběhy se nespojí. Musím zjistit jak je to v knize, zda to autor všude fakt takto usekl. ()

kokofek

Mám ráda seriály,které vás nechávají po celou dobu v napětí a nemají hluchá místa. A přesně to dostanete a to plnou porci. Angličani to vždycky uměli. ()

Slack

Celkom slušne sa to tvári ako riadny napínák. Ako prešpekulovaná detektívka, čo nás má zdanlivo dôležitými zvratmi zmiasť aby sme neuhádli pointu predčasne. Slušne natočené, slušne zahraté. Napriek tomu mi zostal po pozretí čudný pocit, že ma podviedli a nedodali objednané. ()

PeDe

Chcela som dat 4 hviezdy, ze "super, az na ten koniec..." ale vlastne, ten koniec bol celkom fajn. Nie vsetko sa musi skoncit s big public prekvapivym rozuzlenim. Serial BOL o tajomstvach, tak si neviem predstavit lepsi koniec ako nejake dalsie tajomstvo ()

LadyLokiLili

Upřímně nemám co vytknout. Akorát mě trochu zklamal konec. Protože ve výsledku jak byl ten příběh zamotaný, nic z toho tam ani nehrálo roly. Proto doufám v další sérii ()

JB001

Moc příjemný divácký zážitek shlédnutý za dva dny. Bavilo mne to od začátku do konce. A ten závěr byla třešnička na dortu. Kéž by takových seriálů bylo povícero ()

Lunado

Nie práve najklasickejšie krimi, výborne natočené, slušne oscenarované a tí herci. ..Aj ti mladí sú prekvapujúco dobrí. Každý má tajomstvá, každý klame, a kto klame môže aj zabiť. Z lásky k žene, k peniazom, všetko tu je. Má to spád a prekvapujúce zvraty. ()

vopajslikova

Dobrý seriál s mou oblíbenou Siobhan, leč s brzy předvídatelnými pachateli. Bohužel poslední dobou je módou mezi autory zařazovat do filmové tvorby i vraždění nebo týrání zvířat; důvod nechápu a považuji to za zvrácenost. Tato skutečnost i ubírá hvězdičky v mém hodnocení. ()

planetta

Mám slabosť pre britské kriminálky ktoré sa produkujú posledné roky Je to napínavé, dobre zahráte a má to spád ()

Lady_Gaga

Taková spatlanina, ze které nakonec stejně nic nevzejde. Jakoby to bylo spíchuté horkou jehlou a honem předhodit divákům. Hlavně kasírovat prachy za natočení. Za mě zklamání. ()

dalia

Napínavé, nenudila jsem se ani chvíli, herecké výkony jsou přesvědčivé, především Richard Armitage a Siobhan Finneran jsou skvělí. Nicméně závěr mne trochu zklamal. Při zpětném pohledu do sebe jednotlivé linie sice zapadly, nicméně vytvořily spletenec, který je natolik překombinovaný, že působí prostě nevěrohodně. Řetězec událostí vedoucích jedna k druhé bych brala, ale tady se setkává spíš několik nezávislých linií, takže mám pocit, že některé prostě měly sloužit pouze jako účelové falešné stopy a K většímu zamotání příběhu. Upřednostnila bych spíše prostší, ale věrohodnější řešení. Navíc závěrečný trik s pistolí by při pečlivé policejní práci neobstál, čas vraždy by mělo jít takto brzy po jejím provedení určit dosti přesně a bylo by tak jasné, že v té době byl již údajný pachatel ve vazbě... Škoda, protože až na to rozuzlení se seriál vyvíjel velmi slibně. ()

evita_

Na to že to bola anglická produkcia to bolo vskutku pozerateľné. Bolo zaujímavé ako sa rozpletali prepojenia medzi jednotlivými postavami až do grandiózneho finále. Celkom sa mi začínajú páčiť tieto netflixové 8 až 10 dielne seriáliky, pri ktorých neočakávate ďalšiu sériu a tých 8-10 častí je tak akurát. Ja som zástanca toho, že spravodlivosť musí existovať a zlo má byť potrestané, ale v prípade Stranger mi nevadí ich poňatie spravodlivosti. Ba naopak, celkom som ho privítala. Podľa tohto spravodlivosť nie vždy musí korešpondovať so zákonmi. Ale na to má samozrejme každý iný názor. Pozrite si a rozhodnite sa sami ;-) ()

sunshine29

Mně se to líbilo moc, nedávno jsem dokoukala Mělas to vědět, a tohle mi přišlo mnohem lepší. Nebylo tam hluché místo, bylo to uvěřitelné, napínavé, příběh gradoval, konec to nezkazil - co víc si v dnešní době přát? Mám ráda seriály, kdy skončí díl, a i když je už půlnoc a vy zítra vstáváte v 5, stejně Vás to nutí si pustit další. Tenhle to splnil do puntíku. ()

akiba

Je zajímavé, jak jde něco, co je tak dobře napsané, zahrané - zkrátka zábavně a umně hněteno osm dílů, totálně sundat posledními pěti deseti minutami. Nechtělo se mi tomu věřit. Asi jako tibetská mandala vysypávaná několik dnů z barevného písku do úžasných ornamentů a nakonec to ti mniši rozfoukají. No, nevím, jestli tohle byl záměr i tady. Ačkoli jsem hned zezačátku rezignoval na požadavek uvěřitelnosti, tak to byla příjemná napínavá zábava. Tedy až na ten úplný závěr, za ten jde jedna hvězdička rozhodně dolů. Achjo. A ještě jedna věc. Název by měl být v češtině spíš Neznámá. Jako Stranger je v celém seriálu vždy označovaná jen ta holka z plakátu, takže rozhodně ne nic v mužském rodě. ()

sportx

Musim říct, že jsem byl skeptický, ale nakonec mile překvapen zpracováním. Ano některé scény působí jako Simír a André, ale snad se kamera poučí. Taková na dnešní poměry dobrá jednohubka. ()

Amy.Daymy

To, že je seriál tohto žánru dobrý zistíte hneď, ako si namiesto plánovaného pilotu pozriete hneď štyri diely a s ťažkým srdcom to vypnete len preto, že je pol tretej a vy ráno vstávate do práce. Veľmi ma bavilo tempo, akým sa veci vyvíjali, vrstvili a pridávali. Obdivovala som Cobena za to, ako si to vôbec vedel takto vymyslieť. Hrozne som žrala tie detaily, maličkosti… Až do momentu, kým sa veci nezačali vyjasňovať. Všimla som si tam extra nepomer. Akože jeeežiš, to už máme 7 častí z 8? A ozaj ich nemôže byť 9? No ok, tak to pome rýchlo skončiť. A je to cítiť. Aspoň ak ste milovníkom postranných príbehov a načrtnutých spojitostí, nebudete pri titulkoch úplne spokojný. Napriek (či práve vďaka) tomu vám táto vec ešte dlho bude vŕtať v hlave. Jednu hviezdu odoberám fakt len za trochu zbrklejší záver, než som čakala. ()