Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (184)

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Film o dvouch neskutečně sexy lidech, kteří mi k sobě ale vůbec jako pár nesedí...Příšerná hudba nabitá sexem téměř v každé minutě filmu, neskutečně zmalovaná Jennifer Lopez stylem konce 90.let minulého století, zastavený záběr cca každých 10 minut, případně v situaci, kdy to je opravdu nutné :D :D A plytkost a namachrovanost, kterou se snaží Lopez narvat do každého záběru...Ne,ne, ne a už nikdy to nechci vidět!!! Jediné, co bylo fakt super, byl rozhovor Clooney/Lopez v baru, který vrcholil tím nejlepším, na co všichni, včetně nich, čekali....Je to pakárna a Soderbergh na tom zbytečně ztratil plno času, kterých mohl využít rozhodně jinak... ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Žánrový mix,který S.Soderbergh povýšil opět na něco jiného,lepšího.Tohle prostě neni obyčejný film!I zde je režiserův styl jasně nepřehlédnutelný.Je to opravdu od všeho trochu,ale vše ve správných dávkách,výborní herci,pohodová atmosféra,oddychovka první třídy,která v sobě má ale mnohem víc.Doporučuji!!! ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Do kufru je Vás škoda." Tak s tím souhlasím, ale kdybych občas utíkal z vězení, tak bych rozhodně chtěl být alespoň jednou při útěku zavřenej s agentkou Sisco v kufru auta. Mě to kočkování mezi zlodějem a agentkou zkrátka docela dost bavilo, protože sympatičnost obou hrdinů hravě přebila lehce pokulhávající příběh. Ale co chtít víc, než být jako ON a užívat si to s NÍ. Někdy mě až mrzí, že se dám tak snadno obalamutit úsměvem nebo zadkem. Snad mě omlouvá to, že je to celkem slušná pohodovka. ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Je to tak mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale kvůli Jennifer se přikloním výš. Zakázané ovoce je trochu nadprůměrný krimi snímeček o charismatickém zloději (George Clooney) a policistce Jennifer Lopez, kteří se tak trochu dají dohromady a pak... Už nic nenapovím, ale věřte, že jednou se na to určitě dívat dá ;-) ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Také cvičenie pred Dannyho parťákmi, konkrétne teda pred jednotkou. Medzi Jackom a Karen to celkom iskrí, aj by človek uveril, že by si obaja medzi sebou začali ako zástupcovia oboch pólov zákona aj v reálnom svete. S reálnym svetom ale Zakázané ovocie nemá spoločné nič, čo by vôbec nevadilo, ak by mal film lepší spád a celkovo bol zábavnejší. Takto skôr ide len o dopĺňanie si filmografie Stevena Soderbergha. V poprehadzovanom deji som nevidel žiadne výrazné plus, asi by som si film užil viac v chronologickom slede. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (9)

  • Stařík, který přistupuje do výtahu k Buddovi a Jackovi během zátahu FBI, je Philip Perlman - tchán producenta filmu Dannyho DeVita. (Karlos80)
  • Scény z Nápravného zařížení Glades byly natočeny ve vězení Angola v Louisianě. 500 zdejších věznů posloužilo jako komparz. (Karlos80)

Reklama

Reklama