poster

Zakázané ovoce

 • Česko

  Mimo dohled

 • USA

  Out of Sight

 • Slovensko

  Zakázané ovocie

Krimi / Komedie / Romantický

USA, 1998, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Zábavný film, kde George Clooney hraje tu roli, která mu sedne ze všech absolutně nejlíp a dalo by se říci, že nic nového by se od něj nedalo čekat a komedií na podobné téma se s ním natočilo hafo, ale právě tahle krimi-komedie je něčím, co se jen tak nezapomíná, alespoň na mé straně to zaručeně funguje. Slušní herci, kteří jsou všeobecně dost známí, zajímavý námět, který se ponejprvá zdá být okoukaným, ale nakonec překvapí svým průběhem a parádní nevtíravá hudba, která už dost tak podtrhuje příjemnou nekousavou atmosféru krádeží bank, bank a jenom dalších bank. Co také jiného krást, co může být jednoduší, pane Clooney? Možná už jen to kasíno, ale to opět patří do jiného příběhu, žé? --- Mladá paní, počkejte já vám s tím pomůžu. Tohle je práce pro pořádnýho chlapa - ...ale peníze nečekejte. Byl to Váš nápad. - V pořádku madam. Mně stačí to auto.(19.11.2007)

 • Kryšpín
  ****

  Víc se mi líbil Ving Rhames a jeho neustálé volání jeho sestře. Není to tak skoro úplná komedie, nesmál jsem se tak často jak jsem chtěl. Jediná scéna při ktoré jsem se smál je jak jeden z lupičů zakopne a vystřelí si omylem svůj mozek. :o) Spíš to bylo celý romantický film. Ale neltuju toho. Fajnovej snímek.(15.2.2004)

 • haWranka
  ***

  Já nevim, nevim...Možná jsem od toho čekala trochu víc, něco mi na tom pořád vadilo. Možná ta hudba, možná ty střihy, možná J.Lo (tu fakt moc nemusim) nebo to, že jsem se v půlce začala nudit. Řekla bych, že tohle je standart a na Dannyho parťáky, kde George Clooney hraje mnohem mnohem sympatičtějšího zloděje, tohle rozhodně nemá. Slabý 3...(19.2.2007)

 • PALINO
  ***

  Rukopis STEVENA SODERBERGHA je cítiť z každého záberu a aj preto je ZAKÁZANÉ OVOCIE dobrým a štýlovým filmom, ale ako celok tvorí iba ľahký nadpriemer. ZAKÁZANÉ OVOCIE je totiž jedným z tých filmov, pri ktorom sa človek baví a ani ho nenapadá, čo by mu vytkol, ale nemôže ísť s hodnotením vyššie. Je to skrátka film, ktorý má štýl, šmrnc, dobrých hercov, ale NIEČO mu chýba.(25.1.2005)

 • bouncer
  ****

  Slušný snímek, který si na nic nehraje, navozuje pohodovou atmosféru a z průměru ho vytahuje především charismatický George Clooney. Jediná škoda je, že všichni víme, že Soderbergh umí ještě víc. Přesto bez předsudků tento snímek patří k tomu lepšímu, co v žánru komedie/krimi uvidíme. Proč nestrávit 2 hodiny oddechem při tomto příjemném filmu?(15.3.2004)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 9. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Když je Jack a Karen na skleničce v hotelu, venku sněží. Šlo ovšem o sněžení vytvořené počítačově. (Pumiiix)

 • - Samuel L. Jackson a Michael Keaton si ve filmu střihli camea. Jacksona si můžete všimnout na konci filmu, hraje jednoho z trestanců. Michale Keaton se na chvíli vrátil k roli Raye Nicoletteho, kterého si zahrál v dřívější adaptaci románu Elmora Leonarda - Jackie Brown (1997). (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace