Pan Jaroslav Soukup přeci jenom v 80.letech točil moc pěkné filmy , příkladem je i zde samotná Láska z pasáže , ve které režisér poukazuje na to , že přidat se k nějaké špatné partě si nese určité následky , zpočátku všechno v pohodě , ale potom? dost smutný závěr propojený poměrně slušnou písničkou Michala Davida , ( kterou osobně žeru ) , a když jí slyším . tak se mi vybaví jediné ( a myslím , že i ostatním , kteří tento film viděli ) smrt Lukáše Vaculíka alias Pavla Kříže ( jméno hlavního účastníka se mi dost líbilo a bylo zvoleno dobře ) . a to prostředí ve kterém se film odehrává je moc dobré ( pasáže , kluby , diskotéky + k tomu ještě dobrá muzika ) . Tomuto filmu nemám a ani nemůžu nic vytknout , protože to byla parádní 73 minutová jízda , která mě doslova pohltila.100%.PS: To , že je tam pár písniček neznamená , že celý film je muzikál!!!(24.9.2011)

Opět zcela perfektní. Vaculík bez Tofiho sice působí trochu osamoceně, ale vedle sebe má zdatné protihráče jako je mladý Vašut s Vetchým nebo Miloš Vávra. Příběh je opět dobře chytlavý se songy, které film trochu zbytečně oslabovaly tím způsobem, že Davidova muzika je hravá a film tak nechtěl vyznít, ale Zabitej čas je skladbou, která z Davidova repertoáru poněkud vybočuje svoji dravostí. Tragický závěr s další baladou od Davida však nemá chybu.(27.2.2011)

Tento film docela odpovídá realitě 80. let minulého století. Dokonce ukazuje, že ani ten slavný socialismus nebyl bez poskvrny, a to je na "totalitu" co říct. Dneska se točí skoro jen odpad a přitom - podle mainstreamu a podobných idiotů - tady vládne pravda a láska a svítí sluníčka. Láska z pasáže je hezký film, docela drsný, se skvělými herci. Kdo ještě neviděl, měl by napravit.(17.1.2019)

Příběh party z Václaváku nutí trošku k zamyšlení. Pavel toužil najít si něco lepšího, co si nemohl splnit. Chtěl jít svou vlastní cestou a tak se začal pohybovat na hraně zákona. Tipoval byty pro své kamarády a to se mu nevyplatilo. Nedivím se, že většina holek po Vaculíkovi šílela. Na některé písničky Michala Davida začínám být alergická.(29.5.2009)

Naprosto vzorová Soukupovina. Drsná, plná veksláků, čorkařů a divnejch ksichtů a jinejch zjevů. Do toho Lukáš Vaculík s parádní rolí, ve které se ukázal hodně dobře a závěr na škále drsnosti u československých filmů na jasném vrcholu. Jednohubka jak ulitá z bronzového odlitku československých kriminálek.(9.1.2018)

• - Když se jezdilo s filmem po premiéře po městech, tak si Lukáš Vaculík užil své. Fanynky doslova ječeli všude kde se ukázal. (cariada)

• - Autor námětu Miroslav Vaic myl v roce 1968 výlohy a okna v bytech stejně jako hlavní postava filmu. (Monco)

• - Vůz, který ve filmu řídil Roby (Marek Vašut), byl Ford Escort MKIII vyráběný v Německu v letech 1980 až 1986. (JARDAHONDA)