Světlo a stíny

• USA Shadow and Bone
USA, (2021–2023), 14 h 52 min (Minutáž: 45–64 min)

Tvůrci:

Eric Heisserer

Předloha:

Leigh Bardugo (kniha)

Jessie Mei Li, Ben Barnes, Freddy Carter, Archie Renaux, Amita Suman, Kit Young, Simon Sears, Daisy Head, Julian Kostov, Caroline Boulton, Tom Weston-Jones (více)

Série(2) / Epizody(16)

Když mladá bojovnice projeví kouzelné schopnosti, které by mohly sjednotit její svět, začnou proti ní kout pikle temné síly. (Netflix)

Recenze uživatele FildasCZ k tomuto seriálu (8)

Rusalye (2023) (S02E02) odpad!

Ten ceský cz dabing tomu dává totální odpad. A upřímně mě to vlastně vůbec nebavilo. Mám to jen, jako pozadí. ()

Magnetická přitažlivost (2023) (S02E03) odpad!

SPím u toho a přemýšlím zda i v pozadí to dokoukám, protože se tam jenom kecá... No co další nudný díl, ()

Každá obludnost (2023) (S02E04)

Konečně se něco dělo a zjištění, že jsou úplně bezmocní je to nejlepší zjištění. ()

Hlas srdce neposlouchej (2023) (S02E05) odpad!

A to mělo být co ? Pořád jen kecají a žádná akce ()

Nemám srdce (2023) (S02E06)

Mně už je z hlavní postavy neskutečně blbě a ten cz dabing to akorát umocnuje.. ()

Sejdeme se na louce (2023) (S02E07)

Chtěl jsem říct, že tam byla bitva, ale vypadalo to spíš, jak dva tábory ožralých nemehlů. No a tak to vypadá, když někdo má prachy, ale nemaji mozek na to, aby to trošku vypadalo. ()

Žádný pohřby (2023) (S02E08)

Nejlepší na seriálu a největší kliše je miluji tě. Děkuji za konec utrpení. A doufám, že třetí série nebude. A jestli jo, tak na kulisu u vaření poslouží něco smysluplnějšího. Male vstávej ty starý ožralo. Trochu matrix scén ke konci. Ninio potřebujeme slepíčí polévko bo má hroznou kocovinu. Dívěj se, co to přineslo. TO se tedy dívám. TO zní fakt absurdně. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (více)

Novinka režiséra Raidu nabírá obsazení

Novinka režiséra Raidu nabírá obsazení

28.06.2021

Akční thriller Havoc režiséra Garetha Evanse (The Raid, Gangs of London) nabírá další herce. Fanoušci tvůrce, kteří snímek netrpělivě vyhlíží, už nějakou dobu ví, že si v něm hl. role zahrají Tom… (více)