Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

ArsenalEagle

Holidate je klasickou romkom, která ale nabízí 2 naprosto famózní scény - prst a projímadlo - za obě si totiž zaslouží nadprůměrné hodnocení, protože jsem se docela intenzivně nahlas zasmál. Navíc Emma a nakonec i Luke jsou dva sympouši a jejich chemie funguje bez větších zádrhelů. ()

O.Peta

Skvělá sympatická pohodovka do předvánočního období od které nechci nic jiného než relax a takový ten přihlouplý úsměv na tváři. Z toho by pro mě klidně časem mohla být osvědčená klasika, to prověří až čas. Pro Emmu Roberts mám slabost už asi 10 let a Luke Bracey je kus chlapa s charisma jako Chris Hemsworth a v obličeji celej Sean Bean. 70% ()

Riddick77

Je to sračka, která nikdy neměla spatřit světlo světa. Neni to vtipné, není to romantické, není to svižné, není to sváteční a nekorektnost se míjí účinkem. A katastrofálně přehrává i Emma Roberts. Ohavnost... nebrat... nikdy! 1/10 ()

IceQueen

Musím povedať, že tento romantický posilňovač frustrácie ma prekvapivo celkom pobavil. Sladká Emma úspešne preberá žezlo po povinne blonďatých amerických veteránkach typu Meg Ryan, Cameron Diaz a Katherine Heigl, kráľovnách neurotických, neukojených, romantických hrdiniek. No a austrálsky fešáčik Luke je proste na zjedenie (eufemizmus). Takže všetky pohlavia budú spokojné. Ten biedny záver si mohli odpustiť, bolo mi trápne aj za slečnu. ()

JasonCZ

Skvěléj nápad na romantickou komedii.... v USA tohle je opravdu normální... V Česku těžko.. Samozřejmě tam zas museli být hovna🤔😂😂😂 ()

M.i.k.e

žena mi řekla,že prý koukám na samé depresivní věci a ráda by něco odlehčeného,vtipného a pozitivního.Jako první jsem zkusil Emily In Paris,což je možná pozitivní až moc a druhá volba padla na Holidate i s tím rizikem,že půjde o blbost.A hle opak je pravdou.Jasně,že Holidate je předvídatelné a ústřední nápad je klišé,které nemá čím překvapit.Nicméně když se tohle klišé natočí tak aby bavilo,nemám s tím problém.Naposledy to fungovalo třeba ve Friends With Benefits,které se točilo na podobném principu,jakkoliv tam byl hlavním tahounem sex,kdežto tady je to primárně "útěk" od rodinného nátlaku na vztahy,svatbu a s tím spojené dohazování.Velkým plusem je pak v tomhle případě fakt,že je to jednak celkem vtipné a většina humoru funguje a druhak je to chemie ústřední dvojice Roberts/Bracey,kteří se skvěle doplňují a správně to mezi nimi jiskří.Kdyby bylo víc podobných oddechovek,nevadilo by mi to...70% ()

vydumnica

Pripomenulo mi to Last Christmas z minuleho roku, ale Holidate je este lepsie :-). Sledovala som to na Halloween, vsetci horory a ja toto. Ano jasne ide o typicky predvidatelnu "rom-com", ale co je na tom, dolezite je, ako sa clovek pri filme citi. Cely cas som mala usmev na tvari, Holidate je taky feel-good movie a o tom to je, v danej chvili mi dal presne to, co som prave potrebovala! Po narocnom dni vcera som si dnes pri tomto filme fajne oddychla a sympatickej dvojici fandila. Kludne by som si to pozrela este raz. Od Vianoc az po skoro dalsie Vianoce spoznavame holidate alebo dvoch single ludi, ktori su akoze spolu na vsetky americke sviatky. Cool. Pacilo sa mi to, len neviem preco su vsetky americke komedie vzdy hlavne o sexe. Niektore scenky boli prehnane ako to tiez vzdy byva, ale vcelku fajn, takych 75% by som dala. Emmu Roberts som predtym nepoznala, vygooglila som si, ze Julia Roberts je jej teta a vlastne aj sa trosku podobaju. ()

Aljak

Vo svojej podstate veľmi podobné ako minuloročný film Plus One. Princíp rovnaký, akurát ten bol o svadbách a tento je o oslavách. Každopádne, veľmi príjemná komédia s mnohými vydarenými dialógmi a sarkastickými narážkami, hoci so zopár prepálenými scénami. Schéma absolútne priamočiara a predvídateľná, no napriek tomu pozerateľné, a to aj vďaka sympatickej hereckej dvojici v hlavnej úlohe. Ako oddychovka fajn, určite sa človek pri tom nenudí, no na druhú stranu to nebolo ani nič extra výnimočné. Spomínaný podobný film Plus One sa mi páčil viac. ()

Martin741

Cista pohodovka, romantika jak ma byt, velka laska on +ona, Luke Bracey a Emma Roberts boli naprosto vyborni, John Whitesell odviedol skusenu rutinu, ale len priemernu . 69 % ()

Chen

Na poměry (vánoční) hollywoodské komedie hodně snesitelné. Nepřehnaně sladké, občas štiplavé a drzé, sympaticky obsazené a zábavné. Jasně, nějaké to klišé se najde, ale tomu se asi úplně vyhnout nedalo a nakonec jsem tak byl až překvapen, jak moc jsem si to užil. ()

Havaj8

Zajímavý, že zrovna tahle romantická komedie mi sedla přímo na míru. Randit jenom na svátky, aby rodina byla spokojená, jak originální. Každopádně největší podíl na tom má hlavní dvojice, ta chemie mezi nima fungovala už od začátku. Navíc mi to přišlo strašně přirozený, vtipný a tak. Kombinace bejt naměkko a zároveň se smát, je nejvíc. ()

bourec

Sympatický obsazení,skvělý dvě třetiny filmu, a povinný finále, který je samosebou v každý romkomedii.Takže v pohodě odkoukanej film.Hlavně že to neni trapas.70%. ()

Pajky3

Sympatická hlavní dvojice v příjemné romantice, která zvládne pobavit. Ženská a mužská role jsou trochu prohozené, ale i díky tomu to docela funguje. Zajímavé téma taky pomáhá. Holidate je odpočinková pohodička, co příjemně uteče. ()

necisty

Těžko uvěřit, že by si Emma nemohla najít partnera, ale to je nejspíš jediný kámen úrazu. Jinak je to celkem vtipné a jistá sympatie mezi ní a Lukem tam je. ()

Floweenka

Je to příjemné na dívání, člověk se i občas nahlas zasměje, ale fyzicky i psychicky bolí se dívat na absolutně stupidní chování holek v těchto komediích "odmítám lásku, protože je to pro mě příliš dobrý". Ne.. není normální ukazovat dnešním mladým lidem, že takový věci jsou v pohodě. Být hysterický, nedokázat ve třiceti říct, co si myslím, kouřit trávu v nemocnici.. Děkujeme scénáristům a píšeme na list 23155 dalších filmů se zcela totožným příběhem a posíláme klíčenku. ()

LenkaAK

Super, skvělý, ze začátku to krásně šlapalo, pěkný hlášky, slušně rozjetá romanťárna, a pak to podělají tou klišé poslední scénou. To jako došly nápady nebo co? ()

kocik1

Neromantická nuda zakončená typickým klišovitým závěrem ve stylu vyznáme si lásku před plným obchoďákem. Počáteční sarkasmus sice sliboval, že ano, mohlo by být líp, ale je to jako na naší politické scéně, líp nebylo a nebude. ()

David.Darco

Priemerná oddychovka na neskorší večer plná klišé a umelej sviatočnej nálady, ktorú sa nedá vo "víre" udalostí tak celkom prežiť. Zachraňuje to však charizmatická ústredná dvojica. 2,5 ()