Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

Arsenal83

Romantika, kde v kuse hovoria o honení rukou, výstrekoch do huby, porne a pod. Človek má pocit, že pozerá vlastne Prcičky, ale oni to hrajú naozaj na lásku. Emmu Roberts mám čoraz radšej, ale toto je projekt viac trápny než vtipný, no a Luke Bracey pri nej vyzeral skoro ako foter. ()

Marze

Obe hlavni postavy maji skvelou chemii, ac k tomu nemaji pribeh, nebo scenar. Snad to trochu zmeni mysleni o pokleslosti zanru romanticka komedie, hlavne v Cesku. Byt single neni spatne. Mate cas pro sebe. Ale spolecnost vyviji enormni tlak nekoho si najit. Zapletka filmu je podobna jako televizni film z roku 2016 The Mistletoe Promise (Ako milovat vianoce). Fvurci tohoto romcomu jsou mimoradne krativni a uvarily z banality chutne jidlo, které chutná jako sériový tovární výrobek. Nevím jestli se najde někdo, kdo po přeštení obsahu neodhadl, jak se bude příběh vyvíjet. Závěrečný šťastný konec v supermarketu je konvenční a recyklovaný. ()

Chrustyn

Laciná romance na x krát ohrané téma, která navíc příběh rámuje do vánočního období, aby se o ní dalo mluvit jako o vánočním filmu. Není to vyloženě trapas, ale vše co se zde děje, zná divák z x jiných filmů a tvůrci se to v tomto případě nesnaží ani nijak ozvláštnit. ()

heyda

Slabý humor, spousta alkoholu, trávy, prostě jak kdyby Američani zapomněli točit milé a inteligentní vánoční filmy. Škoda.... 40% a víc ani ťuk. ()

BMW12

Luke Bracey a Emma Roberts jsou sympatičí a příběh se snaží jít trošku jiným stylem než tradiční romantické komedie, což se mi líbí. Ale je zde také pár trapnějších scén a celkově mi film přišel dlouhý. Každopádně se mi to líbilo, ale více jak 3* dát nemohu. ()

rikitiki

A pak že to nejde! Jde natočit vánoční romantickou komedii! I za cenu toho, že se tenhle film romantickým klišé záměrně vysmívá. Dobře, i takový princip už tu byl, ale herci zde jsou aspoň hvězdní, někteří i slušně hrají a scénář je opravdu vtipný. Hlavní dvojice k sobě pasuje a umí se roztomile špičkovat, vydařené jsou i některé vedlejší role. SHRNUTÍ: Jak se zasmát o Vánocích (Velikonocích, Valentýnu…atd.) a neudusit se přitom cukrkandlem. ()

Ivoshek

Na to, že to je romantická komedie, to není ani zdaleka tak hrozný. Má to samozřejmě klasickou strukturu, kdy se dva napřed totálně nechtějí, pak chce jeden a druhý ne, pak naopak a nakonec oba. Ale průběžně je to vtipný, není to nějak extra na sílu a vlastně nemůžu říct, že by mi tu něco vadilo. ()

TheEvilTwin

Netflix po dlouhé době vydává pohodovou randící komedii se sympatickou Emmou Roberts a Lukem Braceym, kteří mezi sebou mají dobrou chemii a s výsledkem jsem spokojený. Ničím to z žánru vyloženě nevyčnívá, ale ani v ničem nezaostává a hlavně se na film hezky kouká a takové filmy mám rád. Příjemný, odpočinkový nadprůměr, který mnohdy i pobaví a na nic si nehraje. ()

claudel

V záplavě romantických komedií příjemný závan svěžího větru, pokud budeme hovořit o námětu. Klišé a americkému závěru se bohužel opět nevyhneme, ale ústřední dvojici to sluší a chemie mezi nimi funguje. Ideální podívaná na podzimní podvečer ve dvou. ()

Necrotongue

Vánoční romantická komedie od Netflixu. Po takové větě už se toho od filmu příliš očekávat nedá (alespoň v mém případě), takže jsem se pohodlně usadil, připravil se na odpadování a šel do toho. Začnu negativy. Netflix se tak soustředil na všerasové obsazení (chyběli snad jen Eskymáci a indiáni či spíše původní Američané, holt zeměpis za Kolumba...), že úplně zapomněl na všechny kapitálky z abecedy. Hmm, teď, když to po sobě čtu, ani nevím, zda jde o negativum... Postava nejlepšího kamaráda hlavního hrdiny sice naplňovala kvóty, ale zdála se mi být úplně zbytečnou. A tím bych tuto kapitolu asi uzavřel, protože i přes tu až příliš okatou multikulturní sestavu jsem se u snímku překvapivě dobře bavil. Emma Roberts mi na rozdíl od své slavné tety sedí, Kristin Chenoweth mě nutí k úsměvu pokaždé, když ji vidím, humor jasně vítězil nad romantikou (navíc šlo o humor, který mi byl blízký) a romantika samotná nebyla až tak zběsile přebujelá. Snad až na ten závěr. Shrnutí: Byla to v podstatě taková vánoční hovadinka, ale já jsem se u ní bavil, takže jí nebudu ubírat hvězdičku jen proto, abych tu byl za velkého drsoně. ()

Lucasion

Velmi předvídatelná, zamilovaná a typicky Netflixovská zábava. Holidate postupně odškrtává všechny položky ze seznamu co v takovém filmu nesmí chybět. Sexy holka, sympatický chlap, nezájem, zamilováním hněv a happyend. Pokud jste čekali něco jiného budete zklamáni. Já proti takovým filmům nejsem, když jsou obsazeny dobře a hezky to odsýpá a Holidate tohle docela umí. Není tolik momentů, co bych se smál, ale film mi příjemně utekl a dostal jsem od Netflixu přesně, to co jsem čekal. Fakt je, že film není ničím výjimečný a nemá nic čím by vystoupil z řady. Hvězdu navíc pro Emmu. Ona je prostě skvostná! (50 %) ()

ScarPoul

Úplne tradičný koncept. X- tá variácia už sto krát videného. Práve preto neurazí. Tieto filmy sa hľadajú podľa môjho názoru účelovo, ak si chcete s polovičkou spríjemniť večer a máte aspoň trochu romantického ducha. Mimo tradičné cheezy koniec to má ale fajn miesta a hlavne dvojicu sympatických hercov. Emma Roberts je tu roztomilá a Luke Bracey je taký ten pohoďák. Ale stále sú to veľmi pekní ľudia. Raz by som chcel vidieť takýto film s niekym úplne normálnym. Každopádne je to pohodová filmová jednorázovka. ()

MoiJe

Uf. Dufala som, ze relativne nizke hodnotenia su len tym, ze je to tuctova vianocna romantarna. Ale ono je to o dost horsie, hlavne pretoze hlavne postavy su protivne, otravne zahrane a bez iskry. Bez humoru. Velmi C-ckova zalezitost. ()

JohnCZ

Překvapivě docela přisprostlá (nejen) vánoční komedie, která má řadu fest vtipných scén, ale také pár za hranicí trapnosti. Fajn námět to ale táhne, stejně jako funkční chemie a jakkoli mi nevadí klasická romcom šablona, ten over-the-top klišé konec to trochu shodil. ()

corpsy

V dnešnej dobe hľadím k podobnému žánru so značnými skepticizmom a už dupľom, ak ide o film zo streamu. Ale pozrime sa. Aké prekvapenie, tu zrejme tvorcovia mysleli aj na tých o niečo skôr narodených, ako dnešní teenageri a natočili snímok pre nich. A za to vďaka. ()

Praxis

Nenadchlo. Vyčpělá variace, co se snaží být další Láskou nebeskou, ale hrozně jí to nejde a je víc trapná, než vtipná. Opravdu mě rozesmála od srdce jen hláška, že holčička chce být taky děvkou. Na 100 minutový film je to hrozně málo. Což Emma Roberts je naprosto skvělá a navíc ještě hrozná sympaťačka a i ten Luke Bracey se docela snaží a chemie mezi nima dost tiká, ale všechny ty rádoby mega vtipný situace rozesmějou tak maximálně pošahanýho Amíka. Všichni se tam chytnou za ruce a zazpívaj si Háálelujááá. Ne, až příliš často jsem se díval na hodinky. 45% ()