Půvabná, sympatická, a přece osamělá prodavačka lístků chicagské nadzemky Lucy Moderatzová platonicky miluje neznámého muže, který si u ní každé ráno kupuje lístek. Sní o tom, že si jí jednoho dne všimne. Jenže místo toho si ona náhodou všimne, jak se dostane do střetu se dvěma chuligány a je sražen do kolejiště. Protože se právě blíží vlak, Lucy neváhá, vrhne se k bezvědomému a stáhne ho z kolejí, čímž mu zachrání život. Teprve v nemocnici se dozví, že jde o právníka Petera Callaghana. Dřív než stačí odejít, nahrne se do pokoje jeho svérázná rodina a všichni ji považují za Peterovu snoubenku. Zaskočená dívka, okouzlená srdečným přijetím, nedokáže v první chvíli říct pravdu, a než se k tomu později odhodlá, zjistí ji rodinný přítel a Petrův kmotr Saul. Lucy mu sice vysvětlí původ omylu, on ji však přesvědčí, aby rodině nic neříkala. Její existence jim prý pomáhá snášet Petrův stav. Jediný, kdo tuší, že něco není v pořádku, je Peterův bratr Jack, kterému se Lucy velmi líbí. Také jí je Jack sympatický, a tak není divu, že se do něj zamiluje. Když se zdá, že zamotanější už to být nemůže, Peter se probere z kómatu. (TV Nova)

Brain-D

Velmi pěkná vánoční romantická komedie s pěknou zápletkou. Bill Pullman byl velmi příjemnej a i Sandra Bullock. Prostě zde byly dokonalej hereckej pár. Sice tu byly slabé chvilky ale ke konci to byla pěkná sranda. Milé. ()

Blackberry

Aj keď mám Sandru Bullock a jej krásny úsmev rád, tento kúsok naozaj ale nemusím. Mala už aj lepšie vecičky. Čo sa týka deja, je postavený na zdanlivo zapletenej pavúčine vzťahov, no záver vôbec nevyznel dramaticky, ale skôr komicky - proste taký ľahký priebeh záverečného manželského (ne)ceremoniálu, bez vážnejšieho zdesenia, či škandálu som dávno nevidel v podobných typových žánroch. Čo už, každý chvíľku ťahá pílku - tentokrát potiahli ideisti tohto filmíku veľmi slabo :) ()

Autogram

V určitých momentoch veľmi príjemné, ale na druhý pohľad je to celé až príliš naivné. Ako oddychovka môže byť, ale za skvost medzi romantickými filmami by som to nepovažoval. ()

Dagoussek

"Je to jeho snoubenka, ty idiote!" Podprůměrná romantická komedie se Sandrou Bullock, která zachrání svou platonickou lásku a zatímco on je v kómatu, tak se dostane do prekérní situace. ()

Jaro.Krafcik

Naposledy ma takto čo sa týka romantických komediálnych filmov bavil asi pretty woman. Toto bolo fakt dobré, ešte tá vianočná atmosféra. Sandra Bullock tu sedela, síce príbeh je smiešny, ale jej herecký výkon a celkovo film stál za to. Čudujem sa že to nieje v červených číslach. 4* ()

Lencha

Nuda to nebyla, téma ohrané, ona miluje někoho, ten o ní neví, pak je náhoda svede dohromady, kdy ona zjistí, že vlastně není takový, jakého si ho představovala a zamiluje se jeho bratra. Nic složitého, ale celkem dobře se na to kouká:-) ()

Lukoboss

Naprosto typická romance o trojúhelníku, kde všichni mlčí, nic si mezi sebou pořádně neřeknou a nevysvětlí, aby mohlo přijít to "velkolepý" finále. Nepřináší to nic novýho, takových filmů jsou hromady a všechny jsou jak přes kopírák. Občas se divák trochu i zasměje, jinde se zase tlačí s humorem až moc na pilu. Jako rozhodně se najdou lepší snímky tohoto ražení. ()

cold

Podle mě pěkné, neurážející a navíc to zde Sandře moc sluší. Povedená romantická komedie na chvíle pohody a odpočinku, jako dělaná ()

Bohemák

Opravdu milá přeslazená srágorka... A vážně i celkem původní námět, i když překvapení diváka nečeká během celého filmu opravdu žádné. Celý děj prozrazuje výmluvně plakát. ()

Michalechal

Pro mě asi jeden z nejlepších filmů se Sandrou Bullock. Jako vydávat se za snoubenku chlápka v kómatu před jeho rodinou, to chce odvahu :-) A když se to napasuje do komedie s trochou romantiky, může to být hodně fajn film. Tím samozřejmě chci říct, že by z toho byl i slušnej horor či thriller, kdyby se to jinak uchopilo :-) ()

Paity

Taková romantická slaďárna, tentokrát ovšem poměrně nezvykle se Sandrou Bullock v hlavní roli, ve které ale často vypadá jako bezdomovec. ()

mirkaaa

Tato romantika patří mezi mé oblíbené. Jednak díky Sandře Bullock, kterou mám ráda a za druhé se odehrává ve vánočním čase. Pokaždé, když ji o vánocích vysílají, tak se dívám. Pro mě je to taková srdeční záležitost. ()

AIMÉE

Všední komedie, která možná víc zaujme v zimních měsících kvůli svému Vánočnímu podtextu, jelikož působí dost sentimentálně. Sandra Bullock zde opět zopakuje charakter svých hrdinek, typicky předvídatelných. Bill Pullman je možná tím nejsvětlejším bodem. ()