Pátrání na vlastní pěst může být úspěšné – někdy. A nebezpečné – vždy... Kriminální příběh režiséra Václava Vorlíčka natočený podle scénáře Jaroslava Kořána, vypráví o mladém muži, který na vlastní pěst vede pátrání po vrahovi svého kamaráda, řidiče poštovního vozu. Řidič Radek Šimek je zavražděn na své pravidelné trase mezi Radotínem a Prahou. Jelikož měl toho večera u sebe jen málo peněz, vyloučí policie loupežný motiv. Radkův kolega a kamarád Honza Marek nedokáže vyšetřovatelům říci nic bližšího. Oba se totiž střídali na směny a neměli přehled o tom, jak ten druhý tráví volný čas. Honza usoudí, že vražda nějak souvisí s Radkovým osobním životem. Zapojí do akce ostatní poštovní řidiče a s jejich pomocí se pokusí najít dívku z fotografie, nalezené v Radkových věcech… (Česká televize)

PORTER44

Hodně slabá kriminálka s pár rvačkama a vraždou na začátku se kterou si policajti nevědí moc rady,tak hledá vraha na vlastní pěst kamarád zavražděného,herecké výkony nic moc,příběhově nijak zvlášť zajímavé. ()

Aimeel

Kriminálky bývají i lepší, ale i tahle stojí za to aby se na ní člověk podíval. Seskupení skvělých herců, a ještě dost mladý Postránecký mě dostal nejvíc.. toho sem si úplně zamilovala. ()

vicvixx

Tyve, nemít ten Svoboda Morriconeho, tak by to znělo jako Gott, a nemít později Svoboda Jarreho a Kraftwerky, tak by Návštěvníci zněli taky jako Karel Gott. Proč mám ten pocit, že Svoboda prostě vykrádal to nejlepší ze světové hudby, a pak se tady z něj všichni posrali? Sorry za offtopic. Jinak film je tak "dobre"j, že řeším jen soundtrack. ()

Maskati

Docela dobrý, když si uvědomíte, kdy to vznikalo. Dobrá hudba, slabší scénář. Šulcová byla kóča. Líbil se mi Libíček, Tokoš a Šmída. Dnes by to zmákli s pětinou toho obrhereckýho ansámblu. ()