Příběh napraveného loupežníka Karaby, jeho odvážné dcery Aničky, trochu nešikovného prince Jakuba a dalších postav opustili tvůrci ve chvíli, kdy každá pohádka končí. Zlo bylo potrestáno, dobro zvítězilo a s ním i láska Aničky a Jakuba. A po letech… Z Jakuba je král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle. A mladá, nezkušená královna Julie ze sousedního království se stane vhodným nástrojem jejich pomsty. Že by nastal čas oprášit tajemnou bambitku, která doposud ležela dobře ukrytá a povolat na pomoc loupežníka Karabu? Kdo však ví, kde mu je konec? A není to jenom pohádka pro malou princezničku? Lorenc a Ferenc nastraží na Karabu důmyslnou past. Teď je potřeba spojit síly, aby spravedlnost a láska konečně zvítězily. (Bioscop)

jfaba odpad!

Jednička se mi líbila a dostala ***. Tohle jsem vytrpěl skoro do konce. Nejhorší pohádka všech dob, kterou dávali na Štědrý večer. Proč se musí točit dvojky? ()

Joe16210

Přeci jenom byla jednička o trochu lepší než dvojka, i když jako celek se druhý díl dá také vidět opakovaně. Velké zásluhy na tom má hudba a písničky od Noida, ale i nové postavy v podání Veroniky Khek Kubařové a Valentiny Bečkové. První díl působil ale komorněji a příjemněji. Dvojka mi přišla místy až moc divoce překombinovaná. ()

Honzulik odpad!

Tak nám ČT opět naservilovala (kdo jiný na to v nejlepším vánočním čase má) podprůměrnou sračku, zcela ignorující veškeré řemeslné základy filmového umění! Děj o hovně, humor pro dementy! Návíc ještě k tomu dívat se na vánoce na kokota Kluse, to je už fakt jen pro silnou náturu! Odmítám, aby se ze společných peněz neustále horovaly podobné hovadiny..!!! Tak pánové "umělci", příště se laskavě ukažte za svoje a NESERTE MĚ! ()

elpin

Já nevím proč má někdo tu potřebu ostře hodnotit a kritizovat pohádky. Pohádky budou vždycky jednodušší a bude v nich plno logických omylů, ale o to přeci nejde. Jde hlavně o tu rodinnou pohodu a trochu oddych od těch krváků a hororů, kterými nás televize a kina krmí po zbytek roku. Komu se to nelíbí ať se nedívá... ()

jungewolf

Velice povedené pokračování, místa natáčení byla moc dobře vybraná. Vedle dospělých herců je naprosto vynikající malá Valentýnka Bečková coby malá Johanka, dcerka mladého krále Jakuba (T.Klus) a mladé královny Aničky (K.Janovičová). Velice šťastné bylo obsazení Veroniky Kubařové do role nezkušené, spíš naivní královny Julie a M.Plánkové coby komorné. Hudba V.Bárty a jeho rolička připitomělého čeledína - to je taky mňamka .... . No a Ferenc+Lorenc (J.Lábus+M.Vladyka) zase perlili. Jako bych se díval na mnohé, nejen české politiky..... :-) . Takže : 4 - 4,5 * a 70 % . Kde probíhalo natáčení - VIZ : Zajímavosti 1 a 4 . ()

Dawe2

Hezká pohádka, co neurazí. Opravdu hezké písničky, pěkné texty co dávají smysl a hezky zazpívané, to už se moc neslyší. Příběh jednoduchý, ale krásný. Vše hezky zahrané, malá princezna úžasná. Radost z natáčení je na výsledku velmi vidět, je to nádhera. Několikrát jsem se od srdce zasmál, což už se mi moc nestává. Jediné co si opravdu mohli odpustit je komparz s poddanými obsahující míšenky a snad i nějaké černochy. Proboha proč, do České dobové pohádky? Copak tu za Českých králů byli a žili? Je to chvilička, ale je naprosto zbytečná. Velmi mě mrzí, že se v tomhle opičíme po celém světě, zrovna v takovémhle nesmyslu. Ale je to minutka. Pohádka je jinak krásná a na plátně se mi líbila. Jsem rád, že jsem mohl trochu podpořit s celou rodinou českou poctivou tvorbu. Mohu doporučit, ani není vyloženě nutné vidět jedničku. ()

HanzoBureshi

Nejedná se o velký zázrak, ale musím říct, že takovou příjemnou pohádku jsem dlouho neviděl. Toto pokračování bylo i o trochu lepší než první film, už kvůli tomu, že se většina času patřila panu herci Vetchému. Jedna z pohádek, které nelituji a rozhodně doporučuji. Dávám 65%. ()

rigby

Svěží, vtipné, docela nepohádkové. Příběh je velmi plytký, většinu času se tam nic neděje, a humor není tak silný, aby to prázdno vyvážil. Ale i tak se u toho dá strávit příjemný čas. Ale na první Bambitku to zkrátka nemá. 3- ()

Rian_witcher

Film bych bez Vetchého a Kubařové označil jako odpad. Nejen, že oni jako jediní dva působí že mají ponětí co to je herecké umění, ale i jako jediní dva dokáží prohazovat své repliky tak, že se člověk zasměje. Totální bídu podtrhují i nesmyslně otextované písničky, které jsou ve filmu úplně zbytečné. ()

Veeria

Krásná pohádka, pokračování se povedlo na 1 s *. Tleskám. Za mě plný počet a děkuji za krásnou podívanou i slyšenou. ()

KritikRik

Vlastně ve všech ohledech horší než první díl, horší dialogy, horší muzikální čísla, horší příběh. Není to tak hrozné, ale zase neurazí. ()

EddieIron

Nebavila mě ani jednička, ani dvojka. Přitom je to škoda, takoví skvělí herci... Kdyby náhodou chtěli točit trojku, ať raději koupí nějaký tank Ukrajincům. ()

Dvorik

Mnohem vyspelejsi nez 1. dil. Skoda tech debilnich pisnicek, ktere posledni dobou naserou do kazde druhe pohadky. Herecky nejverohodnejsi samozrejme dvojka Vetchy/Labus. Kukuc Veroniky Khek potesi vzdy a vsude. Skoda upozadene postavy (v 1. dile vyborne) Kamily Janovičove. Klus hraje stejnyho debila jako je v realu, takze vlastne ani hrat nemusi. ()

TDM

Moc rád bych filmu dal lepší hodnocení, ale písně byly svou popovostí naprosto příšerné a celkový dojem mi zcela zkazily (i když jsem byl varován předem). Po stránce děje, obsazení a hereckých výkonů bylo toto pokračování o trochu slabší než první film, ale to se dalo čekat, jen zřídka bývá situace jiná. ()

Maraboy

Buď jsem už starej mrzutej kokot, co se neumí povznést nad hloupý příběh, nebo ty nové pohádky stojí za hovno a na jedno brdo. No, nebo je to obojí. Tak či tak 10%. ()

Zažijte Vary naostro!

Zažijte Vary naostro!